Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11043
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 18 апр 2024 02:18

Бием защото хващаме ситуацията.... всеки има момент на слабост, преди да се осъзнае, той трябва да направи избор, който не му позволява свободата сам за реши какво да направи с живота си, той вече не е негов.

Да продадеш избора си в името на парите, това е демокрацията.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14719
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот smoothc » 18 апр 2024 02:22

Честито на Реал и Байерн, като цяло аз поне го очаквах.

Утре очаквам победа за Байерн или в най-лошия случай Х и класиране в продълженията/дузпите.
Не виждам как изпадналия в лека мини-криза Арсенал(най-вече психологически след 2-2 с Байерн и 0-2 с Вила) ще победи в Мюнхен, още повече и когато за Байерн ШЛ е единственият шанс да спасят сезона.

В другия мач очаквам кардинално нов Х(1-1, 2-2), продължения/дузпи и класиране на Реал Мадрид.
Или тактическа шампионска победа(2-1 да кажем) за Карло Анчелоти.



от smoothc » 06 апр 2024 19:44
И трите отбора ще отпаднат сега в ЕКТ, така че поне никой няма да има оправдания, че видиш ли мачовете в Европа влияят.
Байерн, Реал и Аталанта продължават, казал съм го още преди две седмици!


Смучка, всички те знаем какъв инвалид си що се отнася до прогнозите. Ако трите английски отбора в борбата за титлата отпаднат от ЕКТ на този етап, лично ще те черпя нещо


Скаузърът, сам падна в капана :D


Аз схемата съм я казал отдавна, макар че Чоловците леко объркаха нещата, ама все тая като цяло.
Дали Дортмунд, дали Атлетико, без значение, просто тази година ще е годината на ПСЖ и Енрике, това е!

smoothc » 15 мар 2024 17:50

Реал-Сити
Байерн-Арсенал
ПСЖ-Барса
Атлетико-Дортмунд

ПСЖ-Атлетико
Реал-Байерн

ПСЖ-Реал

Първа титла за французите и първа загуба за Реал на финали в ШЛ.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 18 апр 2024 02:24

И аз мисля че е време ПСЖ да спечели турнира след толкова мъки през годините. Макар че без червения картон за Араухо си отпадаха още срещу Барса...
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14719
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот smoothc » 18 апр 2024 02:32

Сега и Почето като удари Пепито за ФА Къп(записвайте си, Челси са на финал, казал съм го отдавна) поне ще бъда спокоен че ще се стегнат още повече във Висшата лига.
Даже след тези 120 минути и психологическото/физическото напрежение, мачът е в събота(обърках се че е в неделя), седмицата почивка за Челси, еуфорията от 6-0 срещу Евертън, топ формата им под ръководството на Почетино, добрите мачове които направиха през сезона със Сити 4-4 и 1-1....наистина ще е чудо, ако Челси изпуснат момента даже да победят/класират за финал.

Не трябва да се позволява на наглите скаузъри и истеричните Артетовци(така или иначе ще ги препънем и тях на Олд Трафорд, поне за това съм спокоен) да шават!
Веднъж да мине скапаният мач на Сити срещу Брайтън(да бият там 1-0 и в торбата +3 точки), този така антипатичен за мен отбор, че както бяха умрели срещу Арсенал и Ливърпул, така ще скочат на Сити и като нищо може да стане сакатлък.
А никой не иска да стават такива работи точно сега.

Ливърпул и Арсенал трябва да бъдат отказани от мисълта за титла, това е!
Да се бият там помежду си за 2-3-то място и да мълчат!
Едните падат от Палас, другите от Вила у дома в тези критични моменти , Аталанта ги и***ка насред Анфилд, другите пък отпадат от неприличащият като цяло на себе си Байерн Мюнхен(даже без дори да победят поне веднъж)...
Срамота е да ги свързваме в едно изречение с думата титла, още повече и когато този Ман Сити(не толкова бляскав, с хронични контузии през сезона на ключови играчи и т.н.) де факто ги превъзхожда в класирането.


Татко Карло ако направи дубъл с тоя отбор просто трябва да му вдигнат не паметник, ами направо и аз не знам какво пред Бернабеу :D


Няма да направи дубъл, спокойно!
Луис Енрике обаче ще направи Требъл.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18063
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 18 апр 2024 03:05

JustChelsea написа:Познавачите от снощи пак "познаха" :lol: :lol:
Попе, загуби ли 10 000 лв от последната седмица?? :idea: :lol:


иска ти се, ама не баж :D

от Арсенал съм - 2200, от Реал + 4 к

обаче утре от Ливърпул ще съм - 3к май, че ги играх да вземат ЛЕ. Просто тия винаги довериш ли им се, повярваш ли в тях ВИНАГИ те дънят. Няма такива несретници, такъв си им е манталитета. Как пък един път нещо полезно не направиха....:D :D

докато Реал са най-доходонисния отбор евър, колкото и да не ги харесвам поне 10 пъти ги ловя с големи суми :D все така да продължават
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15090
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 18 апр 2024 07:10

След 12 месеца ще гледаме на 1/2 Жирона—Байер Л и Брест—Астън Вила!
Изображение

ihtiandar
Мнения: 590
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ihtiandar » 18 апр 2024 08:11

Няма да е годината на ПСЖ и няма да е скоро,докато не вземат КАДЪРЕН треньор.Шампионът ще е от другият поток.без значение кой продължи.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1894
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Sstefanov » 18 апр 2024 08:35

Честито на Реал и Байерн. "Великите" Сити, бяха излъгани на своят стадион. Най готиното е, че няма да има английско отбор на Уембли. За пореден път се доказва, че балона надут за ПЛ се е скупал отдавна. Не бяха далеч от класиране, но може би точно Реал бяха единствените, които могат да ги спрат.

drvasko98
Мнения: 6984
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот drvasko98 » 18 апр 2024 08:53

miro_rz написа:След 12 месеца ще гледаме на 1/2 Жирона—Байер Л и Брест—Астън Вила!


Иронията към Леверкузен е неуместна. Ще играят полуфинал наистина

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6141
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 18 апр 2024 08:59

drvasko98 написа:
miro_rz написа:След 12 месеца ще гледаме на 1/2 Жирона—Байер Л и Брест—Астън Вила!


Иронията към Леверкузен е неуместна. Ще играят полуфинал наистина

Не се знае. Ако продадат на лято някои основни фигури като Бонифейс, Вирц, Фримпонг и т.н., като нищо ще глътнат вода и Шаби ще съжали, че не се е оттеглил като шампион. Аз лично се надявам това да не се случи, защото си е наше момче и му желая само успехи, но не е като да не сме виждали подобни неща в миналото - примерно Лестър като стана шампион, Монако и Лил във Франция и т.н. А аз не се съмнявам, че ще има огромен апетит към тези момчета, които са хем млади, хем правят изумителен сезон. Особено за Флориан Вирц, Байерн ще е първи на опашката, ако вече не са започнали да го обработват вече... :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта