Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

RMCF
Мнения: 2177
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот RMCF » 05 окт 2023 00:03

Гледам Антъни Тейлър е творил днеска. И тва им е един от най-добрите съдии на тия. :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 05 окт 2023 00:23

TheMelodyInMyHeart написа:Попе, гледаш ли ве, бурсук такъв? Шибания Дан Бърн вкара гол и също ти се изсра в устичката, както го направи Гакпо оня ден.
Ма така е, хората играят, а ти ги гледаш и само пускането на тото осмисля жалкия ти животец.


Принавам за Бърн съм без коментар :mrgreen: :mrgreen: тоя човек винаги съм мислил, че не става и за Левски, движението му е малко на забавен каданс, но явно Нюкасъл като колектив в момента са доста над ПСЖ и това не се отразява :mrgreen: щом ШОН ЛОНГСТАФ и ДАН БЪРН пребиват Мбапе, Дембеле като кучета няма какво да се каже

иначе за Гакпо не разбирам какво го възхаляваш все едно е Мане ? че е вкарал 1 гол ? дори и феновете на Ливърпул вече се радват, когато не играе. Влез и им виж форумите и групите и да видиш какво се пише за него. Ма на теб толкова и ти разбира главата :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот boys85 » 05 окт 2023 07:57

Маркиньос трябва на секундата да предаде капитанската лента след като зададе тон на мача в ситуация, в която дори не бе здраво пресиран. Дотогава Нюкасъл кюскаха топката напред и се радваха на всеки тъч. Лукчо с това 4-2-4 като гост, което не промени при положение, че е тотално надиграван, не знам как си представя нещата. Иначе в нападение ПСЖ бяха кръгла нула: Дембеле е като пиле без глава, Коло Муани и Мбапе невидими, Рамос поне пресираше.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 05 окт 2023 08:40

Очаквам заглавия в пресата от рода на: Английските рендета от севера сложиха в джоба си френските перли :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 05 окт 2023 10:12

ПСЖ няма да го бъде като проект изглежда. Сити освен, че харчат, отделно са и в по-гледано първенство, предизвикват интерес, треньор имат. Дори преди ШЛ вече бяха изградили някакво име, което хората уважават. ПСЖ стават все по-малка хапка за футболистите, даже се чудя дали собствениците им няма да обърнат плочата както се случи с Монако преди години. Просто Лига 1 е доста зле. Жалко за Мбапе, но той сам си го прави.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 05 окт 2023 11:25

За мен най-големият им проблем е ниската конкуренция във Франция. 90% от мачовете им са на ходом, така не се гради манталитет, a те на няколко пъти отпаднаха именно заради това. Отделно че трудно се превключва от такива мачове-разходки към такива, в които нямаш право на грешка.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Pichichi » 05 окт 2023 12:00

Вярно че играчите които разкараха бяха звездолини и без дисциплина но на мен
новите попълнения на ПСЖ ми се струват играчи от по-ниско ниво. Може и да греша
но така ми изглеждат новите в сравнение с тези които махнаха: Меси, Неймар, Верати
Симонс, Бернат (с всичките им минуси). Там тези Паредес, Санчес, Икарди, Дракслер, Рамос
е добре че ги махнаха все пак.
Л. Енрике е пътник за мен и по-добре да го махат по-бързо!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 05 окт 2023 12:50

locke написа:
miro_rz написа:Нюкясъл няма да са последни, ще си вземат добри точки в УК!


по скоро Милан ще ядат бой от останалите и този път няма да се промъкнат напред :mrgreen:

Ето, че свраките газят с 4 точки!
И Милан са с не лош актив!
Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Pichichi » 05 окт 2023 13:30

Постигнатия резултат от Нюкасъл в Милно си е ключов за тях макар и да не играха нищо.
Точка навън в тази група където всички отбори са кандидати за излизане от групата не е лошо.
Направиха и голова разлика с/у ПСЖ във втория мач! :mrgreen:

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 05 окт 2023 14:27

Pichichi написа:Л. Енрике е пътник за мен и по-добре да го махат по-бързо!

Конте още не им е бил треньор :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта