Ливърпул - Непобедими или требъл?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Glazgoww
Мнения: 2
Регистриран на: 30 яну 2020 19:41
Контакти:

Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот Glazgoww » 30 яну 2020 20:22

Имаше спорове между феновете на Ливърпул кое предпочитат - требъл(ВЛ, ШЛ И ФА Къп) или да останат непобедени в лигата? А могат ли да постигнат и 2те според вас?

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот daduradam » 30 яну 2020 20:55

Непобедени в лигата и ШЛ. ФА не я искаме :lol:
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот slash1912 » 31 яну 2020 20:07

Къде ги е имало тези спорове?
Тия работи са доста трудно постижими и са далече засега.Няма нужда от глупави теми!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот ralka_levskarka » 31 яну 2020 21:09

Много е далече това, но ако трябва да избирам ще са трофеите, дори ако трябва да загубим някой от последните мачове във ВЛ.

П.С. бях гледала залога на един пич. Беше играл да нямаме загуба във ВЛ, така че му желая успех :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот plmar » 31 яну 2020 23:25

Титла във ВЛ, седмата Ушата, и няколко загуби! Да няма недоволни....ФА не ни интересува!
Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот dreben23 » 01 фев 2020 02:09

Нищо няма да вземат мърсисайдци. Напротив, ще изгорят навсякъде. Много им е зле положението в момента. Тоя Клоп ще ги съсипе. :!: Много им е тежко с такава голяма преднина, всеки ще се стреми да им вземе точки. Според мен Сити са по-добри. Освен това им беше твърде лесна програмата, зоровете почват още със светците.

Според мен към 10-тина точки ще хванат в тия мачове и ще им е много гадно. Готвят се за празненства, без да са станали и на теория шампион. В момента са най-слаби от всички и не знам що не го вижда треньорът и феновете им, но тук се пече много сериозен обрат в празненствата. Не харесвам Сити, ама ми се струва, че се стабилизираха, а играта на Ливърпул е просто трагична. Загазили са. Сега ще има сериозно напрежение и една черна серия от загуби. Усещам аз какво ще стане с такава игра. Че не купиха никой, аз си им казвах, че пари нямат. Ей го на, никакво подсилване, а нивото е много ниско при тях. Мен ми се щеше Лестър да стане шампион, предвид футболът, който ни демонстрира през този сезон, но почват да разкриват и тях, а и само с един Варди пролет не става. Сити е фаворит за титлата, но мачът с Тотнъм може би им е малко решаващ. Но ако Ливърпул вземе само 10 т. преднината я изчислих 13 т в полза на Сити, тва ще значи, че много ще им е гаден сезонят. Мисля, че този шанс им е последният да опитат, преди да започне стабилизирането при повечето отбори. Първото сериозно разкриване би трябвало да е сега срещу Саутхямптън и после и с Атлетико. Два много дървени отбора, но като цяло навлизат в серия от двубои все с много вдървени съперници, но няма да лягат повече.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот slash1912 » 01 фев 2020 19:18

Така е,Саутхямптън ни разкриха с едно 0:4 :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Ливърпул - Непобедими или требъл?

Мнениеот KOPScousers » 02 фев 2020 12:14

Почти съм сигурен, че колегата е саркастичен в цялото си мнение. Или е така, или е бил под влиянието на най-тежките медикаменти, които някога са измисляни... :lol:

Иначе по темата - абе аз искам требъл, че Попа много ме яде и се дърви като напиша "ама ние имаме требъл, нещо, което вие никога няма да спечелите", ама ФА май не искат, деба. Ние, че сме си бастуни и се набутахме с това преиграване срещу тия селяци, което на всичкото отгоре трябва да играем с децата и победата ни не е чак толкова сигурна, бастуни сме си, ама и тия шефчета пак дадоха мегаколоса Шефийлд Уензди на Пепо, а на нас гостуване (евентуално) на Стамфорд Бридж. :evil:

Все пак, ако не паднем от Сити или в някой от последните си мачове, заради евентуално отпускане след като спечелим титлата, не знам къде бихме могли да загубим. До такава степен е доминантна и постоянна играта на Ливърпул, че наистина не виждам друго място освен Етихад, където евентуално има някакъв шанс да загубим.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта