Мачовете по ТВ за днес, 17 септември, четвъртък:
20:00 bTV Action: Лига Европа: Борусия Дортмунд - Краснодар
20:00 BNT HD: Лига Европа: Бордо - Ливърпул
20:00 Ring.BG: Лига Европа: Аякс - Селтик
20:00 BNT 2: Лига Европа: Габала - ПАОК
22:00 Diema Sport: Баскетбол, Евро 2015: Франция - Испания, полуфинал
22:00 BNT HD: Лига Европа: Андерлехт - Монако
22:00 bTV Action: Лига Европа: Тотнъм - Карабах
22:05 Ring.BG: Лига Европа: Партизан - АЗ Алкмаар
22:05 BNT: Лига Европа: Фиорентина - Базел
Мачовете по телевизията - програма
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
- Ботевъ Пловдивски
- Мнения: 6156
- Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
- Ботевъ Пловдивски
- Мнения: 6156
- Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията днес, 1 октомври, четвъртък:
20:00 BNT HD: Лига Европа: Аугсбург - Партизан
20:00 bTV Action: Лига Европа: Монако - Тотнъм
20:00 Ring.BG: Лига Европа: Лацио - Сент Етиен
22:05 BNT HD: Лига Европа: Селтик - Фенербахче
22:05 BNT: Лига Европа: ПАОК - Борусия Дортмунд
22:05 bTV Action: Лига Европа: Ливърпул - Сион
22:05 Ring.BG: Лига Европа: Рубин - Бордо
20:00 BNT HD: Лига Европа: Аугсбург - Партизан
20:00 bTV Action: Лига Европа: Монако - Тотнъм
20:00 Ring.BG: Лига Европа: Лацио - Сент Етиен
22:05 BNT HD: Лига Европа: Селтик - Фенербахче
22:05 BNT: Лига Европа: ПАОК - Борусия Дортмунд
22:05 bTV Action: Лига Европа: Ливърпул - Сион
22:05 Ring.BG: Лига Европа: Рубин - Бордо
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията за днес, 31 октомври 2015 година:
13:30 ЦСКА (Москва) – Уфа – TV+
14:30 Бирмингам – Уулвърхемптън – Нова Спорт
14:45 Челси – Ливърпул – Диема Спорт 2
16:30 Вердер – Борусия (Дортмунд) – Евроспорт 2
17:00 Кристъл Палас – Манчестър Юнайтед – Диема Спорт 2
17:00 Шефийлд Уензди – Нотингам – Нова Спорт
17:00 Реал (Мадрид) – Лас Палмас – Sport +
18:00 Сент Етиен – Реймс – Диема
19:30 Волфсбург – Байер (Леверкузен) – Евроспорт 2
20:00 Престън – Болтън – Нова Спорт
21:00 Троа – Лион – Диема Спорт
21:30 Хетафе – Барселона – Sport +
22:45 Спортинг (Лисабон) – Ещорил – TV+
13:30 ЦСКА (Москва) – Уфа – TV+
14:30 Бирмингам – Уулвърхемптън – Нова Спорт
14:45 Челси – Ливърпул – Диема Спорт 2
16:30 Вердер – Борусия (Дортмунд) – Евроспорт 2
17:00 Кристъл Палас – Манчестър Юнайтед – Диема Спорт 2
17:00 Шефийлд Уензди – Нотингам – Нова Спорт
17:00 Реал (Мадрид) – Лас Палмас – Sport +
18:00 Сент Етиен – Реймс – Диема
19:30 Волфсбург – Байер (Леверкузен) – Евроспорт 2
20:00 Престън – Болтън – Нова Спорт
21:00 Троа – Лион – Диема Спорт
21:30 Хетафе – Барселона – Sport +
22:45 Спортинг (Лисабон) – Ещорил – TV+
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по ТВ днес ( 2 Ноември ) :
14:30 Монтана – Левски Диема Спорт
17:30 Локомотив (Пд) – Лудогорец Диема Спорт
22:00 Тотнъм – Астън Вила Диема Спорт 2
14:30 Монтана – Левски Диема Спорт
17:30 Локомотив (Пд) – Лудогорец Диема Спорт
22:00 Тотнъм – Астън Вила Диема Спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
Програмата за днес:
19:00ч. Швеция - Беларус Диема спорт
21:45ч. Португалия - Унгария Диема спорт
21:45ч. България - Холандия БНТ 1/БНТ HD
На някой друг прави ли му впечатление, че тази вечер има 15 мача САМО квалификации в Европа....последно като проверих спортните канали в България, след последните недоносчета на Ментел са над 16, от тях мачове мисля, че могат излъчват 8-9(и от тях половината не са в стандартния пакет)
F Plus
Sport +
Diema
Diema Sport
Diema Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Mtel Sport
Mtel Sport 2
bTV Action
NOVA Sport
RING
И на края от 15 мача, вместо 8-9 преки излъчвания получавам 3 ТРИ от над 15....какво е сбъркано тук???
19:00ч. Швеция - Беларус Диема спорт
21:45ч. Португалия - Унгария Диема спорт
21:45ч. България - Холандия БНТ 1/БНТ HD
На някой друг прави ли му впечатление, че тази вечер има 15 мача САМО квалификации в Европа....последно като проверих спортните канали в България, след последните недоносчета на Ментел са над 16, от тях мачове мисля, че могат излъчват 8-9(и от тях половината не са в стандартния пакет)
F Plus
Sport +
Diema
Diema Sport
Diema Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Mtel Sport
Mtel Sport 2
bTV Action
NOVA Sport
RING
И на края от 15 мача, вместо 8-9 преки излъчвания получавам 3 ТРИ от над 15....какво е сбъркано тук???
НЕ ГЛЕДАМ НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията днес, петък, 04.08.2017 година:
18:00 Славия – Берое Диема
21:00 Пирин – Черно море Диема спорт
21:45 Монако – Тулуза Диема спорт 2
21:45 Съндърланд – Дарби Каунти Нова спорт
18:00 Славия – Берое Диема
21:00 Пирин – Черно море Диема спорт
21:45 Монако – Тулуза Диема спорт 2
21:45 Съндърланд – Дарби Каунти Нова спорт
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, 5 август 2017 г., събота:
17:00 ч - Фулъм - Норич - Nova sport
17:30 ч. Динамо Москва - Амкар - Mtel sport 1
18:00 ч. - ПСЖ - Амиен - Диема спорт 2
18:45 ч. - Верея - Левски - Диема спорт
19:30 ч - Тотнъм - Ювентус - RING
19:30 ч - Астън Вила - Хъл Сити - Nova sport
21:00 ч. - Витоша - Лудогорец - Диема спорт
21:00 ч - Сент Етиен - Ница - Диема спорт 2
21:30 ч. - Борусия (Д) - Байерн - Eurosport 2
17:00 ч - Фулъм - Норич - Nova sport
17:30 ч. Динамо Москва - Амкар - Mtel sport 1
18:00 ч. - ПСЖ - Амиен - Диема спорт 2
18:45 ч. - Верея - Левски - Диема спорт
19:30 ч - Тотнъм - Ювентус - RING
19:30 ч - Астън Вила - Хъл Сити - Nova sport
21:00 ч. - Витоша - Лудогорец - Диема спорт
21:00 ч - Сент Етиен - Ница - Диема спорт 2
21:30 ч. - Борусия (Д) - Байерн - Eurosport 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, 6 август 2017 г., неделя:
16:00 ч - Арсенал - Челси - Диема спорт 2
16:00 ч - Лил - Нант - Диема спорт
17:30 ч - ЦСКА Москва - Рубин - Mtel sport 1
18:00 ч - Анже - Бордо - Нова спорт
18:30 ч - ЕП (ж) - Холандия - Дания - Eurosport 1
18:30 ч - Болтън - Лийдс - Диема спорт 2
20:00 ч - ЦСКА - Локомотив Пловдив - Диема спорт
20:00 ч - Зенит - Спартак Москва - Mtel sport 1
22:00 ч - Гремио - Атлетико Минейро - Sport+ HD
22:00 ч - Марсилия - Дижон - Диема спорт 2
1:00 ч - Ню Йорк Сити - Ню Йорк Ред Булс - Eurosport 1
16:00 ч - Арсенал - Челси - Диема спорт 2
16:00 ч - Лил - Нант - Диема спорт
17:30 ч - ЦСКА Москва - Рубин - Mtel sport 1
18:00 ч - Анже - Бордо - Нова спорт
18:30 ч - ЕП (ж) - Холандия - Дания - Eurosport 1
18:30 ч - Болтън - Лийдс - Диема спорт 2
20:00 ч - ЦСКА - Локомотив Пловдив - Диема спорт
20:00 ч - Зенит - Спартак Москва - Mtel sport 1
22:00 ч - Гремио - Атлетико Минейро - Sport+ HD
22:00 ч - Марсилия - Дижон - Диема спорт 2
1:00 ч - Ню Йорк Сити - Ню Йорк Ред Булс - Eurosport 1
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията с български коментар днес, 11 август 2017 г., петък:
18:15 ч. - Черно море - Славия - Диема спорт
21:00 ч. - Септември - ЦСКА - Диема спорт
21:45 ч. - Арсенал - Лестър - Диема спорт 2
21:45 ч. - Рен - Лион - Нова спорт
18:15 ч. - Черно море - Славия - Диема спорт
21:00 ч. - Септември - ЦСКА - Диема спорт
21:45 ч. - Арсенал - Лестър - Диема спорт 2
21:45 ч. - Рен - Лион - Нова спорт
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията днес
14,30 часа Уотфорд - Ливърпул "Диема спорт 2" пряко
17,00 часа Челси - Бърнли "Диема спорт 2" пряко
17,00 часа Брентфорд - Нотингам "Нова спорт" пряко
17,30 часа ЦСКА (М) - Спартак (М) "Мтел спорт" пряко
18,00 часа Нант - Марсилия "Диема спорт" пряко
18,15 часа Етър - Пирин "Диема" пряко
19,30 часа Брайтън - Ман. Сити "Диема спорт 2" пряко
19,30 часа Мидълзбро - Шефилд Ю "Нова спорт" пряко
19,30 часа ПСВ - АЗ "Мтел спорт 2" пряко
21,00 часа Лудогорец - Верея "Диема спорт" пряко
21,45 часа Аякс - Хераклес "Мтел спорт 2" пряко
14,30 часа Уотфорд - Ливърпул "Диема спорт 2" пряко
17,00 часа Челси - Бърнли "Диема спорт 2" пряко
17,00 часа Брентфорд - Нотингам "Нова спорт" пряко
17,30 часа ЦСКА (М) - Спартак (М) "Мтел спорт" пряко
18,00 часа Нант - Марсилия "Диема спорт" пряко
18,15 часа Етър - Пирин "Диема" пряко
19,30 часа Брайтън - Ман. Сити "Диема спорт 2" пряко
19,30 часа Мидълзбро - Шефилд Ю "Нова спорт" пряко
19,30 часа ПСВ - АЗ "Мтел спорт 2" пряко
21,00 часа Лудогорец - Верея "Диема спорт" пряко
21,45 часа Аякс - Хераклес "Мтел спорт 2" пряко
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта