Висша лига - сезон (2020/21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот Groucho » 08 май 2021 22:09

JackPackage написа:Расистско изпълнение, но нашия вратар е психически бял отвътре :lol:

Сигурно е гледал преди мача как великият Лилчо Арсов лови паненки-бадемки във Висшата лига на България :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот JackPackage » 08 май 2021 22:12

Groucho написа:
JackPackage написа:Расистско изпълнение, но нашия вратар е психически бял отвътре :lol:

Сигурно е гледал преди мача как великият Лилчо Арсов лови паненки-бадемки във Висшата лига на България :lol:

Има плакат на Лилчо на гардероба в Стамфорд Бридж, да се надъхва всеки мач с него! :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот Sardukar » 08 май 2021 22:44

Пепо много е вдигнал нивото. Добре спести сили на основните си футболисти.
Ако са здрави на финала очаквам Гуардиола да пусне:
Едерсон
Уолкър (Кансело?) - Диаш - Стоунс-Зинченко
Бсилва-Фернандиньо-Гюндоган
Марез-КДБ-Фодън
Така, че няма да има нищо общо с последните два мача между двата отбора като състав на Ман Сити.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот smoothc » 08 май 2021 23:11

А е ли е възможно Пеп да бълфира Челси с тези две загуби(за ФА Къп и днес), за да им вдигне самочувствието, демек да се направи и на умряла лисица малко и...накрая да ги избомби на финала юнашката?
:lol:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15046
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот miro_rz » 08 май 2021 23:16

smoothc написа:А е ли е възможно Пеп да бълфира Челси с тези две загуби(за ФА Къп и днес), за да им вдигне самочувствието, демек да се направи и на умряла лисица малко и...накрая да ги избомби на финала юнашката?
:lol:

Бе те да не са седнали да играят покер, че ще блъфира! :lol:
Челси си ги бият на финала като пичове и това е! 8-)
Изображение

Highlander
Мнения: 790
Регистриран на: 25 окт 2010 23:36
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот Highlander » 09 май 2021 00:52

Sardukar написа:Пепо много е вдигнал нивото. Добре спести сили на основните си футболисти.
Ако са здрави на финала очаквам Гуардиола да пусне:
Едерсон
Уолкър (Кансело?) - Диаш - Стоунс-Зинченко
Бсилва-Фернандиньо-Гюндоган
Марез-КДБ-Фодън
Така, че няма да има нищо общо с последните два мача между двата отбора като състав на Ман Сити.


Прав си, нивото е високо. И да, най-вероятно това ще е състава. Обаче това пестене на силите на основни футболисти е нож с две остриета. Футболистите на Челси, макар и да бъдат ротирани играят за класирането си в топ 4, ще играят финал за ФА, абе играят сериозни мачове. Ще бъдат в много добра кондиция. От другата страна футболистите на Сити са практически шампион от доста време, за тях всички мачове са тренировка за финала в ШЛ. Историята е показала, че подобен подход може да бъде пагубен. Дано такъв да е и техният случай. За тях този финал е абсолютно задължителен за печелене, те са фаворитът. Това ще им тежи и дано прегорят.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот Udoji90 » 09 май 2021 01:20

Честно казано и аз си мисля, че е доста вероятно Тухел за трети път да метне Пеп във финала, може и след продължения този път. Сити трудно може да имат оправдание, че не са били с титулярите, като се има предвид с какви резерви разполагат. И все пак днешният им състав ми изглежда твърде палав. Трима централни защитници, двама халфбекове, две крила, двама нападатели и ЕДИН вътрешен халф. :shock: Аз наистина не вдявам кой е партнирал на Родри днес. Който е гледал, може да сподели, но при всички положения някой не е играл на титулярната си позиция. Ама то логично става така, като решиш изцяло да въртиш състава, а в титулярния му вид си използвал халфове за нападатели и сега се налага да им дадеш почивка. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот Sardukar » 09 май 2021 08:35

Highlander написа:
Sardukar написа:Пепо много е вдигнал нивото. Добре спести сили на основните си футболисти.
Ако са здрави на финала очаквам Гуардиола да пусне:
Едерсон
Уолкър (Кансело?) - Диаш - Стоунс-Зинченко
Бсилва-Фернандиньо-Гюндоган
Марез-КДБ-Фодън
Така, че няма да има нищо общо с последните два мача между двата отбора като състав на Ман Сити.


Прав си, нивото е високо. И да, най-вероятно това ще е състава. Обаче това пестене на силите на основни футболисти е нож с две остриета. Футболистите на Челси, макар и да бъдат ротирани играят за класирането си в топ 4, ще играят финал за ФА, абе играят сериозни мачове. Ще бъдат в много добра кондиция. От другата страна футболистите на Сити са практически шампион от доста време, за тях всички мачове са тренировка за финала в ШЛ. Историята е показала, че подобен подход може да бъде пагубен. Дано такъв да е и техният случай. За тях този финал е абсолютно задължителен за печелене, те са фаворитът. Това ще им тежи и дано прегорят.

Съгласен съм, че това не гарантира успех и ако ЧЕЛСИ спечели ще се гледа като грешка. Но аз виждам логиката, защо се спестяват силите на Марез, КДБ и БСилва вчера - ако някой от тях получи контузия в такъв мач щеше да има критика, що се е напъвал като вече са шампиони, дори да не играят до края на сезона. В същото време ЧЕЛСИ беше много по-свеж от Сити вчера и особено през второто полувреме бяха по-добрия отбор. Според мен, в двата мача ЧЕЛСИ бяха по-свежия отбор и Ман Сити имаше много проблеми с пасовете на ръба на засадата. Вчера с малко повече късмет можеше да получат доста голове. Да видим дали на финал в ШЛ ще играят толкова много за изкуствени засади срещу Вернер.
От гледна точка на отбора от Лондон победите над Ман Сити са огромни резултати - финал за ФА къп и голяма стъпка в борбата за класиране в топ 4, защото програмата хич не е лесна за нас. Вчера победата е още по-важна, защото дойде след обрат, което не се налага много често на отбора да прави - обичайно ние повеждаме и това е. Трябва да отбележем, че вчера ЧЕЛСИ също беше рутиран отбор, но Тухел се придържа към 5-6 промени, макс. Не ни се наложи да правим промяна с типичен централен нападател. Ние много рядко използваме такъв вариант за игра, но мача с Атлетико Мадрид в Румъния показа, че и така можем да играем, просто сега нямаме нужда да го правим. Мисля, че сме по-разнообразни от тях.
Съгласен съм, че Ман Сити влизат като фаворити и имат оръжията да ни убият, но на 29 няма да има оправдания за тях.


ПП феновете на МанЮ класираха Пул за ШЛ!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот DanailG » 09 май 2021 09:55

Аз като фен на сити ще кажа, че гуардиола има проблем с Челси и си мисля, че седмици преди решаващия мач не е никак на ясно как точно да се противопостави на може би най-добрия отбор към настоящия момент. Мача вчера дойде като подарък за него да може изпита в игрова обстановка срещу този съперник евентуалната правилна стратегия за финала. Вчера сити игра в 3 5 2, което се видя, че е разочароващо с оглед огромните дупки, които оставаха в защита. За това мисля, че гуардиола има още много работа, за да напипа правилната формула, с която да спечели финала. Към този момент, ако Челси задържи тази си форма до края на май, за мен е фаворит за шл.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34782
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2020/21)

Мнениеот MuFc1878 » 09 май 2021 10:09

Резултатите на Тухел от 1-0, 2-0, 2-1 ми напомнят на един португалец, когато акостира на Моста 8-) Това са мачовете, които печелят трофеите.

Не като наш Оле бие с 9-0 Сотон и после пада от последния :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта