Анортозис

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

IvoDivo
Мнения: 263
Регистриран на: 10 юни 2008 16:10
Контакти:

Анортозис

Мнениеот IvoDivo » 02 окт 2008 00:50

С нашето Българско самочувствие щяхме да усмиваме всеки един Български отбор отпаднал от Анортозис, но както много добре се вижда кадето се работи правилно и с желание за добра игра и успехи на футболния терен ( с футболни средства), успехите не закъсняват. След втория кръг кипърците делят първо място в групата с Интер с победа и равен, и ако продължават така нищо чудно и да прескочат групите, нещо за което нито един български отбор дори неможе и да си помисли на този етап. Затова нека не бързаме да се смеем на този и на онзи а нека видим каде се работи здраво за доброто на футбола и каде всеки се чуди откаде какво да прилапа. В положението на нашия футбол в момента бих казал че трябва да се радваме на всяка точица която нашите тимове успяват да прилапат за да могат да задържат един по-приличен коефициент докато нещата се пооправят....

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Анортозис

Мнениеот los7 » 02 окт 2008 03:23

Където е Бардон винаги стават хубави неща. Успех на кипърците. До 10 години и ние ще можем да се похвалим с подобен успех
От утре съм локомотивец!

cruiser
Мнения: 70
Регистриран на: 17 юли 2008 17:52

Re: Анортозис

Мнениеот cruiser » 02 окт 2008 05:56

tam kudeto e bardon tam e futbola...nai vajnata duspa v istoriata na levski....ia vkara sedrik bardon....ina4e o6te 6tiahme da si govorim ne koga 6te presko4i grupite bg otbor a koga 6te vleze v tiah....6toto tova e neposilnata zada4a...da vleze ...ne da izleze....a za sedrik....mi samo hubavi ne6ta....purvo u6i okser za da ni trugne...posle rezna i kievo za da vlezem....sega...e otnovo stava iasno 4e v bg rabotiat maloumnici....vsi4kite do edin...to zatova sme do nikude...i do nikude 6te si ostanem...takuv futbolist ne se izpuska zashtoto e privilegia da go imash.....ama nali muri mu turseshe drugata polovina 4e ia beshe zagubil?!?!? ...e nameri ia malko po dale4 ot bg....normalno,te hubavite ne6ta stavat dale4 ot bg...vav vsiako edno otno6enie ....4e i vuv futrbola......ina4e pri nas hita na sezona si e sliven....sus 7 kupeni ma4a kazvat!!! 6te vidim na gerena ako doidat i vzemat troika spatia s tri gredi zna4i kupuvat.ako izkarat hiks na levski ....mi zna4i moje bi igraiat dobre....no obshto vzeto tova e kriteria.....a toi na gerena ne luje 6toto tam obiknoveno vsi4ki sre6tat tovarnia vlak....ako levski reshi malko da poigrae...6toto naposleduk igrae gankinoto na bos krak ama tova e druga tema

Потребителски аватар
nostradamus
Мнения: 621
Регистриран на: 27 юли 2008 10:25
Местоположение: СТАДИОН"Г.АСПАРУХОВ"
Контакти:

Re: Анортозис

Мнениеот nostradamus » 02 окт 2008 07:12

БЛАГОДАРЕНИЕ НА БАТКОВ И МЪРИ БАРДОН НЕ Е В ЛЕВСКИ
Батков вън!

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Анортозис

Мнениеот los7 » 02 окт 2008 07:50

Aз незнам дали ще имам билет още не съм се чул с тоя дето тряаше ми земе :@

Иначе Бардониньо винаги ще го помня с хубаво. Дано им помогне на Анортозис. Явно добра селекция са направили щом ги спъват така. Гърците сигурно си правят сепукота и взаимни харакирита в момента от яд. :D
От утре съм локомотивец!

Valeri
Мнения: 23
Регистриран на: 14 сеп 2008 18:53
Контакти:

Re: Анортозис

Мнениеот Valeri » 02 окт 2008 07:51

Имаме си и атентатор ли? :D Смешна работа сте това левскарите.

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Анортозис

Мнениеот los7 » 02 окт 2008 07:57

Закачи му главата после до тая на братчето му на снимката. Ще са като близнета.
От утре съм локомотивец!

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Анортозис

Мнениеот Gunners » 02 окт 2008 17:36

Тея Анортозис са някви изроди, Бият Олимпиакос, после Х на Вердер като гост и сега победа над Панатинайкос с 3-1 :lol: Не знам, но ме радват, снощи гледах целия мач и паказаха невероятна игра и заслужиха победата си. :idea:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта