Играч на годината на УЕФА 2020

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Играч на годината на УЕФА 2020

Мнениеот doktora25 » 02 окт 2020 00:24

Ами честито на печелившите. Нямаше изненади като цяло и по-добре. Левандовски разбира се е и трябваше да бъде над всички. Не съм недоволен и в никакъв случай не твърдя че играч на Байерн трябваше да бъде избран за най-добър халф, но още ми е чудно защо и с какво Де Бройне е по-добър и по-заслужил от Мюлер. Моите извинения и към симпатичната датчанка, избрана за №1, заради недоумението ми защо е номинирана, предвид че Челси не е участвал в ШЛ, а се е оказа че е трансферирана съвсем скоро и е била финалист с Волфсбург. Десетки снимки ѝ видях със синия екип в Интернет пространството и нито една със зеления и може би оттам съм се подвел. Радвам се обаче, че тя спечели.

Може би тук е мястото да изкажа една голяма благодарност и да заявя пълната си подкрепа към един човек, направил много за футбола през тази трудна година, а и преди това (примерно с технологията ВАР и с турнира Лига на нациите), взел решителни и отговорни решения и допринесъл цялата му система да не се срине и да продължава да носи радост на феновете, да го направи по-справедлива игра, а именно Александър Чеферин. Той е един истински лидер, мисли и за по-богатите, и за по-бедните отбори. Ръководителите във ФИФА само могат да се учат от него. Да му пожелая здраве, дълголетие на поста и да няма непреодолими проблеми при организирането на ШЛ, ЛЕ и европейското първенство в тези смутни времена, за да могат футболистите да продължават да дават най-доброто от себе си.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта