Златна топка 2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот doktora25 » 05 дек 2019 13:17

Pichichi написа:Щом някакви резерви на Сити са в топ 10 е ясна тази класация. Пълна скръб!
И миналата година победителя не заслужаваше наградата, тази година не прави изключение.

С цялото ми неуважение към Манчестър сити и особено към треньора им бих казал че не знам кои места заслужаваха да заемат Марез и Бернардо Силва, но със сигурност трябваше да са пред Меси в класирането за топката. На вътрешния фронт могат да се похвалят с много повече отличия и заслуги, в ШЛ отпаднаха, макар и на малко по-ранна фаза, с гордо вдигната глава, а с националните отбори взеха най-значимите възможни отличия през годината, докато Меси не само нищо не направи на сцената, на която трябваше да блесне, ами и позорно бе изхвърлен от отбора като мръсно куче и стана за срам на нацията. Доказаха се и като отборни играчи и вършеха по най-добрия начин работата, за която бяха на терена.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Златна топка 2019

Мнениеот bubka » 05 дек 2019 13:29

Меси може и да е получил маркетинговото признание на шепа заблудени и подкупни журналисти, но в очите на неутралните фенове (както се вижда и от мненията тук) си остава незаслужил(конкретно за тази награда) футболист, което е по-важното.

Иначе що се отнася до бачо му Роналдо след години единият ще си гледа във витрината 6-те ЗТ, другият 5 на брой, ама плюс тея 5 и Европейска и от Лига на Нациите купи с Португалия. Ха познайте сега кой ще се чувства по-удовлетворен в онзи момент ;) .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот Bernaleo » 05 дек 2019 13:51

Пръскате се от яд,радва ме.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот insaneboy1 » 05 дек 2019 14:13

Bernaleo написа:Пръскате се от яд,радва ме.

И мен, с голям кеф им чета мненията. Газ пикаят и излизат с разни доводи, на които и те не вярват, защото вътрешно знаят кой е най-добрият, ама когато ти е шибал отборчето толкова пъти няма как да си обективен. :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот Bernaleo » 05 дек 2019 14:21

insaneboy1 написа:
Bernaleo написа:Пръскате се от яд,радва ме.

И мен, с голям кеф им чета мненията. Газ пикаят и излизат с разни доводи, на които и те не вярват, защото вътрешно знаят кой е най-добрият, ама когато ти е шибал отборчето толкова пъти няма как да си обективен. :lol:

Тъй ще е,още 2-3 години(и златни топки) за гоЛЕО :))))

petrovic.london
Мнения: 58
Регистриран на: 18 май 2016 12:40
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот petrovic.london » 05 дек 2019 14:30

Bernaleo написа:
insaneboy1 написа:
Bernaleo написа:Пръскате се от яд,радва ме.

И мен, с голям кеф им чета мненията. Газ пикаят и излизат с разни доводи, на които и те не вярват, защото вътрешно знаят кой е най-добрият, ама когато ти е шибал отборчето толкова пъти няма как да си обективен. :lol:

Тъй ще е,още 2-3 години(и златни топки) за гоЛЕО :))))

И двамцата сте пълни смешници! В тази игра, уважението към съперника е най-важното! В противен случай, победата над него губи смисъла и стойността си! Златната топка се дава за принос и постижения за съответна година и Лео Меси не е футболистът, който я е заслужил най-много! Титлата в първенството с два коня и половина, няма как да е равна на постиженията на Ван Дайк или Роналдо за сезона, например, да не говорим за постигнатото от играчите на Ман Сити в Англия и националните им тимове! Колкото до "шибането" ще ви припомня една шега на Бети Алуко /бивша английска националка/, която сравнявайки постиженията на Гуардиола и Клоп в ШЛ каза нещо от сорта, че първият никога не е стигал финал в лигата без участието на Меси, а вторият, дори успял да го спечели, при това с Ориги! Не забравяйте през кого и как мина Ливърпул, за да го постигне! Бъдете здрави, юнаци!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Златна топка 2019

Мнениеот bubka » 05 дек 2019 14:38

insaneboy1 написа:
Bernaleo написа:Пръскате се от яд,радва ме.

И мен, с голям кеф им чета мненията. Газ пикаят и излизат с разни доводи, на които и те не вярват, защото вътрешно знаят кой е най-добрият, ама когато ти е шибал отборчето толкова пъти няма как да си обективен. :lol:


По принцип мненията ви като на фенове на Барселона не са меродавни и са на практика безсмислени. Не знам дали осъзнавате, че никой не ви бръсне за слива в съответната тема. За мен е важно какво мислят хората извън Барселона и Реал, тъй като на тях им еднакво през к*ра и за Меси, и за Роналдо. А тези мнения на остатъка неутрални фенове са на 99% напълно красноречиви. Хората не са глупави и виждат.
Последна промяна от bubka на 05 дек 2019 14:39, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот rebelheartous » 05 дек 2019 14:38

Captain Stottlemeyer написа:И по какъв критерий са сравнени Меси с тер Стеген (примерно), или Алисон, или де Хеа, че нещо не се сещам!?... :roll: Иначе Меси заслужава да носи чантата на Пеле (за 21 години в 1363 професионални мача Кралят е отбелязал "само" 1281 гола) - в това няма спор! ... 8-)


Какви професионални мачове? Не ставай смешен. Там някакви си плажни мачлета с парцалена топка по фавелите... айде нема нужда. Пеле е толкова незаслужено оувърхайпнат, че няма накъде. И всичко разбира се идва от постоянните му и тъпи коментари и най-вече прогнози. :lol: Та ако не бяха тези страхотни медийни изяви, едва ли щеше да се обръща толкова внимание на Пеле.

Между впрочем, ти колко мача на Пеле си гледал?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот защо » 05 дек 2019 14:48

doktora25 написа:
Pichichi написа:Щом някакви резерви на Сити са в топ 10 е ясна тази класация. Пълна скръб!
И миналата година победителя не заслужаваше наградата, тази година не прави изключение.

С цялото ми неуважение към Манчестър сити и особено към треньора им бих казал че не знам кои места заслужаваха да заемат Марез и Бернардо Силва, но със сигурност трябваше да са пред Меси в класирането за топката. На вътрешния фронт могат да се похвалят с много повече отличия и заслуги, в ШЛ отпаднаха, макар и на малко по-ранна фаза, с гордо вдигната глава, а с националните отбори взеха най-значимите възможни отличия през годината, докато Меси не само нищо не направи на сцената, на която трябваше да блесне, ами и позорно бе изхвърлен от отбора като мръсно куче и стана за срам на нацията. Доказаха се и като отборни играчи и вършеха по най-добрия начин работата, за която бяха на терена.

Напротив, Меси е отборният играч, затова не му се получава играта с Аржентина. Там трябва да държиш топката като Марадона, да те ритат, да те бутат и ти да си я държиш и да не я даваш нито на противник, нито на съотборник, който стои и отблизо се наслаждава на подвизите ти и хич не е готов да играе с топката в такъв велик момент. А Меси се опитва да комбинира, не може сам да носи играта и се проваля. В Европа си е у дома си и блести. Ма можеше да дадат една топка на Лева, хем му е ред, хем му се пада.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Златна топка 2019

Мнениеот Bernaleo » 05 дек 2019 15:21

“Жалко, че Мане е чак на четвърта позиция - коментира Меси пред Canal+. - През тази година видяхме много силни футболисти. Гласувах за него в другия приз - за FIFA The Best, защото това е футболист, на чиято игра се наслаждавам. Той направи страхотна година с Ливърпул.”


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта