Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 21 сеп 2023 00:38

Не съм съгласен, Байерн можеха да вкарат 8-9 гола, Онана спаси доста + греда на Сане. Реалният резултат според мен е 5-6 на 2. Те головете на Юнайтед дойдоха накрая като се бяха отпуснали Байерн. Иначе не знам как не правиш разлика между Кейн и Чупо Мотинг/Мюлер :mrgreen: Хари ще вкара към 35 гола този сезон според мен

И аз никога не бих дал такава дузпа, той от половин метър му удари топката в ръката :mrgreen: :mrgreen: наистина не знам кога ще се променят правилата за тези ръце. Разбирам поне да спираше пътя на топката към вратата, но и това не бе факт. Топката отиваше в тялото на Ериксен, това е нереално да се води като дузпа, но сега правилата са такива
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 21 сеп 2023 01:07

Не знам колко е бил реалният резултат, ама до вратарския гол за 1-0 Юнайтед според мен стояха по-добре, даже имаха ситуация още в началото. Можеше съвсем в друга посока да отиде срещата и Байерн лично за мен далеч не бяха толкова солидни. Иначе е ясно, че с Кейн е много по-добре, отколкото без.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот doktora25 » 21 сеп 2023 07:54

kingofpop написа:Байерн с Кейн са на съвсем друго ниво като отбор. След Сити, които са тотален фаворит, според мен именно Баварците имат най-голям шанс за купата. Ако нещо не се промени до пролетта де, контузии и т.н. :mrgreen:

За Кейн си прав, обаче... Ако треньорите, играчите и ръководството (на зима) не си скъсат задните части от денонощна работа да стабилизират защитата Байерн не са никакъв фаворит за нещо повече от 1/4-финал. 2 птички (Ким и Дейвис) пролет не правят. Според мен именно смешната защита, а не треньорската смяна или липсата на централен нападател попречиха на отбора през миналия сезон. Ако снощи Байерн бе на Бернабеу при тия положения, състави и игра на отборите резултатът щеше да бъде 5/6 на 1/2.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15068
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 21 сеп 2023 08:50

За два мача на Алианц, едните им вакарах 2 а другите 3! С тази защита нищо добро не ги чака. Мен Байерн не ме впечатляват.
Изображение

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 21 сеп 2023 10:13

kingofpop написа:Байерн с Кейн са на съвсем друго ниво като отбор. След Сити, които са тотален фаворит, според мен именно Баварците имат най-голям шанс за купата. Ако нещо не се промени до пролетта де, контузии и т.н. :mrgreen:


Съгласен съм с първото изречение, но не и нататък. Снощи до първия гол играта на Байерн беше 3-4 паса и грешка, 3-4 паса и грешка. Сане и Гнабри не са това, което бяха. В защитата Упамекано. Отдясно онзи австриец - тотално посредствен играч. От регулярните резерви - Коман - гола вода. С Кейн просто ще са шампиони в първенството няколко кръга преди края, но за ШЛ им трябва много късмет в жребия.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 21 сеп 2023 11:05

Иначе гледам сега, че гредите и Зомер са извадили Интер вчера в Сан Себастиан. Язък за Сосиедад.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 21 сеп 2023 11:34

При толкова много хвалебствия, не мога да не си припомня, откъде тръгна Кейн и докъде стигна. Със сигурност в академията на Арсенал са имали своите видими доводи да го отхвърлят, някои от качествата, които човек притежава вътрешно се развиват на доста по-късна възраст, като например хладнокръвие, отлична преценка за силата на удара и мястото на което е най-добре да се насочи, позициониране, дори и самото самочувствие.

Но Кейн показа как с дисциплина, характер, всеотдайност и много работа, плюс талант не толкова видим на ранна възраст се постигат значими неща.

Вярвам, че и в Реал и Барселона има доста по-видимо талантливи момчета от него, просто не съм сигурен, че някога изобщо ще се доближат до името което си изгради англичанинът.

И в този ред на мисли, има още един такъв забележителен пример при англичаните- Деклан Райс.

Това са хора, от които младите футболисти трябва да взимат пример... да си лишен от някакъв талант, не те прави слаб или безполезен футболист, само мисълта в главата прави човек слаб.

И да си завърша тирадата, че днес съм в настроение... обратният пример също го има в достатъчно големи количества... от Денилсон, Дентиньо, Адриано(въпреки че неговата кариера не бе толкова лоша, но за таланта, който притежаваше си е провал) и още много други, адски способни футболисти.

Дори ще стигна още по-далеч, за мен Роналдиньо не успя да оползотвори таланта си по най-добрият възможен начин.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот drvasko98 » 21 сеп 2023 12:05

Кой е последният нападател с профил на Кейн, който помниш в Арсенал? Аз бих казал, че е ...Алън Смит

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Furious_Monk » 21 сеп 2023 12:40

Не ме цитираш, извинявам се ако не е към мен въпросът, а пък и отговорът вероятно ще е скандален... но той е Никлас Бендтнер, говорим само за профил, а не за развитие като футболист, дори като скорост и техника го превъзхождаше, но какво от това...

За Алън Смит не знам нищо повече от това, че е любим играч на Борислав Борисов.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15068
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 21 сеп 2023 13:19

От 4 гола и 4 асистенции Кай го няма, баси като призрак е! :lol:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov и 27 госта