Ла Лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13499
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 05 май 2024 07:29

kingofpop написа:Шави наистина ли го е казал това ?

айде за мачовете с Реал го разбирам, ама и в двата с Жирона бяхме тотално надиграни :D

Днес бе нужно да гледам точно 10 минути, за да разбера, че играчите просто се молят сезона да свърши по-бързо и да ходят на почивки. Дори не се затичваха на моменти, беше негледаемо.


Няма как да разбираш нищо, защото имате 4 поредни загуби от Реал. Тази година загубих всякакво уважение към вас, защото тази пропаганда, че сте на ниво, но губите заради странични неща се ползва все по-често от Шави и ръководство. За мен това да губиш е част от стечение на обстоятелства и може да бъде променено, но вашия отказ да осъзнаете реалността след ерата на Меси ме отвращава.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4537
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 05 май 2024 09:29

Сапио, те се завръщат към нормалността за тях като клуб. През по-голямата част от историята си каталунците винаги са имали комплекс за малоценност спрямо Мадрид. Ерата на Барса (2005-2015-а) е изключението, в което е редно да се каже, че и ние, мадридистите поразвихме някои комплекси от тях. Слава Богу, разстоянието от тази ера все повече се увеличава и след всеки успех Реал също се завръща към нормалността си като клуб. ;)
Изображение

Изображение

Capitane5Puyol
Мнения: 450
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitane5Puyol » 05 май 2024 09:37

Сапио, преди тия ви победи имахте 3 поредни загуби от тази слаба Барса на новобранката Шави. Да не коментираме онова 0-4 на Бернабеу преди 2 години. Анчелоти загуби 4 пъти от Шави в периода март 2022 - март 2023, при това с по-силен отбор така че нека бъдем обективни. П.С. CSKA69, аз съм видял 2 требъла на Барса в рамките на няколко години, нещо което Реал не е постигал в историята си така че не се притеснявай за феновете на Барса. Впрочем сега ви е силния период в Европа, та по-скоро следващия ви цикъл ще е пак да отпадате на 1/8финалите или другия период 1966-1998. Колелото се върти. ;)
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13499
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 05 май 2024 10:11

Капитане, аз нямам проблем със загубите от Барселона, нито правя сравнения между двата клуба. Дразни ме поведението и думите на Шави и ръководство. Вместо с ръка на сърцето да застанат като мъже и да кажат, че ще оправят нещата, те ми се хванали за сто странични причини за резултатите и тази последна пропаганда, че системата е срещу тях. За мен това поведение не отива на голям клуб, какъвто смятам, че е Барселона и това показва, че не можете да губите и не сте преживели ерата Меси. Освен това милиони по света, които не са привърженици на Барселона не уважават клуба точно заради тези оправдания.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Capitane5Puyol
Мнения: 450
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitane5Puyol » 05 май 2024 10:22

Вие имате играч като Винисиус, чието поведение е такова че Шави бледнее пред него, така че айде да не почваме по тая линия. Щото и аз мога да кажа, че трябва да ви е срам от такива играчи и никой не трябва да ви уважава като клуб. Или преди това Пепе, който е срам за футбола изобщо с простотиите които вършеше и животинското си поведение на терена. Но не казвам че заради един треньор или играч, не трябва да се уважава даден клуб. На Моуриньо оправданията ги помниш когато ви беше треньор и провокациите, които правеше. Шави и пред него бледнее...
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13499
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 05 май 2024 10:30

Аз за Винисиус съм изказал мнение. Той обаче е на 22 и може да се научи, докато чичо ти Шави си беше такъв и като играч, и сега като треньор. Моуриньл не е мадридист, той е ясно, че не беше цвете. Но Шави представлява Барселона, той си го е казал, че става и си ляга с идеята за клуба.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4537
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 05 май 2024 15:19

Капитане, аз говоря за клуба, не за феновете. Хубаво е, че споменаваш Моуриньо, защото точно той олицетворява този комплекс за малоценност най-добре. Цялата негова футболна философия се върти около този типичен каталунски постулат "Сами срещу всички". Все пак не забравяйте, че дори и Специалния Преводач е продукт на каталунския мозъчен тръст хаха.. Не е случайно, че кандидат номер едно за треньор на Барселона през 2008-а година беше именно Моуриньо. Добре, че Кройф беше още наоколо,за да предотврати това назначение.. От тази гледна точка Моуриньо пасна идеално в Мадрид, поне от началото, защото в конкретния момент ролите между двата клуба бяха разменени..и схемата "сами срещу всемогъщата Барса на Гуардиола" вървеше.. Аз лично винаги съм гледал на времето на португалеца в Реал като на "необходимо зло"..В момента, когато Мадрид надигна глава и направи исторически сезон, за да детронира врага си, цялата мотивация за по-нататъшни успехи при Моуриньо изчезна и кариерата му тръгна надолу..но това е друга тема..
Изображение

Изображение

Capitane5Puyol
Мнения: 450
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitane5Puyol » 05 май 2024 20:00

Мога да дам и много други примери като Рамос, за когото не може да кажете че е чуждо тяло и не е бил мадридист...неговото поведение не беше по-различно от това на Пепе или Моуриньо, но да не спамим повече темата. Шави като цяло не беше такъв като играч, нямаше и много картони за агресивно поведение, просто последния сезон почна редовно да си изтърва нервите и да го гонят с ЧК от треньорската скамейка. Преди не беше такъв човек. Аз и затова съм категорично против да остава. И даже мисля че трябваше да напусне още след края на 2022/2023 като шампион. Тогава постигна максимума с наличния потенциал на отбора.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18089
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 05 май 2024 23:10

sapio0o написа:
kingofpop написа:Шави наистина ли го е казал това ?

айде за мачовете с Реал го разбирам, ама и в двата с Жирона бяхме тотално надиграни :D

Днес бе нужно да гледам точно 10 минути, за да разбера, че играчите просто се молят сезона да свърши по-бързо и да ходят на почивки. Дори не се затичваха на моменти, беше негледаемо.


Няма как да разбираш нищо, защото имате 4 поредни загуби от Реал. Тази година загубих всякакво уважение към вас, защото тази пропаганда, че сте на ниво, но губите заради странични неща се ползва все по-често от Шави и ръководство. За мен това да губиш е част от стечение на обстоятелства и може да бъде променено, но вашия отказ да осъзнаете реалността след ерата на Меси ме отвращава.


Тук всички фенове на отбора сме писали многократно, че сме слаби, така че това важи само за Шави, което си го написал.

Сега гледам ще взимаме ДАРВИН НУНЕЗ да замества Лева :D дано това е някаква безвкусна шега, иначе това ще е краят ни
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Capitane5Puyol
Мнения: 450
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitane5Puyol » 06 май 2024 00:03

На Лева му мина времето. Нунес поне е млад и латиноамериканец. Според мен ще пасне в Ла Лига.
Барса и Лудогорец але, алеее...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта