Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот Real » 16 авг 2008 13:34

Аз ще стискам палци за Ливърпул, макар че не ми се вярва да се намесят в борбата за титлата. Липсват им играчи по фланговете, вместо да пръскат тия пари за Кийн и да се напъват за Бари трябваше да вземат две крила, а Бабел или Каут да играят като втори нападател, където по принцип им е силата. Но... Рафа си знае най-добре, чакам сезона с нетърпение.

miki85
Мнения: 365
Регистриран на: 18 юли 2008 10:05
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот miki85 » 16 авг 2008 13:35

Аз пък мисля че бербата си остава в тотнъм и очаквам да започне добре срещу мидълзбро днес. Иначе колкото и да не харесвам ман юнайтед пак ще са шампиони ;)
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.

neoje
Мнения: 285
Регистриран на: 16 авг 2008 13:38
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот neoje » 16 авг 2008 13:40

Spored men..ako berbatov otide v matchester togva te stavat nepobedim i shte stanat otnovo shampioni(za moq jalost)...
i kakto vseki sezon se nadqvam liverpool da se vuzrodi....dano stane tozi put :)
YNWA!

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот user » 16 авг 2008 13:57

Шампион - Ман.Юн или "новия" Челси...
Ливърпул - тея са като "БГ червените" - спомени,спомени...
Арсенал - с този треньор и тези млади таланти - имат потенциал, но дали ще имат психиката и манталитет на победители...да не забравяме как Ман.Юн. ги победи с психика няколко години...
Ман.Сити - късмета от миналата година беше просто уникален, почти като този на Левски в Евротурнирите, но си мисля, че тая година ще са в средата, пък може и надолу...инече стискам палци на Марто, а Валери повиче да играе и по-малко да филосовства...
Тотнъм - ако и "големия Бербо" си тръгне, ще са още по-трагични, като пирбавим и Кийн...незнам може би средата...само с треньор не става, требат и играчи!
Астън Вила,Нюкясъл, Мидълзбро - отбори на моменти, може и да играят, може и никакви да ги няма...
Блякбърн,Еверътн,Уест Хям, Уигън - много симпатични отбори и си мисля, че ще покажат добри игри, особенно Еверън!Евъртън ще се лута между ШЛ и УЕФа, Уигън най-вероятно в долната част, другите са по-непостоянни...средата може би...
Съндърланд - Мисля, че няма да се борят за спасение като в миналия шампионат
Портсмут - Италиански отбор в Англия, ще им свърши късмета и очаквам конфузни ризелтати от тях...
Фулъм и Болтън - тези определено не ги харесвам, а и несамо аз, но пък нямам идея какво са направили през лятото и какъв футбол ще ни покажат
Стоук и Хъл - интересно ми е да видя как ще заиграят в Висшата лига...почти никакви наблюдение върху играта им...
У.Б.А. - "кофти" рекордьорът в Premiership, но като си спомням как мачкаха в Chapmionship по едно време миналата година и се надявам да се представят добре...

Дано не съм изпуснал някой...но поне най-после започва и истинския Футол, след 3 месеца почевка и/или гледане на простотия по терените...
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

THE G.A.M.E
Мнения: 49969
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 авг 2008 14:08

Моите очаквания за висшата лига са, че тази година, шампионатът ще е доста по оспорван....противно на очакванията, и отписванията на Ливърпул, смятам че те ще са фактор, но именно ротационният принцип на рафа, може да им изиграе лоша шега, но те определено ще се борят за първите четери места. Арсенал, ще е отборът, който ще покаже отново най приятен футбол, въпреки че не съм им фен, с удоволствие гледам техните мачове....но само с готин футбол, в Англия ( пък и не само ) ....не става ! Иначе докрая на битката мисля, че ще останат Челси и Ман. Юн. като този път очаквам ( и се надявам ) , Челси да са краен победител.... П.С. Дано и Шефилд Юн. се завърнат там където им е мястото....а именно висшата лига, успех остриета ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот Gunners » 16 авг 2008 15:52

Гледайте в момента какво се казва наистина красив футбол.

Само АРСЕНАЛ :!:
Изображение

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот storm » 16 авг 2008 17:12

Ми и на мен също очакванията са ми големи.Лично ас стискам палци за Челси защото тоя отбор много изстрада и заслужава да триумфира.Естествено Юнайтед,Ливърпул и Арсенал ще са другите замесени отбори.Очаквам приятни изненади най вече от Съндърланд и Вила.Черните котки дори си мисля че ще спънат Ливърпул още в началото пък за Вила си мисля 4е най после постигнаха нужния опит за нещо повече.Тотнъм,Ман Сити и Портсмът ще стигнат най много до Уефа.Евертън за жалост си мисля че този сезон ще пропадне заради липсата на резервна скамейка.В зоната за изпадане много се надявам да не попадне Уиган защото този отбор ми е много симпатичен.Очаквам да изпаднат поне два отбора от новаците и един измежду Фулъм,Болтън и Уигън


Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот user » 16 авг 2008 18:01

ШОУТО ЗАПОЧНА...аз лично се насладих на мача на Арсенал, въпреки, че си имат слаби страни и то срещу новак...сега наблюдавам и Хъл С. и дори сложих малко за тях...кога ли ще имаме новак със такъв стадион, публик, футболисти, игра, отношение...то поне един БГ отбор, от "грандовете" да се доближи до тези "новаци" в Англия!!!
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

georgiowen
Мнения: 5
Регистриран на: 16 авг 2008 18:07
Контакти:

Re: Днес започва Премиършип,вашите очаквания ?

Мнениеот georgiowen » 16 авг 2008 18:14

Това първенство е най силното и най интересното аз съм фен на Ливърпул и очаквам най после титла


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: wolf и 19 госта