Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ronaldo9serpentin
Мнения: 10
Регистриран на: 30 юни 2010 13:02
Skype: simeonvasilev1996
Контакти:

Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот Ronaldo9serpentin » 30 юни 2010 13:27

Вчера се видя,че К.Роналдо не може да играе добре на световни първенства.Вчера от него се очакваше да поведе отбора на Португалия,да направи нещо специално.Да избухне изведнъж като Роналдо оригиналът,да премине двама защитници(понякога дори и повече) и да нанесе смъртоносен удар.Вчера К.Роналдо сякаш бе безсилен пред силната испанска халфова линия и защита.Да,Испания са страшно силен отбор,но все пак големите играчи си проличават в такива моменти.Нали все пак Кристиано е печелил награда на ФИФА за най-добър футболист?Като отиде в Реал Мадрид Кристиано реши на фланелката му да няма к-то,което стои за първо име.Сори ама да мислиш,че може да си достоен да носиш името на Феномена с неговия номер в Реал Мадрид е крайно неуважително.Оригиналното име на Роналдиньо е Роналдо Де Асис Морейра,но на фланелката му пише Роналдиньо,което значи 'малък Роналдо'.Истинското име на Налдо от Вердер Бремен е Роналдо,но от уважение към Феномена той не носи неговото име.Като Кристиано вкара 15 гола на световни първенства като надминава великия Герд Мюлер,има 3 златни топки,вкара 430 гола,печели 2 световни първенства,тогава е достоен да носи името и номера на Феномена в Реал Мадрид.Има само един Роналдо.

mOvE_
Мнения: 103
Регистриран на: 15 юли 2009 14:17
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот mOvE_ » 30 юни 2010 13:33

Абсолютно съм съгласен, че Роналдо е само един!!И това е Луиш Назарио Да Лима!! Феномена!

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 30 юни 2010 13:44

Че какво му е на К-ано?Толкова възпитан.Снощи не видяхте ли как се изплю срещу камерата.А тази камера да не би да е случайна там.Все пак те гледа цял свят.Абсолютна простотия и проява на ниска култура.Иначе за Феномена няма да коментирам(понеже мен не ме впечетлява)

boji_levski
Мнения: 290
Регистриран на: 15 фев 2009 12:13
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот boji_levski » 30 юни 2010 13:49

ibrahim_galatasaray написа:Че какво му е на К-ано?Толкова възпитан.Снощи не видяхте ли как се изплю срещу камерата.А тази камера да не би да е случайна там.Все пак те гледа цял свят.Абсолютна простотия и проява на ниска култура.Иначе за Феномена няма да коментирам(понеже мен не ме впечетлява)

е ако ''феномена'' не те впечатлява кой тогава юмит каран ли?

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 30 юни 2010 13:54

boji_levski написа:
ibrahim_galatasaray написа:Че какво му е на К-ано?Толкова възпитан.Снощи не видяхте ли как се изплю срещу камерата.А тази камера да не би да е случайна там.Все пак те гледа цял свят.Абсолютна простотия и проява на ниска култура.Иначе за Феномена няма да коментирам(понеже мен не ме впечетлява)

е ако ''феномена'' не те впечатлява кой тогава юмит каран ли?

;) Не бе мен-Хаджи естествено

Потребителски аватар
desmond
Мнения: 19
Регистриран на: 28 окт 2009 20:55
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот desmond » 30 юни 2010 13:55

Естествено, че Роналдо си е само един, а именно Феномена.
Някой може ли да ми каже дали Кристиано е вкарвал гол срещу голям отбор(или гол във важен мач)??? Или по-точно дали е направил нещо значимо в решаващ момент за отбора му?

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот storm » 30 юни 2010 14:04

ibrahim_galatasaray написа:
boji_levski написа:
ibrahim_galatasaray написа:Че какво му е на К-ано?Толкова възпитан.Снощи не видяхте ли как се изплю срещу камерата.А тази камера да не би да е случайна там.Все пак те гледа цял свят.Абсолютна простотия и проява на ниска култура.Иначе за Феномена няма да коментирам(понеже мен не ме впечетлява)

е ако ''феномена'' не те впечатлява кой тогава юмит каран ли?

;) Не бе мен-Хаджи естествено

С такова име на профила няма да намериш много приятели тука !
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот urkoto » 30 юни 2010 14:14

Абе Дебелия Роналдо си е Дебелия Роналдо, какво ми ги хвалите тука разни други ментета.
Големите играчи са за големите мачове и именно затова на Роналдо му викаха Феномена.

Тоя Крисито някой да го е видял във важен мач да блесне над всички, да носи отбора на гърба си? Миналата година изпорти финала срещу Барса (вместо да подава на съотборник дето е сам срещу вратаря, той реши да си чеше егото и да стреля, защото победата на отбора не беше важна, важно беше ТОЙ да победи сам Барса да докаже какъв е великан). Тая година пък изпорти мача срещу Испания.

Не е лош футболист, ама никога няма да бъде голям футболист и това е истината. Най-малкото защото не играе за отбора а за себе си
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 30 юни 2010 14:14

Ако съм искал да се сприятелявам с някого сега щях да се казвам примерно Иван.А и този форум до колкото знам не е за запознанства.

п.п. Имам си достатъчно приятели

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Има само един Роналдо,другите са просто кристиановци

Мнениеот storm » 30 юни 2010 14:33

Да така е ,но много внимавай с турския ,че на българите им е болна тема.
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта