Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 10 мар 2024 22:02

ivan56 написа:
KOPScousers написа:
ivan56 написа:
KOPScousers написа:Английски хомосекшуъли, това са съдийте в Англия, заради това нямаше дузпа на Доку. 8-)


Днес не се игра до гол. :lol:
Такава "дузпа" дори срещу Лутън няма да ви свирят а какво остава срещу Сити.
Изкарахте късмет, че тоя дърводелец Аке ви върна в мача. Още пет да бяхте играли, нямаше да вкарате гол.

Ееее, еее, Ванка, моля ти се. Тва в другото наказателно си беше не 100, ами и аз не знам колко процентова дузпа. Нямаше как да пропуснат златната възможност да се развее русата грива на телето с номер 9 от вашите. Между другото, то изобщо игра ли? Оня, дето щял да ни пори задниците на "Докерфийлд"? Къде се беше скрил пак тоя мишок във важен мач? :roll:


Знаем, че сектата сте изнежени женчовци, които искате никой да не пипа манекените ви, но няма кой да ви свири такава дузпа, тоя падна като някоя круша. Остави факта, че Доку игра с топката, колкото и непохватно.
Говориш все пак за голмайстора на ПЛ.
Слаб мач с нищо по различен от вашият дърводелец Нунес и Аладин.
Има и такива мачове.

Не, стига, не може да си сериозен. Това в средата на терена е 1500% нарушение + минимум жълт картон, ама абсолютен минимум. Особено в днешно време, като им знам правилата на ВАР-аджиите. Фактът, че е в наказателното поле, изобщо не оневинява Доку и в конкретния случай изобщо няма значение, че бил играл с топката. Влезе му като черна нинджа (колко иронично :lol: ) и "уонаби аржентинецът ни" (не, сериозно, тоя пич Капитана всеки ден измисля нов банален лаф... :lol: :lol: :lol: ) може да е щастлив, че не пострада по-сериозно. Кажи ми честно, ама честно, въпреки ограничените ти разбирания по футболчето. Това в кой свят НЕ Е нарушение във всяка една част по терена? Много по-футболни хора от теб и Капитанчето недоумяват как не е отсъдена дузпа тук, ама важното е, че Доку бил играл с топката и сектата сме "изнежени женчовци"! :lol: :lol: :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 10 мар 2024 22:08

Първи стига до топката и играе с топката.
Това е достатъчно.
При другото подобно ви дадоха дузпа, която си беше кристална.
А и щеше да ви заболи корема да ви дават всеки мач допълнителни минути докато вкарате.
Калитари. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот MuFc1878 » 10 мар 2024 22:31

А преди гол в 94 минута за Юнайтед се считаше за чутовна подпирачка :D Сега клоповците свикнаха в 100-102 минута :D
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Plovdiv_1926
Мнения: 1229
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Plovdiv_1926 » 10 мар 2024 22:35

ivan56 написа:Първи стига до топката и играе с топката.
Това е достатъчно.
При другото подобно ви дадоха дузпа, която си беше кристална.
А и щеше да ви заболи корема да ви дават всеки мач допълнителни минути докато вкарате.
Калитари. :mrgreen:

https://twitter.com/MinimumWidth/status ... 73327?s=20

Я пак? Кой пръв играе с топката с гърди и кой се врязва с него?
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот drvasko98 » 10 мар 2024 22:39

Тпва е 1000% нарушение за ПРЯКсвободен удар, в случая дузпа, подчертавам го за т.н. капитан да прочете в правилата кое е опасна за нечряк свободен и кое за пряк

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16759
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 10 мар 2024 23:29

Много "обичам" как винаги едни същи двама-трима обръщат форума на кенеф, щото не могат да дискутират в нормален тон... Другите пък един през друг пишат небивалици само и само да защитят своя отбори/или да се подиграят на другия. Все Холанд ви е в устата, като не вкара гол, ама аз не разбирам какво е виновен той, като тези зад него играят ганкиното. Може би човекът трябва сам да си отнема топката, да си подава и да вкарва. Другите пък от 10 кладенеца вадят вода, за да изкарат, че дузпа не трябвало да има в края. Е, както се вижда в линка малко по-горе, Доку даже не стига пръв до топката. Навсякъде другаде по терена това се отсъжда моментално като фаул, че даже и с картон, да не кажа червен. Капитана ми говори как бил заслужен резултатът и трябвало Сити да водят с 0-3 до почивката. :lol: Съжалявам, човек, ама си крайно необективен, когато става въпрос за Ливърпул и Сити. Ако и да са били Сити по-добри през първата част, изобщо нямаха чак такава доминация, нито толкова много положения. 1-4 точни удара нищо не значат, защото повечето от тях не бяха опасни. Играта като цяло си беше двуостра, Ливърпул също имаха опасни ситуации, но най-доброто положение си беше за гостите и го вкараха - 0-1 си беше общо взето реален резултат. Само че след почивката Ливърпул надиграха Сити доста по-категорично и за мен е необяснимо как не обърнаха. Сити буквално се бяха нас*али след изравняването, но Диас и Нуньес ги пожалиха. Разбира се Фоудън и Доку от другата страна също имаха чисти ситуации, но като цяло "гражданите" тотално изгубиха контрол върху срещата и предимно отблъскваха нападенията на домакините. За да се стигне и до безумието на Майкъл Оливър и VAR-аджиите в края. Разбира се аз, като привъженик на трети отбор, следва да съм доволен от този резултат, което обаче не значи да не съм обективен.
Така че Сити, къде с рутина и класа, къде с късмет и съдии, постигнаха приемлив за тях резултат. В другия кръг ще си ни бият по навик и ще дебнат Ливърпул на точка отзад, пък може Ман Юн пак да им направят някой мръсен Х и "гражданите" да се възползват, стига да не допуснат дежурната си загуба в гостуването на Тотнъм. :lol: Аз вече писах по-назад, че до момента през сезона Ливърпул ми изглеждат като най-заслужил шампион, защото: 1. нямаха слаби периоди от 1 победа в 5 кръга (за разлика от другите 2 отбора), а си държат постоянно ниво; 2. най-явно ги рязаха реферите в ключови срещи (срещу Тотнъм, днес, пък и срещу нас в първия мач, когато не им дадоха дузпа); 3. имат най-много контузии, Клоп се налага да прибягва и до юноши, но дори в това състояние си бият и си стоят там в челото. Колкото до Арсенал, от началото на годината смятам, че сме в най-добра форма от трите отбора, но 10 кръга преди края това не е достатъчно. Добър отбор имаме, но другите два са твърде силни и опитни (и с по-доказани наставници), затова просто ще допуснат по-малко грешки от нас до края на шампионата, а при нас мисля, че има поне 3 срещи, които няма да спечелим, и това ще е предостатъчно за тях да завършат пред нас. Аз все пак само мога да поздравя Артета, че успя да развие отбора до степен, че към края на март все още да сме наравно с двата основни фаворита.
Последна промяна от Udoji90 на 11 мар 2024 09:52, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот UltraBlue » 11 мар 2024 00:02

Не съм фен на нито един от двата отбора. Честно казано и двата не са ми никак любими. За мен това положение в края няма как да е дузпа. Напълно споделям мнението на Джейми Карагър за ситуацията, а той едва ли може да бъде обвинен в липса на пристрастия:

Навсякъде другаде по терена това е фаул, но мисля, че има неписано правило във футбола, че за дузпа трябва да има повече - по-тежък контакт. Доку игра с топката, не се опита да фаулира съперника. Затова разбирам защо дузпата не беше дадена.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот wolf » 11 мар 2024 00:52

UltraBlue написа:Не съм фен на нито един от двата отбора. Честно казано и двата не са ми никак любими. За мен това положение в края няма как да е дузпа. Напълно споделям мнението на Джейми Карагър за ситуацията, а той едва ли може да бъде обвинен в липса на пристрастия:

Навсякъде другаде по терена това е фаул, но мисля, че има неписано правило във футбола, че за дузпа трябва да има повече - по-тежък контакт. Доку игра с топката, не се опита да фаулира съперника. Затова разбирам защо дузпата не беше дадена.

Точно женския полов орган Карагър да цитираш е малко... така... Доку му влезе с бутоните в гърдите, Макалистър игра преди него с топката и "легендата" го оправдава. Евала, да ходи да си коментира любимия Евертън
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9232
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 11 мар 2024 01:14

Plovdiv_1926 написа:
ivan56 написа:Първи стига до топката и играе с топката.
Това е достатъчно.
При другото подобно ви дадоха дузпа, която си беше кристална.
А и щеше да ви заболи корема да ви дават всеки мач допълнителни минути докато вкарате.
Калитари. :mrgreen:

https://twitter.com/MinimumWidth/status ... 73327?s=20

Я пак? Кой пръв играе с топката с гърди и кой се врязва с него?


Много трудно някой ще даде дузпа за такова нещо. Игра си за топката, а докерчето падна доста артистично. Затова ли са се разциврили толкова докерчетата. Няма страшно - имат лесна програма докрая, ще стигне за второ място Изображение.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот UltraBlue » 11 мар 2024 01:34

wolf написа:
UltraBlue написа:Не съм фен на нито един от двата отбора. Честно казано и двата не са ми никак любими. За мен това положение в края няма как да е дузпа. Напълно споделям мнението на Джейми Карагър за ситуацията, а той едва ли може да бъде обвинен в липса на пристрастия:

Навсякъде другаде по терена това е фаул, но мисля, че има неписано правило във футбола, че за дузпа трябва да има повече - по-тежък контакт. Доку игра с топката, не се опита да фаулира съперника. Затова разбирам защо дузпата не беше дадена.

Точно женския полов орган Карагър да цитираш е малко... така... Доку му влезе с бутоните в гърдите, Макалистър игра преди него с топката и "легендата" го оправдава. Евала, да ходи да си коментира любимия Евертън

Цитирах го, защото се води ваша легенда и защото споделям мнението му. Всеки си преценя ситуацията сам за себе си, но самият факт, че има толкова разнопосочни мнения говори за това, че ситуацията най-малкото е спорна. В случая аз не бих обвинявал съдиите, че са взели такова решение.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта