Бербатов-в Ман.Юн.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: бербо в юнайтед

Мнениеот River Plate » 30 авг 2008 13:06

Talic написа:
River Plate написа:Берба отива днес в Юнайтед - протвърдено :idea:


от крде е потвърдено :?: :)


Лично вчера след мача със Зенит Сашо Фъргюсън ми се обади!

Сега сериозно, появи се инфо във форума на United, че преговорите са в заключителна фаза ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

ing.hristozminkov
Мнения: 19
Регистриран на: 11 авг 2008 21:00
Контакти:

Re: бербо в юнайтед

Мнениеот ing.hristozminkov » 30 авг 2008 19:13

AtiLaRulz написа:според мене трябва да му се даде номер 9 и манчестар ако не вземат берба не могат да вземат нито 1 трофеи ! :!:

Против юнайтед съм и се надявам да отиде там. Та нали Бербо носи на отборите в които играе купа след купа. С цска взе купата на (моля някой да ми помогне), а сетих се за най-добър ревльо. После в Леверкузен (хайде пак ми помогнете), за най-добра поддържаща роля. Второ място и няколко ЗАГУБЕНИ финала. И най накрая в Тотнъм, о чудо купата на лигата, т.е. на резервните отбори. А някой знае ли на кой турнир великият нападател е станал голмайстор? (няма такъв). А някой може ли да ми каже за негов важен, решителен гол. За гол срещу голям отбор (освен дузпата на ЧЕЛСИ и срещу третия отбор на Арсенал). Момчето наистина има качества, например да бъде резерва на Рууни и да играе в мачове без значение за юнайтед. Ей хора това е ман. ю. там не търпят ревльовци и сърдитковци. Имат си и кой да вкарва на посредствени отбори. На тях им трябват силни характери, а това не се отнася за Бербатав.
СИНЯ Е ЗЕМЯТА ОТ НА ЛЕВСКИ ЗНАМЕНАТА!!!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: бербо в юнайтед

Мнениеот msm » 30 авг 2008 20:55

ing.hristozminkov написа:
AtiLaRulz написа: Ей хора това е ман. ю. там не търпят ревльовци и сърдитковци. Имат си и кой да вкарва на посредствени отбори. На тях им трябват силни характери, а това не се отнася за Бербатав.


А тази тема е за хора, които уважават Бербатов и се гордеят, че българин ще играе в такъв голям отбор. Но това май не се отнася за теб.

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербатов-в Ман.Юн.

Мнениеот cvetan » 31 авг 2008 00:02

МАЛЕЕЕ ама как боли че една СКАПАНА ЧОРБА ША са продаде в М.Ю. Как боли че ония РЕВЛЬО ША има много пари. Пък НАШИЯ ВЕЛИКИЯ ГОНЗО......пак са усра може и Осра --вие това със срането по го владеете (признавам ви го) :D

цска60-31
Мнения: 38
Регистриран на: 13 авг 2008 23:34
Контакти:

Re: бербо в юнайтед

Мнениеот цска60-31 » 31 авг 2008 11:17

ing.hristozminkov написа:
AtiLaRulz написа:според мене трябва да му се даде номер 9 и манчестар ако не вземат берба не могат да вземат нито 1 трофеи ! :!:

Против юнайтед съм и се надявам да отиде там. Та нали Бербо носи на отборите в които играе купа след купа. С цска взе купата на (моля някой да ми помогне), а сетих се за най-добър ревльо. После в Леверкузен (хайде пак ми помогнете), за най-добра поддържаща роля. Второ място и няколко ЗАГУБЕНИ финала. И най накрая в Тотнъм, о чудо купата на лигата, т.е. на резервните отбори. А някой знае ли на кой турнир великият нападател е станал голмайстор? (няма такъв). А някой може ли да ми каже за негов важен, решителен гол. За гол срещу голям отбор (освен дузпата на ЧЕЛСИ и срещу третия отбор на Арсенал). Момчето наистина има качества, например да бъде резерва на Рууни и да играе в мачове без значение за юнайтед. Ей хора това е ман. ю. там не търпят ревльовци и сърдитковци. Имат си и кой да вкарва на посредствени отбори. На тях им трябват силни характери, а това не се отнася за Бербатав.

поне не е като гонзо дето всички отбори се карат за него и всеки вика вземете го вие

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Бербатов-в Ман.Юн.

Мнениеот silver_sky_boy » 31 авг 2008 18:12

след като потвърдиха трансфера на Павличенко вапрос на часове е да сключи контракт с Манчестър ,а и също докато си вземем % от трансфера му

cesekara
Мнения: 87
Регистриран на: 24 мар 2008 17:16
Контакти:

nqkoi znaeli kakvose slu5i s berbatov

Мнениеот cesekara » 01 сеп 2008 00:11

6te preminele v man4estr ili nqma za 6toto ostava malko vreme do za tvarqneto na transverniq prozorec

DaSyth
Мнения: 283
Регистриран на: 13 май 2008 15:14
Контакти:

Re: nqkoi znaeli kakvose slu5i s berbatov

Мнениеот DaSyth » 01 сеп 2008 12:46

cesekara написа:6te preminele v man4estr ili nqma za 6toto ostava malko vreme do za tvarqneto na transverniq prozorec

Оства час и 15 мин. до затваряне на "прозореца"-стискаме палци,Митак!!!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта