Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7368
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот Los Che » 24 фев 2016 19:39

Neville ще даде лека почивка за гостуването на estadio Ernst Happel на Parejo, Enzo, Alves, André, Cancelo и Cheryshev.
Paco Alcácer страда от лека настинка, но ще пътува до Виена, нека момчето свят да види, може да иска да се повози на виенско колело в Пратера.
Guilherme Siqueira и Zakaria Bakkali имат малки физически проблеми и може също да не излязат в този мач.
Aymen Abdennour също пропуска мача, но има опасност да не играе срещу Атлетик.
Santi Mina е напълно здрав, но ще пропусне мача.
Така вратарите ще са Ryan и Jaume.
Защитниците - Barragán, Lato, Konyk, Vezo, Mustafi и Gayà.
средна линия - Zahibo, Tropi, Fran Villalba, Rafa Mir, Danilo Barbosa, Feghouli и Piatti
атака - Rodrigo, Negredo и Alcácer
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот Udoji90 » 25 фев 2016 01:08

Да пуска всевъзможни резерви - няма да отпаднем от 6 гола аванс.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7368
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот Los Che » 25 фев 2016 10:26

Udoji90 написа: няма да отпаднем от 6 гола аванс.


Eто от такова подценяване най-много ме е страх.
Не подценявам вратарите ни, не обиждам защитата ни, нито хората в атака, но един ранен ч.к. + неопитността на треньора ни и ... падали сме с 0:7 след победа в първия мач. С Гус Хидинг като треньор.

Rapid Wien до сега имат само едно престижно 0:0 срещу нас на собствен терен - 6. November 1963 / баси тогава дори и аз не съм бил роден/
На вратата ни е бил Ricardo Zamora de Grassa - това е сина на легендата Ricardo Zamora Martínez на чийто име сега е наградата за най-добър вратар в Примера.
След това VCF за трети пореден път стига до Финал за Купата на панаирните градове и губи с 2:1 от Real Zaragoza.
Головата разлика на Рапид срещу VCF вече е 2:9.
Головата им разлика срещу испански отбори е 13:24
имат 2 победи срещу Р.Мадрид
и 1 над Villarreal CF сега в групите.
14 мача
3 победи
3 равни
8 загуби
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот dreben23 » 25 фев 2016 14:06

Не са слаб отбор бре, Гари е луд да извади всички. Не щем повече резили, нищо не е невъзможно. Не знам какво е станало с техния отбор, но те са способни да слагат петички. Гари показва неуважение така, а си спомням, че в миналото си вкарваха и петички :lol:
Днес пише, че ще му предложат договор за 2 години. Няма файда, и седмичка да получим, а недай боже поне такъв резил не, те са си решили явно да го държат. Е как няма, виж колко пари от тото им направи бившето дяволче. :)

[offtopic]Отказвам се от Валенсия на секундата, ако им дадем мача и ни отстранят бе, кви са тия работи, то и в махалата не може да се случи това :lol: :lol: - любим, не любим, няма да мога да го понеса аз такова нещо! А доколкото ми е известно децата май не струват много. Белким едно голче вкараме викам, ебати всичко читаво е извадил. Побъркан човек! :mrgreen: :lol: :lol:[/offtopic]

Ей го, имат 9:0 преди пет мача, колкото и смешен да е бил съперника им. Това е Рапид, не луков отбор! :lol: :cry: :mrgreen: При шест на нула ще трябва да мислим за реванша, ей това е садизъм вече!

Казва това, а вади от групата подред.
“We have two challenges: We want to act professionally and qualify and the second objective is to achieve a good result and maintain the momentum we have,” he said, AS reports.

“I don’t like to say the 6-0 was a turning point. It’s true the first 45 minutes was perfect. But Rapid deserve our respect. They’re a strong team. We saw that and we saw it in the second half, but obviously the first 45 was perfect for us.”
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43771
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот rhaegar » 25 фев 2016 17:16

[offtopic]В следващото изречение се съдържа сарказъм[/offtopic]

Викаш, като бихте 6:0 и всичко беше наред, мача редовен, сега ако паднете 0:7, значи е продадено?

Споко, нема да се случи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7368
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот Los Che » 25 фев 2016 17:37

[offtopic]Изображение[/offtopic]
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот dreben23 » 25 фев 2016 17:46

rhaegar написа:[offtopic]В следващото изречение се съдържа сарказъм[/offtopic]

Викаш, като бихте 6:0 и всичко беше наред, мача редовен, сега ако паднете 0:7, значи е продадено?

Споко, нема да се случи.

Не, реджи, по-назад ако поразгледаш съм ги обвинявал моите в лоши работи, не само вашите. По принцип се досещам аз за тези неща, особено ако публиката на един отбор спре да пълни стадиона, а прилепчетата бяха спрели- стадионът полупразен при победата с 6:0 над Рапид. Не са им дразнител или се съмняеат и те, че с любимия им отбор се случват кофти работи. Как мислите? Че аз не съм го виждал празен този стадион, ей го 20 години прилепче. Немаше празно. Щях да пиша за Маноло, ама той май не ходи отдавна на мачове и щях да се изложим. :lol: Е дано не, не го пожелавам това и на най-големия си "враг", нямам врагове, но такъв е изразът, но ако се случи, съчувствие ще има ли или пък бъзици? :lol: :cry:
Но днес казах, че ставам от Барса, ако прилепчетата приключат с участие след като сме водили с шестак. Но хипотетично погледнато, в бъдеще ще се случват такива неща във футболчето. Честно казано, не помня да е отпадал отбор аз, ама и да е имало такова нещо, то ще е било преди да се родим, когато във футболчето е имало силни и слаби отбори. Сега смятам, че няма чак такава разлика, затова и всеки резултат ми се струва възможен. И точно така си е, как иначе да направим толкова много точни. Разлика има точно в такива моменти- единият отбор ако тръгне да пуска децата срещу мъжете. Повярвай, играл съм в младша възраст като бях срещу мъжете у градо на тренировки, доста ъгли е работата в тяхна полза- физическа мощ, издръжливост. Само някакви неземни млади таланти ще издържат кат ги напъне здраво мъжки отбор! По принцип аз си спринтирах доста, в градско шести на спринт, но кат ме пуснало тренерче с мъжете десен бек и резултатът е двуцифрен в ущърб на нашия отбор. Футболчето не е хич лесно, както го виждаме по телевизията. Но в много моменти това, което ни се предлага е нереално- за седем минутки например Ата-Фиоре 4 голчета си забиват например. Едва ли е много реално. Не помня Валенсия колко бързо ги забиваше своите, но за да станат пет преди почивка, значи Рапид не играй в този мач, седи отблизо и ни гледа. Сериозно ли още има хора, за които футболните резултати, които ни се предлага са реални- ама в никакъв случай, онзи ден гледам целият свят слага над 2,5 на Арсенал-Барса. На всички ли да пуснат печалби, на цял свят е над, че те ако ги пуснат- ще изчезнат букмейърските компании само с един тираж. Не, серизно ли смятате, че са реални бре хора - ами Арсенал продал мач на Барса, то се и видя. Фламини получил нови инвеститори в своя компания! :cry: :lol:

[offtopic]Реджи, на теб ти предлагам следното- правите една игричка с прогнози, в която да няма 2т за голова, да не слага повече от 4 пъти един и същи резултат и хайде да играем сериозно по мъжки, така по детски нищо не доказват, само че не могат да бият баце Таско. И още следващите сезони няма да участвам аз, защото няма никакъв смисъл за мен- просто трябва всеки кръг да ви го казва тролче. С нормални правила и участници винаги ще съм в топ 3, с 1:1 не съм тъп, не може да стане . Докат някой се мъчи да познава точен, 99 човека го налучкват, че пишат ги и по един и същи начин всички да могат да спират тролче, което прави топрезултатите на всичко отгоре. Оправяте ги да имат правила кат правила, драсвате на тролче после едно лично и играем. Но така не носят удоволствие, имате си някакви мерения помежду си само, а състазателната част е слаба. Че нали именно големите трябва да даваме пример някакъв и то е бори се мъжки с умения, знания, не да чакаш да ти се налучка 1:1 или 2:1 или 2:0! А практиката ква е тук- всяка шамандура слага резултат, който да преобладава при него и за какво играе. Купа ли ще получи? Ами повето се занимават и с залози, нали прогнозите трябва да са добри и за тази част, не само за мерене. Така и не го проумяхте, ама нема нищо, аз ви показах, че може и без да слагаш 1:1. Може, ама който го може, останалите малки, големи все си ги мерят. И какво, ще ми покаже, че и в живота е такова менте като човек и прави същите работи. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот dreben23 » 25 фев 2016 19:26

А така, станало обратното- Рапид пуснали децата. Няма страшно, бием си. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот Udoji90 » 25 фев 2016 21:55

Не гледах мача, ама тотално ги убихме в тези 2 срещи. Като гледам, добре е пуснал резерви предимно да цъкат. Чак да не повярва човек как имаме 4 поредни победи общо в двата турнира. Дано станат 5 в неделя.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в европейските клубни турнири

Мнениеот dreben23 » 25 фев 2016 22:09

Хубаво играха пак, всичко е точно. Даже много добре за решен мач, онези не пипнаха топката- мисля, че имаха едно положение само (един жесток удар с глава, но Мати Райън го извади блестящо), ама и те са с много резерви. 10:0 ги омлатихме, а пък аз съм се запритеснил. Прощавайте! Няма да има повече резили тоя сезон, желанието за футбол се е върнало, а това е добре. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта