Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7371
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 27 сеп 2018 09:32

Да ти е драго да ги изкараш на една изтощителна възстановителна тренировка веднага след мача.

......................
[rimg]https://pp.userapi.com/c852120/v852120120/f81b/cdC8UtRxWeA.jpg[/rimg]
Първият футболист през ХХІ век който има голове в първенствата
на Англия, Германия,Франция и Испания.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16709
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 27 сеп 2018 12:41

Засега ми харесва доста Миши. (Може би само срещу Бетис не се включи особено добре.) Към момента твърдо се нрави повече от Гамейро - по-добре задържа топката, по-добре я подава и по-добре се бори. (И това при положение че досега не е играл в Примера, а Гамейро е свикнал с нея.) Заслужаваше вчера голът му да бъде победен, но не би.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7371
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 29 сеп 2018 17:06

Udoji90?
Днес Гамейро или Миши ти хареса повече?
А Капитана?
Изображение
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16709
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 29 сеп 2018 18:01

Днес почти всички ми харесаха! Най-после да изиграем ЦЯЛ мач що-годе като хората. Не само първото (като със Селта), не само второто (като в повечето други срещи), а целия мач. Или почти целия, понеже в първите 20-25 минути домакините определено доминираха най-вече териториално. Второто полувреме беше проведено много добре. Ето по този начин трябваше да играем и срещу Селта - не да ги чакаме 45 мин. в своето наказателно, а да опитваме да отнемем, да владеем и да нападаме. Днес, въпреки че баските стигнаха до дузпа, то смятам, че след почивката ние стояхме по-добре и имахме по-опасни атаки. По-логично беше да стане 0-2, отколкото 1-1. Благодарности на Нето, че не позволи да изпуснем мача. Парехо се оказва, че има над 10 загубени топки, но не мисля, че имаше глупави грешки като в други случаи. Гамейро също този път беше на ниво и не само заради гола. Батшуай отново доста активен, но на моменти прекалено задържаше топката най-вече преди почивката. След нея и той заигра по-добре и даже беше близо до ново попадение. И понеже в началото казах, че ПОЧТИ всички са ми харесали, то имам сериозни критики към Тони Лато. Изкара си ранен картон, после имаше 2 ситуации, в които можеше да получи и втори, увисваше няколко пъти и имахме проблеми в неговата зона. Определено има качества момчето, но за момента доста отстъпва на Гая. Един Везо на другия фланг беше видимо по-стабилен, при положение че по начало дори не е бек. Много ми харесва от началото на сезона представянето на Солер. През миналия като цяло не показа нищо особено в повечето мачове. През този обаче е един от малкото, които според мен подобряват представянето си. Конкретно в днешния мач поне в 5 случая само след почивката пресече съперникови пасове в средата на терена или в тяхната половина и започна добри наши атаки.
В крайна сметка много ценен първи успех с добра игра, и то на един от най-трудните за нас стадиони. Втора поредна победа на "Аноета" и трета поредна над този съперник, при положение че преди това в 6 сезона бяхме с баланс 1-1-10 срещу тях. И това всичкото с Гая, Гарай и Пичини извън групата и с Родриго на пейката. Далеч не беше най-очакваният двубой за спиране на лошата серия, но след Ювентус смятам, че изиграхме няколко отчетливо по-добри срещи и се надявам да продължим възходящата форма. Сега определено ще получим допълнителна увереност, която е много важна преди тежките мачове с Юнайтед и Барселона.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7371
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 29 сеп 2018 20:29

Е, млад е Антонио , дори и за стандартите на западния футбол.
Примерно на неговите години звездата Мохамед Салах е припкал за Ал Мукавилюн ал Араб -13-то място в Египет.

Новите играчи искаха малко време за обиграване, да свикнат .
Имаше и известен шок от продажбата на Заза , Родриго, Мишу, Санти Мина са съвсем друг тип играчи а Гамейро е някак си по-бавен , по-тежък от него.

На мен Парехо пък си ми харесва.

Коклен се включи много добре, личи си че е класен играч.

Густаво Гедеш ми се струва леко разсеян, разпилян и притеснен от голямата отговорност заради парите платени за него.

--
Победата ни приближава до челните места. Варса губят точки, РМ падат с кеф, Севиля още се мъчат с Ейбар а на АМ им предстои гостуване на Бернабеу. Щом отбор като Алавеш е в челото...
-----
Както казват орнитолозите: Прилепите се броят през май.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16709
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 29 сеп 2018 21:17

Да де, и на мен ми хареса Парехо днес. Затова и тази статистика със загубените от него топки ми се стори странна. Тони е ясно, че е неопитен още. Сигурен съм, че ще задобрее и той в бъдеще. Все пак на тази възраст Гая беше на по-високо ниво. Гедеш и на мен ми се струваше някак пренавит в първите мачове. Срещу Селта може би за пръв път игра по-освободено, днес също не се включи зле. При всички положения Черишев започна по-добре сезона. Интересна битка ще е между двамата, а в няколко случая дори бяха едновременно на терена, но в общи линии това не носи особена полза, защото и двамата не се справят особено на десния фланг.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7371
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 30 сеп 2018 22:15

[rimg]https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42860158_352088202197343_1036000468901298176_n.jpg?_nc_cat=107&oh=5dde40ae69d722d199c4032295b8d18e&oe=5C51B3A1[/rimg]
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7371
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 07 окт 2018 16:38

Преди почивката за срещите на нац. отбори
[center]8-ми кръг
в Примера дивизион
Estadio de Mestalla
VALENCIA VS. BARCELONA[/center]

рефер на срещата: José Luis González González
с помощници Rubén Becerril и Ignacio Rubio
четвърти: Jorge Díaz
----
очакван състав за VCF
[center]Neto
Gayà; Gabriel ; Garay ; Piccini.
Carlos Soler ; Kondogbia ; Parejo ;Guedes
Gameiro ;Rodrigo,[/center]
---
състава на гостите:
[center]Paños,
Leila, María León, Andrea Pereira, Marta Torrejón,
Hamraoui, Patri, Losada, Mariona ,
Duggan Martens[/center]

[rimg]https://estaticos.sport.es/resources/jpg/2/1/ernesto-valverde-hablo-neymar-rueda-prensa-1520614529612.jpg[/rimg]
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16709
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 07 окт 2018 17:15

В първенството Барселона буксуват напоследък, но срещу Тотнъм се отпушиха. Ние пък най-после започнахме да показваме сносна игра в последните седмици. Всичко е възможно в този двубой. Барселона разбира се са фаворит, но имаме своите шансове.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16709
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 07 окт 2018 23:37

В защита добре. Не повече от 2-3 сериозни грешки - просто на Меси и 1 шанс му стига. В нападение добре в първите 10-15 минути. След това почти нищо. Аз лично бях на път да заспя, гледайки този мач. С оглед на играта смятам, че си заслужихме точката.
Жалко за Гедеш. Добре влезе в мача, но много рано получи контузия. Дано не сме го загубили за много време, макар че подобни травми понякога са сериозни. Току-виж се наложило пак да се правят някакви експерименти с Коклен или Вас на фланга. :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: coolman, rhaegar, Udoji90 и 14 госта