Шампионска лига (сезон 2020/21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2952
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот JimBeam » 07 май 2021 10:28

ViscaBarca написа:Мбапе ще дойде в Барса! Лапорта даде дума да доведе или него, или Холанд, но на норвежеца формата му падна и май ще се спрем на "млад шампион"!


:lol: :lol: Мечтател. :lol: :lol:

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот daduradam » 07 май 2021 12:35

rhaegar написа:
daduradam написа:Наистина сте много разглезени ревльовци. Реал стигнаха 1/2 финал, ама били пълна скръб. Байерн като отпаднаха на 1/4 финал направо да си закриват отбора :?


В интерес на истината, Реал не бяха за полуфинал и пролича. Имаха шанс че жребия ги изправи срещу Ливърпул във възможно най-слабия му период и с двата гола в един мач на Винисиус, които няма да се случат в следващите 3 години сигурно. Но това е част от играта, ние също бяхме тотален аутсайдер срещу чоловците при жребия, а ги хванахме по бели гащи.


Съгласен съм, но именно това мислене, че всяка година ще могат и трябва да печелят всичко ги докара до пред фалит и двата испански гранда и сега се чудят каква глупава лига да измислят, че да спечелят някое евро.Колелото се върти, нормално е да има спадове. Ако се върнем едно десетина години назад примерно, което изобщо не е толкова дълъг период от време ще видим , че за този период са най-успешният отбор в лигата, не е малко постижение.
Жребио е голяма част от всяка спечелена титла, който и да отрече това е пълен лаик. Малко отбори са печелили абсолютно доминирайки всеки в турнира.Ние като спечелихме реално имахме адски лесен жребий, а на следващата година с по-добър състав Чоловците ни изплакнаха :lol: :lol: Вие ако лепнете Ситито ще те еня ли за жребия ?
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Alexx » 07 май 2021 12:50

Самият факт,че Реал имат контузии играха на 1/2 финал и са в борбата за титлата говори добре за състава им.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Real » 07 май 2021 14:06

ViscaBarca написа:Мбапе ще дойде в Барса! Лапорта даде дума да доведе или него, или Холанд, но на норвежеца формата му падна и май ще се спрем на "млад шампион"!

Мани Лапорта, слушай Попа! Никакъв шанс да дойде в Испания - вие сте пред фалит заради малоумна трансферна политика от години, ние - заради малоумни, но пък половинмилиардни ремонти. Какъв Мбапе, какъв Холанд?
(... и на норвежеца не му е проблема във формата, а в сводника. Смяташ ли, че Лапорта може да си позволи "момиче на Райола"? :mrgreen: )

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Groucho » 07 май 2021 14:26

Real написа:... "момиче на Райола"

Добре казано :lol: Много се харчи по неговите кукли :lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Sardukar » 07 май 2021 16:07

Е, много спекулирате със състоянието на Барса. Иначе, шансовете им да фалират са колкото да вземат Мбапе и Холанд - всички знаем, че няма да стане, дори на някои да ни се иска (да фалират или да вземат "новите" КР7 и М10).
Почти сигурно е, че селекцията ще се върти около свободни играчи. Ако оставят Куман - Мемфиса ще е д/г сигурен нов играч. Другият вариант е за Кун Агуеро. Вайналдум ще е човека за средата на терена и Гарсията от Ман Сити за центъра на защитата. Барса имат много добри шансове да поставят основите на един конкурентен отбор.
Респект за Зизу! След този сезон ми се издигна дори повече от колкото след поредните ШЛ. Не виждам кой треньор щеше да ги изтика до сегашната ситуация и то с толкова много контузени. Всички говорят за контузените на Пул, но в Реал Мадрид ситуацията цял сезон е много по-лоша, дори трагична (нз какво бъркат там, но има нещо гнило). Всички говорят хубави приказки за подмладяване а-у, ама ако Зизу и Криско не се бяха махнали от Реал след третата можеше друго да си говорим. Все пак този сезон бяха на една крачка от нов финал. Както ги хейтим, че са взели титлата в Испания заради ковид, така и тоя сезон гризнаха дървото, щото Ман Сити и ЧЕЛСИ са на друго ниво, чисто физически. От там дойде огромната разлика в 1/2 финалите. За да имаха шанс трябваше да са 100% при техните положения, ама не стана тая година. Дай Боже всеки отбор да брои за провал година, в която отпада на 1/2 финал в ШЛ!
Относно Азар и нечовешкия хейт за поведението му след мача...адски съм разочарован, че няма спортни медии, които да извадят как се държеше Азар след ЮВЕ 3-0 ЧЕЛСИ в групите на ШЛ 2012. Хора са, мача е свършил, ако скочи да ги бие по-хубаво ли ще ни стане? Много мразя тая страна на Реал М и Барса, че са клубове, около които винаги трябва да има някаква драма, която да ги разсея от много по-сериозните им проблеми.
Бтв, ако си спечелил 3 подред и 4 за 5 години е редно да те помнят поне в следващите 10 години. Във футболът има само ДНЕС и утре, но наистина не мога да повярвам как се обиждат играчи, които са се заринали с купи!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17443
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот pomiqrat » 07 май 2021 16:18

