ПСЖ (нещо като фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ViscaBarca
Мнения: 384
Регистриран на: 08 май 2019 16:15
Контакти:

ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот ViscaBarca » 16 авг 2021 22:08

Така и не намерих тема за ПСЖ в този форум. Сега като взеха Меси, според мен ще има голям интерес около този клуб и е редно да си има собствена страница, където да се дискутира представянето на отбора, трансфери, резултати и т.н...щом отбори като Валенсия и Лацио имат такива теми, е редно и ПСЖ да има.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот Groucho » 16 авг 2021 23:24

Браво! Нобелова награда за мир :!:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот wolf » 17 авг 2021 10:10

Идеална тема за теб, insaneboy, bernaleo и попа да си му лигавите... на Меси.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот paceto » 17 авг 2021 11:06

Все пак да кажем защо правиш тази тема и не е защото си се загрижил за стотиците фенове в този форум. :lol:
Между другото има само един фен на този отбор, но той пише рядко.

ViscaBarca написа:
paceto написа:
ViscaBarca написа:Тази тема е излишна...от сега се знае кой ще вземе ШЛ! Няма друг отбор, който да се доближава дори малко до класата на ПСЖ в момента. Също така УЕФА прави всичко възможно да ги съхрани. Не мога да си обясня как може да вземеш толкова много звезди и да им сложиш космическите заплати, а в същото време да не продадеш никого. Няма ли някакъв лимит, или той важи само за Барселона? ПСЖ трябва да положи допълнителни усилия, за да не спечели ШЛ този сезон.


Ти какво да не би да стана вече фен на ПСЖ. :lol:


Не съм им фен, но щом Меси е там, автоматично ми стават втория любим отбор докато Меси не се махне...след това ми е все тая какво ще става с тях!


ViscaBarca написа:
paceto написа:Аха, до вчера ги плюеше и кълнеше, а от днес вече ти стават любим. :lol:
После ми говориш, че феновете на Барселона не са станали заради Меси такива. :lol:


ПСЖ вече ми е вторият любим отбор (докато Меси е там). Нормално да подкрепям отбора, в който е най-великият футболист в историята на футбола.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот 1914.1902 » 17 авг 2021 11:19

Минавам само да оставя това тук:

от ViscaBarca » 08 фев 2021 16:12
''Ще ми посочиш ли къде съм написал, че ще печелим ШЛ този сезон? То, когато бяхме фаворити не я спечелихме, та сега ли? Просто казвам, че няма вариант ПСЖ да отстрани Барселона! Както искаш го разбирай - НЯМА КАК! На 1/4 финала е ясно, че не бихме имали никакъв шанс нито срещу Сити, нито срещу Байерн, но ПСЖ гарантирам с оная си работа, че ще ги бием и в Барселона, и в Париж.''


Както и да помоля подобни теми да не бъдат допускани във форума. След като някой иска да прави тема, нека да е като хората. Достатъчно информация има в интернет, която може да се пусне. Или поне някоя мацка от ПСЖ пуснете. ;)

ViscaBarca
Мнения: 384
Регистриран на: 08 май 2019 16:15
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот ViscaBarca » 17 авг 2021 12:06

1914.1902 написа:Минавам само да оставя това тук:

от ViscaBarca » 08 фев 2021 16:12
''Ще ми посочиш ли къде съм написал, че ще печелим ШЛ този сезон? То, когато бяхме фаворити не я спечелихме, та сега ли? Просто казвам, че няма вариант ПСЖ да отстрани Барселона! Както искаш го разбирай - НЯМА КАК! На 1/4 финала е ясно, че не бихме имали никакъв шанс нито срещу Сити, нито срещу Байерн, но ПСЖ гарантирам с оная си работа, че ще ги бием и в Барселона, и в Париж.''


Както и да помоля подобни теми да не бъдат допускани във форума. След като някой иска да прави тема, нека да е като хората. Достатъчно информация има в интернет, която може да се пусне. Или поне някоя мацка от ПСЖ пуснете. ;)


Ами хубаво, трий темата! Между другото работата на модераторите не е само да банват неудобните им потребители, но и да правят такива теми за всеки един отбор! Като искаш да има информация, свързана с клуба, отиваш в Уикито и копи/пействаш...като е толкова голям проблем това за теб. Аз няма да го направя, защото нито съм модератор тук, нито някой ми плаща!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот 1914.1902 » 17 авг 2021 12:09

Значи като правя теми, ми плащат. Голямо богатство съм натрупал значи.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот paceto » 17 авг 2021 19:19

ViscaBarca написа:Ами хубаво, трий темата! Между другото работата на модераторите не е само да банват неудобните им потребители, но и да правят такива теми за всеки един отбор


Ами в грешка си. На модераторите не им е това работата, така че това може би е само в главата ти.
И престани да повтаряш едни и същи глупости за наказанията, защото не е вярно и да се правиш в същото време на жертва.

Всички провокативни ваши фенове са все още тук и то от години, а твоите стотици регистрации на нови никове не са заради неудобни коментари, а защото си ги заслужил през годините.

ViscaBarca
Мнения: 384
Регистриран на: 08 май 2019 16:15
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот ViscaBarca » 19 авг 2021 22:25

Меси на 99% сигурно пропуска мача с Брест! Това означава, че очакваният от цял свят дебют за ПСЖ на най-великия футболист в историята на футбола, ще бъде забавен с още няколко дни! Не знам за вас, но аз лично нямам търпение за дебюта! :)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ПСЖ (нещо като фен тема)

Мнениеот 1914.1902 » 06 окт 2021 09:08

ViscaBarca написа:Така и не намерих тема за ПСЖ в този форум. Сега като взеха Меси, според мен ще има голям интерес около този клуб и е редно да си има собствена страница, където да се дискутира представянето на отбора, трансфери, резултати и т.н...щом отбори като Валенсия и Лацио имат такива теми, е редно и ПСЖ да има.


Раздвижете темата, нали се очакваше да има голям интерес около този клуб.
В темата има 10 мнения, а е пусната на 16 август? :mrgreen:
Преди всеки мач може да се пуска някакво превю, както в темата за Валенсия, която даваш за пример.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта