Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 май 2016 14:10

saract написа:А днес спорих поне с двама заблудени фенове на бавалците.Не можаха да ми дадт отговор на два въпроса:
1.Поне един очевадно груб фал извършен от футболист на Атлетико през мача.
2.Поне едно положение на Мюнхен второто полувреме /освен гола/.

Е що да ти отговарят, Байерн е велика мега машина и не може да са отпаднали заслужено от някакви си там Атлетико...

Немците да са доволни, че Атлетико първото полувреме нещо си обърка играта, инак не знам дали щеше да има чак пък интрига. Юве сам се би срещу тях, Атлетико опита ама се осъзна и си ги отстрани. Байерн определено не са силни както преди няколко години.. когато Гуардиола беше треньор другаде.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 04 май 2016 15:16

«Манчестер Юнайтед» проявляет серьёзный интерес к нападающему «Атлетико» Антуану Гризманну, утверждает El Confidencial.

Манкунианцы согласны заплатить за форварда € 80 млн, прописанные у того в контракте. Однако «матрасники» пытаются убедить игрока переподписать соглашение с повышением суммы отступных до € 100 млн.

Гризманну очень комфортно в Мадриде, и друзья не советуют ему переезжать в Англию. К тому же форвард очень хорошо ладит с наставником «Атлетико» Диего Симеоне, который вряд ли покинет клуб в ближайшие годы. Впрочем, «красные дьяволы» готовы пойти на всё, чтобы заполучить звёздного игрока.

В текущем сезоне Примеры Антуан провёл 36 матчей, отметившись 21 голом и 5 результативными передачами.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот MCMXIII » 04 май 2016 16:16

saract написа:Еми да го наказват като са такива моралисти.Херман Бургос ще се справи на тъчлининята.Бургос има по тенциал да бъде старши треньор и то на високо ниво.А днес спорих поне с двама заблудени фенове на бавалците.Не можаха да ми дадт отговор на два въпроса:
1.Поне един очевадно груб фал извършен от футболист на Атлетико през мача.
2.Поне едно положение на Мюнхен второто полувреме /освен гола/.

Ти що дружиш с ограничени фенове? Не знаеш ли, че с къФто се събереш,... с такъФ си пиеш ракията?
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 05 май 2016 08:59

След отмъщението срещу Байерн идва ред на отмъщението срещу Реал.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13810
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 05 май 2016 09:15

Доста доволоно е това че Атлети е на финал, по груби самото класиране на финал към 40 млн. Е повече от миналата
година като постъпления в клубната каса от ШЛ. Първото нещо което трябва да направят е да се договорят със Саул за нов договор
мисля че направи достатъчно през сезона за да получи една от големите заплати в клуба. Той и до сега има договор до 2020-та но
е атакуем откъм клауза а и играча заслужава повишение.

ruga4
Мнения: 328
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот ruga4 » 05 май 2016 10:48

Фернандо ще наказава,Фернандо с дубала 8-) 8-) 8-)

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот frente atleti » 05 май 2016 22:54

Момчета идва финал дано е исторически за нас !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 06 май 2016 00:13

Изображение

:lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13361
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот sapio0o » 06 май 2016 18:18

sapio0o написа:Аз вече дадох прогноза, че отстраним ли вълците, ще играем финал. А там ще се изправим срещу победителят от Атлети-Барса. За да съм честен, имам чувството че ще се гледа дерби на Мадрид. Само че на нас с Волфсбург няма да ни е никак лесно. Смисъл може и да стане, ако вкараме ранен гол днес, но иначе немците са силни. От една страна ми се гледа Ел Класико, за да имаме възможността да затворим устите на Пике и Стоичков, от друга пък една евентуална загуба ще бъде кошмар, който няма да забравя много дълги години. Каквото стане в крайна сметка, съдба е.

Какво мислите, момчета? Май ме бива, а? :lol: Това мнение е от вашата тема, непосредствено след първият 1/4 финал с Барселона.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 08 май 2016 18:15

Фернандо Торес за пореден път ни повежда към победата.....


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ChuckNorris и 25 госта