Каква точно е разликата между Мбапе и Дембеле. Напълнихте го тоз отбор с ПР агенти. По-добре Санчо за половината пари на Мбапе.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот KOPScousers » 07 май 2021 17:05

daduradam написа:
rhaegar написа:
daduradam написа:Наистина сте много разглезени ревльовци. Реал стигнаха 1/2 финал, ама били пълна скръб. Байерн като отпаднаха на 1/4 финал направо да си закриват отбора :?


В интерес на истината, Реал не бяха за полуфинал и пролича. Имаха шанс че жребия ги изправи срещу Ливърпул във възможно най-слабия му период и с двата гола в един мач на Винисиус, които няма да се случат в следващите 3 години сигурно. Но това е част от играта, ние също бяхме тотален аутсайдер срещу чоловците при жребия, а ги хванахме по бели гащи.


Съгласен съм, но именно това мислене, че всяка година ще могат и трябва да печелят всичко ги докара до пред фалит и двата испански гранда и сега се чудят каква глупава лига да измислят, че да спечелят някое евро.Колелото се върти, нормално е да има спадове. Ако се върнем едно десетина години назад примерно, което изобщо не е толкова дълъг период от време ще видим , че за този период са най-успешният отбор в лигата, не е малко постижение.
Жребио е голяма част от всяка спечелена титла, който и да отрече това е пълен лаик. Малко отбори са печелили абсолютно доминирайки всеки в турнира.Ние като спечелихме реално имахме адски лесен жребий, а на следващата година с по-добър състав Чоловците ни изплакнаха :lol: :lol: Вие ако лепнете Ситито ще те еня ли за жребия ?

Мне съм съгласен, че като спечелихме сме имали адски лесен жребий. Играхме с Байерн и Барса. Порто между тях си беше бонус, а Тотнъм на финала си беше удар от лотарията... :lol:

Виж, предишния сезон, когато паднахме на финала от Реал, по-може да се каже, че сме имали адски лесен жребий с Порто, Ман Сити и Рома, но да не забравяме, че все пак тогава Плешо спечели титлата в Англия със 100 точки, което не е за подценяване. Тази година Челси имаше сходен жребий като нас като спечелихме - двата мадридски отбора и Порто между тях. Сити би двете Борусии и един отбор на ПСЖ, който е пълна мистерия за мен как изобщо успя да отстрани Байерн... :? Сиреч, за мен Челси имаше по-труден жребий по пътя към финала и няма да е незаслужено ако триумфира, а и Тухел вече изпързаля Пепо веднъж през сезона. Дано Сити узакони титлата в събота с победа, а в Истанбул Плешо да пада на колене. :mrgreen:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Groucho » 07 май 2021 18:23

KOPScousers написа:Тази година Челси имаше сходен жребий като нас като спечелихме - двата мадридски отбора и Порто между тях.

Не са много сходни двата пътя според мен. Байерн > Атлетико и онази Барселона поне можеше да създава положения и да вкарва.
И е доста дискусионно кой от Сити и Челси е имал по-трудни съперници в елиминациите този сезон :roll:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот rhaegar » 07 май 2021 19:29

Чак пък доста дискусионно да е........За мен пътят на Челси си е по-тежък. Даже си мисля, че ако Лева беше здрав, сега съперник на финала щеше да е Байерн и двата шейха нямаше да имат шанс.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта