Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 26 авг 2021 08:45

Куня не е най мечтания нападател но Чоло явно е видял нещо в него.При Саул ситуацията е доста комплицирана но аз поне оставам с впечатление че клубът не дава всичко от себе си да го задържи.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13800
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 26 авг 2021 11:21

Ситуацията при Саул е такава че той е водещата фигура в един евентуален негов трансфер.
Много пъти се коментира че той последните две години позагуби битката с други халфове за
пост в халфовата линия и играе там когато даден играч е контузен или влиза резерва. Той самия
е изразил недоволство от това да играе като защитник. Самият играч търси промяна.
Имаме доста солидна бройка халфове но според мен Саул съвсем спокойно ще пребори Лоди
за ляв халф-бек, т.е. може да се превърне в титуляр. Проблемът май е че той не иска да играе на този пост.
Атлетико предпочита да остане но няма да го спъва при точната оферта за клуба и за играча.
Мисля че е ОК тази позиция!


По принцип любимият ми играч в сегашната селекция но няма да е за първи път да ми напуска любимецът.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13800
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 26 авг 2021 20:19

:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Ба*и жребият!
Ние сме абс. аутсайдери в тази група където противниците ни имат 15 купи!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 26 авг 2021 21:41

Тегава група и предвид че в групите винаги поне в 2 мача играем слабо и губим глупави точки, може да имаме доста проблеми :roll:

От друга страна няма да подценим съперниците, а и всеки един от тях сме го побеждавали/отстранявали при последните ни двубои, така че едва ли и те са радостни че са се паднали с нас :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 27 авг 2021 11:42

Заговори се за трансфер на десния бек на Лил - Челик или както там се произнася тоя клетник (Çelik) :roll:

Дали пък няма да кешираме Трипера за 40-ина милки в Ънглия :?

Много ни стават десните бекове - Трипиър, Врсалко, айде Ариас е пътник и му се търси отбор, ама все пак - само Саутгейт вика в националния повече десни бекове :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13800
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 27 авг 2021 12:06

JackPackage написа:Заговори се за трансфер на десния бек на Лил - Челик или както там се произнася тоя клетник (Çelik) :roll:

Дали пък няма да кешираме Трипера за 40-ина милки в Ънглия :?

Много ни стават десните бекове - Трипиър, Врсалко, айде Ариас е пътник и му се търси отбор, ама все пак - само Саутгейт вика в националния повече десни бекове :lol: :mrgreen:


Да уж Арсенал били готиви да кихат много ама аз не вярвам. Прекалено революционно ми звучи за 3/4 дни
до края на джама. Даже си мисля че имаме нужда от ляв бек а не от десен и произлизат мислите ми от това
че Саул играеше там. Сега като се има предвид че с наказанието на Савич в ШЛ Ермосо ще е почти само централен
бранител то Лоди остава без алтернатива от наличните в първия отбор. Ако се наложи да играем 4-4-2 с наказанието
на Савич и Ермосо централен остава един Лоди. Изглежда че ще имаме поне още един нов играч така мисля но да видим.
Но пък най-голямото ми желание е Саул да остане.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13800
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 27 авг 2021 13:09

Gianluca Di Marzio

Héctor Herrera, objetivo de Mourinho

El conocido periodista italiano Gianluca Di Marzio ha contado que José Mourinho tiene en su mente a Héctor Herrera para reforzar el centro del campo de la Roma.


Един халф конкуренция по-малко за Саул. И без това Х. Ерера така и не влезе в час при нас.
Дано има истина.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 29 авг 2021 13:13

Последно Саул остава.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 30 авг 2021 08:33

2:2 вкъщи с Виляреал.Тия вероятно са ни най кривия противник който може да съществува.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13800
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 30 авг 2021 14:16

Започваме с домакинство на Порто в ШЛ. След това сме гости на Милан и домакини на Ливърпуул!
Връщаме мача на Пуул този път като гости, домакинстваме на Милан и приключваме групата на
07.12.2021 на топло в Порто!

Не е лоша програмата стига да си вземем точките.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Alexx, LaRgO и 25 госта