Ла Лига (сезон 2020-21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот 1914.1902 » 09 май 2021 00:19

Супер, сателита се завърна.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот paceto » 09 май 2021 00:22

rebelheartous написа:Чета, че някви фенчета на Реал се изказват за елементарна победа утре, но нещо паметта им изневерява. Май забравят, че наскоро играха с другия севилски тим – и то по-слабият – и не го биха точно в Мадрид. Освен това сега няма да трябва да се изправят срещу онзи от Алжир и родата му. :lol: :oops: Напротив, Севиля е отбор с по-добър нападател от Мадрид (Несири) и по-добри крила (Сусо и Окампос). Ако им тръгне добре и имат ден, не се знае как ще свърши мачът. А и Лопетеги ще извади някой коз от ръкава си.


Аз казах вече, че няма да е лесно, но все пак да споменем, че Севиля няма спечелена точка от 2018 година, когато ни победиха с 3:0 като домакини и то познай кой ни беше треньор, Лопетеги. :mrgreen:

Последната победа на Севиля в Мадрид е от 2008, а последната им точка т.е. равен мач е от 1993.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот rebelheartous » 09 май 2021 00:22

insaneboy1 написа:Напротив, Реал Бетис имат много по-големи шансове срещу този Мадрид, защото не играят в полза на силните им страни, за разлика от идиота лопетеги който ще си изнесе защитниците до централната линия и дори некадърник като винисиус може да ги накаже на контри.


Винисиус си е класа.

Иначе разбрах, че няколко каталунци стискате палци на Мадрид, което наистина е необяснимо. :roll:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот insaneboy1 » 09 май 2021 00:27

rebelheartous написа:
insaneboy1 написа:Напротив, Реал Бетис имат много по-големи шансове срещу този Мадрид, защото не играят в полза на силните им страни, за разлика от идиота лопетеги който ще си изнесе защитниците до централната линия и дори некадърник като винисиус може да ги накаже на контри.


Винисиус си е класа.

Иначе разбрах, че няколко каталунци стискате палци на Мадрид, което наистина е необяснимо. :roll:

Това, че някои не сме заблудени и да чакаме на тоя палячо Лопетеги не значи, че стискаме палци за Мадрид. Просто Лопетеги го надигра и Куман което говори колко слаб треньор е.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот Groucho » 09 май 2021 00:30

rebelheartous написа:Напротив, Севиля е отбор с по-добър нападател от Мадрид (Несири) и по-добри крила (Сусо и Окампос).

За другите двама не знам, ама гранде Сусо не е по-добър от наличните в момента крила на Реал :lol:
То Сусо не и крило, прекалено бавен и туткав е :roll: Не е ясно защо го мъчат на тая позиция :roll: :lol:
Последна промяна от Groucho на 09 май 2021 00:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот rebelheartous » 09 май 2021 00:32

А хаха, аз чак сега видях програмата им на Реал. Те освен на Катедралата играят и последният мач с Виляреал. Единствената им по-вероятна победа е срещу Гранада и то това не е Гранада от преди години. Играха в ЛЕ този сезон, стигнаха доста далеч, отпаднаха от Манчо. Така че изобщо няма да се учудя, ако Реал си останат на 3-ото място.

RMCF
Мнения: 2176
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот RMCF » 09 май 2021 00:33

rebelheartous написа:А хаха, аз чак сега видях програмата им на Реал. Те освен на Катедралата играят и последният мач с Виляреал. Единствената им по-вероятна победа е срещу Гранада и то това не е Гранада от преди години. Играха в ЛЕ този сезон, стигнаха доста далеч, отпаднаха от Манчо. Така че изобщо няма да се учудя, ако Реал си останат на 3-ото място.

Кво 3-то, недей да скромничиш. Направо 13-то.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот rebelheartous » 09 май 2021 00:35

Groucho написа:
rebelheartous написа:Напротив, Севиля е отбор с по-добър нападател от Мадрид (Несири) и по-добри крила (Сусо и Окампос).

За другите двама не знам, ама гранде Сусо не е по-добър от наличните в момента крила на Реал :lol:
То Сусо не и крило, прекалено бавен и туткав е :roll: Не е ясно защо го мъчат на тая позиция :roll: :lol:


Абе знам, че ти е особен „любимец", но лично за мен Сусо е доста качествен играч. Аз и в Милан го харесвах.

Утре ще разберем кой какви добри прогнози е направил и кой е просто хейтър. :P

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот paceto » 09 май 2021 00:39

rebelheartous написа:
Groucho написа:
rebelheartous написа:Напротив, Севиля е отбор с по-добър нападател от Мадрид (Несири) и по-добри крила (Сусо и Окампос).

За другите двама не знам, ама гранде Сусо не е по-добър от наличните в момента крила на Реал :lol:
То Сусо не и крило, прекалено бавен и туткав е :roll: Не е ясно защо го мъчат на тая позиция :roll: :lol:


Абе знам, че ти е особен „любимец", но лично за мен Сусо е доста качествен играч. Аз и в Милан го харесвах.

Утре ще разберем кой какви добри прогнози е направил и кой е просто хейтър. :P


И ти почна да гледаш в кристалното кълбо като някои твои приятели по фенските ви отношения. Толкова сте го закъсали, че почнахте да предричате къде ще загуби Реал и как точно щяло да стане. :mrgreen:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот Groucho » 09 май 2021 00:57

rebelheartous написа:Абе знам, че ти е особен „любимец", но лично за мен Сусо е доста качествен играч. Аз и в Милан го харесвах.

Не е до хейт. Сусо не е продуктивен, бави топката и е предвидим в отиграванията - от крилото влиза навътре и шут с левачката към далечния ъгъл на вратата :lol: Я успее да преодолее някой защитник веднъж на 20 опита, я - не :lol:
Имаше и добри периоди в Милан, но много краткотрайни - десетина срещи на сезон някъде и после постоянно тътрене по терена :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта