Копа Америка 2021

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9095
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот bubka » 11 юли 2021 11:14

Копата си е сериозно нещо и има значение, че я е спечелил. Това го изкачва в съвсем нов левъл нагоре. Просто което е така, е така. Доста пъти съм писал подигравателни коментари за Меси, че не е печелил нищо на национално ниво, но то не е било само заради самата подигравка, но защото това нещо наистина има значение и до немалка степен тази подигравка е била заслужена. Но сега вече не е така. Така , че честито на феновете, които го подкрепят него и Аржентина!
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот Bernaleo » 11 юли 2021 11:22

Реално до финала Меси бе най добрия играч като голове и асистенции... да скри се на финала,но четох че е играел с контузия(ако на някой му пука).Отделно че Аржентина играха в схема 4-4-2(тоест сбито и да си разцъкват повече),което не позволява на отбора да разгърне атакуващия си потенциал.

ViscaBarca
Мнения: 384
Регистриран на: 08 май 2019 16:15
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот ViscaBarca » 11 юли 2021 12:06

KOPScousers написа:Мисля, че еуфорията те държи здраво и не мислиш трезво. Леко превъзнасяш Аржентина според мен, в Европа има доста силни отбори с млади футболисти, които ще стават още по-добри и на първо четене мога да ти изброя поне 3 европейски отбора, за които тази Аржентина не би била особено голям проблем. Викаш, щом са спечелили Копата са набрали сила и нямат спирка, а довечера победителя на Еврото? За него няма ли да важи същото, особено ако е Италия, понеже Инглатера са си добре познати ботълници. :oops:


Казах го на майтап. Естествено, че няма как да знам какво ще стане след година и половина, но колкото и смешно да ви звучи, Аржентина има всички шансове да триумфира в Катар. Щом спечелиха Копа Америка на Маракана срещу Бразилия и то с този състав...всичко е възможно. Това е все едно Барселона да спечели ШЛ срещу Реал Мадрид и мача да се играе на Бернабеу. Примерът не е
от най-точните, но може да се направи някаква аналогия.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот wolf » 11 юли 2021 12:27

ViscaBarca написа:
1914.1902 написа:
ViscaBarca написа:Искам да чуя каква ще е новата контра срещу Меси от тук нататък. Разбрахме, че до сега нямаше трофей с националния и заради това не бил велик. А сега, драги ми разбирачи, когато вече има трофей с Аржентина и когато е на път да пренапише пренаписаната от него история, печелейки 7-ма златна топка, къде ще се скриете? В коя дупка ще се заврете? Ще посмеете ли изобщо да кажете нещо против Меси? Вече сравненията с Роналдо съвсем олекнаха и вие го знаете. Ако сте мъже, искам всички, които не изпускате възможност да плюете по НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ФУТБОЛИСТ, раждал се някога, да се извините и да признаете, че се лаици на тема футбол!


Като искаш хейтене - https://www.fotmob.com/livescores/32316 ... -vs-brazil

Меси е с най-ниската оценка от играчите на Аржентина. Нищо не е направил в мача.


Кой е футболистът с най-много голове и асистенции на турнира? Кой взима приза за най-добър играч? Тези оценки, които даже нв знам дали са истина, утре никой няма да ги помни! Помни се победителя. 2015-та Меси като направи супер мач на финала, какво стана? Паднаха, сега обаче трофеят е за Аржентина и на всичкото отгоре е спечелен на Маракана срещу Бразилия! Първа загуба на Бразилия в официален мач на Маракана от 1950г! Ей тука заплювам, че Аржентина ще спечели и световното. Вече са набрали скорост и няма кой да ги спре!

1:7 от Германия сигурно е било приятелски мач през 1949та тогава
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

RMCF
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот RMCF » 11 юли 2021 12:28

ViscaBarca написа:
KOPScousers написа:Мисля, че еуфорията те държи здраво и не мислиш трезво. Леко превъзнасяш Аржентина според мен, в Европа има доста силни отбори с млади футболисти, които ще стават още по-добри и на първо четене мога да ти изброя поне 3 европейски отбора, за които тази Аржентина не би била особено голям проблем. Викаш, щом са спечелили Копата са набрали сила и нямат спирка, а довечера победителя на Еврото? За него няма ли да важи същото, особено ако е Италия, понеже Инглатера са си добре познати ботълници. :oops:


Казах го на майтап. Естествено, че няма как да знам какво ще стане след година и половина, но колкото и смешно да ви звучи, Аржентина има всички шансове да триумфира в Катар. Щом спечелиха Копа Америка на Маракана срещу Бразилия и то с този състав...всичко е възможно. Това е все едно Барселона да спечели ШЛ срещу Реал Мадрид и мача да се играе на Бернабеу. Примерът не е
от най-точните, но може да се направи някаква аналогия.

Нито Аржентина, нито Бразилия имат какъвто и да е шанс за световното. Просто разликата е твърде голяма. Всеки един от топ отборите на Европа ще е фаворит срещу южноамериканските отбори и най-вероятно ще ги счупи от бой.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот Groucho » 11 юли 2021 12:32

Очакван резултат, очакван голям барселонски празник :lol:
Честито.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот KOPScousers » 11 юли 2021 12:34

wolf написа:1:7 от Германия сигурно е било приятелски мач през 1949та тогава

Срещата тогава се играе на Минейрао, не на Маракана. Естествено, че Бразилия има домакински загуби, но специално на Маракана действително Бразилия е нямала загуба от над 70 години в официален мач. :oops:

kingofpop написа:смитката изби рибата със сравнението на Вийзе и Едерсон :o :o все едно Едерсон играе в Спартак Плевен, а не в Сити :mrgreen: :mrgreen:

Ем да де, ама по принцип нивото на Едерсон не е чак толкова високо, мен изобщо не ме кефи този вратар и дори Алисон да играеше за Ураган (Патреш), а не за Ливърпул, пак щях да твърдя същото. Но нищо, така е още по-сладко за мен. 2019-та Алисон вдигна ШЛ и Копата в рамките на по-малко от 2 месеца, а сега Едерсон ботълна и двата турнира за същия период. 8-)

[offtopic]Всъщност малко ме е яд заради ливърпулските момчета, но тоя тъпан Тите като не ги пуска, все ми е тая. Нека си пуска анонимните смешници и да го бият на куче. :oops:[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот Thsmith » 11 юли 2021 12:54

insaneboy1 написа:
ViscaBarca написа:Много тихо в тази тема бе...сега като сравнявам с темите за Копа Америка 2015-та, 2016-та и 2019-та...обикновено след провалите на Меси тука гъмжеше от субекти, неспиращи да хейтят. Този път обаче е гробна тишина...само един Смити гледам, че се пробвал да каже нещо, ама и той не разбра какво. След световното в Катар, след като Аржентина триумфира, най-вероятно ще има и смъртни случаи :)

Споко, пацето скоро ще дойде да каже как не е кой знае кво или нещо такова. Или пък че е било крайно време да спечели и не трябва да се радваме, майнд игрички от него да омаловажи успеха, така прави и с Барселона. НО те никога не сработват. Огромен успех осигуряващ и златна топка за Месията.


Ех, те вярно че повечето му златни топки са такива, но вие ставате нагли вече. Иначе браво на дребосъчето, почти стигна световноизвестният Джони Ерера от Чили. Само още една купа и го изравнява :lol: :lol: :lol: Легенда!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот insaneboy1 » 11 юли 2021 13:08

Изображение
смитито в момента изглежда така


----



Ето как се празнува в Барселона в 4:48 сутринта.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Копа Америка 2021

Мнениеот botevplovdiveoe » 11 юли 2021 14:22

Е Едерсон е шампион на Англия и игра финал на ШЛ,Алисон освен с няколко олигофренско допуснати гола с какво се отличи тоя сезон?
КАУЗА КОЛЕЖА!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта