Ако Бербатов кихне.....

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот Deliba6 » 13 сеп 2008 17:22

Red Army написа:Странно защо само левскарите плюят...после защо не играел в националния....за вас ли да играе ве дето по цял ден стоит и го обиждате само...хора които не сте стапвали на стадион дори......Аре бегаите да си вкарвате дуспите смешници

Моля, моля!!! Аз съм левскар-естет, затова Бербо ми е насърце!!! А колкото до плюенето... Сигурно затова се бръснеш без огледало?
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

BGarmy
Мнения: 1858
Регистриран на: 20 авг 2008 11:18
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот BGarmy » 13 сеп 2008 17:23

levski4 написа:
Red Army написа:Странно защо само левскарите плюят...после защо не играел в националния....за вас ли да играе ве дето по цял ден стоит и го обиждате само...хора които не сте стапвали на стадион дори......Аре бегаите да си вкарвате дуспите смешници

Абе,мухльо,вие го разревавахте най-редовно ,а сега-ние сме го плюели,не те ли е срам да дрънкаш глупости!? :evil:

Eй мамут,берба си е такъв :lol: ,след загубата с 2:3 в дебюта му за согийското дерби се разрева или по-точно вие го разревахте ч :D
Изображение

1948,1951,1952,1954,1955,1956,1957,1958, 1959,1960,1961,1962,1966,1969,1971,1972,1973,1975,1976,1980, 1981,1982,1983,1987,1989,1990,1992,1997,2003,2005,2008...!!!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот Deliba6 » 13 сеп 2008 17:24

Geko написа:С преминаването си в Манчестър Ю. Бербатов донесе със себе си и визията и самочувствието и поведението на ПОРАЖЕНЕЦ. При първата си поява за „червените дяволи” Берба изпълни безпогрешно коронния си стриптизьорски танц, кадър от който ви предлагам по-долу. Куфейте бербоманци, има защо. Ще ви припомня предреченото неотдавна: Бербатов в Манчестър Ю – най-сигурната гаранция за шампионската титла на Челси.
madam BERBATOV.jpg

Много слабо пласираш на сестра си кокалите! Слаб си във фотошопа!!!
Който иска да види скоба с джобове да погледне на по-горните постове!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот А_У_А » 13 сеп 2008 17:27

tezei написа:С цялото ми уважение към Митко, но тази истерия около него почва вече да досажда...... Гледам в момента Ливърпул -Манчестър Юн и се чудя на акълите на коментиращите! За щяло и за нещяло все за Бербатов говорят! Все едно прави някакъв свръх мач! Какво ли ще стане, ако Бербатов кихне и някой тръгне да брои всички плуващи бабалюги в слюнката му.....

ахаха, верно е. вече колко месеца.. бербо го продават, бербо не го продават, бербо иска, бербо не може, бербо си купува маратонки, бербо си купува гащи, бербо **** на наско от бтр жена му, бербо **** буги барабата, бербо участвал в тройка със сър алекс фъргюсън и райън гигс ("добър е" вика райън).. добър е и е симпатяга ама цялта тая досадна дандания почна да му пречи на момчето да играе. за първи път не гледам на ман ютд с толкова лошо око. както и да е, радвам се, че великият ливърпул ги би, бербо-мербо няма кво. време е ливърпул да вдигне пак титлата, която винаги им е прилягала. а на бербо пожелавам страшно много успехи в манчестър ама да не се отнася много. ще играе има няма 5 години, нека да започне да гради, момчето, заслужава го. съмнявам се да стане примабалерина на 27 ама ми изглежда, че е тръгнал по пътя. тоя мач го опазиха, но пробива му беше супер. за първи път виждам толко разколебан ван дер сар на 2 пъти за 10 минути първото полувреме. много ми се искаше оня грозник кайт да вкара гол, ма нъцки. язък че изрина терена. на печелившите честито. на бербо - успех и до нови срещи, на коментаторите - бройте му сополяците и ланшните стафиди около гъза - пак сте некадърни... на журналистите от гонг - не преувеличавайте тоя безличен мач, заради един пробив, момчето игра около 12 минути "страхотен мач" ли е това?

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот levski4 » 13 сеп 2008 17:29

BGarmy написа:
levski4 написа:
Red Army написа:Странно защо само левскарите плюят...после защо не играел в националния....за вас ли да играе ве дето по цял ден стоит и го обиждате само...хора които не сте стапвали на стадион дори......Аре бегаите да си вкарвате дуспите смешници

Абе,мухльо,вие го разревавахте най-редовно ,а сега-ние сме го плюели,не те ли е срам да дрънкаш глупости!? :evil:

Eй мамут,берба си е такъв :lol: ,след загубата с 2:3 в дебюта му за согийското дерби се разрева или по-точно вие го разревахте ч :D

Бих ти отговорил,но явно си прекалил със стимулантите и нищо не ти се разбира!Като изтрезнееш,опитай пак :lol:

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот А_У_А » 13 сеп 2008 17:31

а на тия злобари дето почнаха да фърлят смешни червени плюнки тука - да ви го тури слон, комплексари. къде намесвате жалкото ни първенство. свекърви безработни. как пак почнахте да пишете неадекватно за левски и да изтъквате парцаливия си отбор в тая тема. просто нямат място нито сини, нито червени тука. тука става въпрос за футбол, а не за театралната работилница "а" група.

моля пишете в указаните за това форуми. пожелавам ви тънка и дълга и гореспоменатото сношение със слон. лека вечер.

Geko
Мнения: 22
Регистриран на: 26 авг 2008 11:12
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот Geko » 13 сеп 2008 17:37

Deliba6 написа:
Geko написа:С преминаването си в Манчестър Ю. Бербатов донесе със себе си и визията и самочувствието и поведението на ПОРАЖЕНЕЦ. При първата си поява за „червените дяволи” Берба изпълни безпогрешно коронния си стриптизьорски танц, кадър от който ви предлагам по-долу. Куфейте бербоманци, има защо. Ще ви припомня предреченото неотдавна: Бербатов в Манчестър Ю – най-сигурната гаранция за шампионската титла на Челси.
madam BERBATOV.jpg

Много слабо пласираш на сестра си кокалите! Слаб си във фотошопа!!!
Който иска да види скоба с джобове да погледне на по-горните постове!!!

Браво бе бозайниче! Откъде толкоз интелект за да се досетиш за фотошопа? А иначе сестра ми се е напънала и с удоволствие би се изсрала в свинсаката ти пърлица!

моряка
Мнения: 203
Регистриран на: 17 юли 2008 22:41
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот моряка » 13 сеп 2008 17:45

Ало Левски,гледайте си Гонзо,Деко?,Дани/умния/,Кокала и др.......барабар с бай ГАНЬО????
Аре чао,защото идва ОНЯ с жилото.....

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот delqnski47 » 13 сеп 2008 19:59

Абе Вие вместо да се гордеете че има БЪЛГАРИН в United ВИЕ КВО.........Ех,няаааам думи.Това сме ние българите.Гледаме само да стане нещо и да си покажем простотията.Особено ако сред тях има и някой завистлив син тъп куц кретеноидски левскар. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: Ако Бербатов кихне.....

Мнениеот levski4 » 13 сеп 2008 20:17

delqnski47 написа:Абе Вие вместо да се гордеете че има БЪЛГАРИН в United ВИЕ КВО.........Ех,няаааам думи.Това сме ние българите.Гледаме само да стане нещо и да си покажем простотията.Особено ако сред тях има и някой завистлив син тъп куц кретеноидски левскар. :mrgreen:

Че кво ме топли има ли българин в Юнайтед-аз предпочитам с национали от средноевропейски отбори/като Литва,дето смачка Румъния/да побеждаваме и да се отчетем с добра игра на евро- или световни финали!!!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта