Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот Син до гроб_ » 04 окт 2018 22:06

Аз също съм фен на Лийдс, но от умерените. Следя ги, гледам когато мога и се надявам славният английски тим да се завърне още този сезон във ВЛ , защото тя има нужда от "Войната на розите" ! Който е запознат ще разбере за кой мач става дума. ;)
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот Син до гроб_ » 04 окт 2018 22:10

saract написа:Познавам поне трима.Друг е въпросът че точно Биелса не е човекът за Лийдс.Коравите йоркшърци / познати още като перничани на Британия/ са безкрайно далеч като манталитет и ценностна система от лигавия гаучос.

Приятелю, футболът се развива, за добро или за лошо и вече няма място за грубия английски ръгби стил , изсипани топки и разцепени глави , особено в Англия, където континенталният футбол завладя Острова. Тъй че, Марсело Биелса си е точно на мястото в момента, според мен.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот saract » 04 окт 2018 22:13

Син до гроб_ написа:
saract написа:Познавам поне трима.Друг е въпросът че точно Биелса не е човекът за Лийдс.Коравите йоркшърци / познати още като перничани на Британия/ са безкрайно далеч като манталитет и ценностна система от лигавия гаучос.

Приятелю, футболът се развива, за добро или за лошо и вече няма място за грубия английски ръгби стил , изсипани топки и разцепени глави , особено в Англия, където континенталният футбол завладя Острова. Тъй че, Марсело Биелса си е точно на мястото в момента, според мен.

Биелса е свършен треньор между другото.Последните му работи бяха пълен провал.

Потребителски аватар
JalkiSte
Мнения: 665
Регистриран на: 03 окт 2008 20:18
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот JalkiSte » 04 окт 2018 22:37

Повече от тези на Манчестър Юнайтед ;)
Стоян Балтов - доблестен мъж, страхотен човек, безценен приятел.Почивай в мир, Тека!

Потребителски аватар
batty
Мнения: 454
Регистриран на: 29 авг 2008 17:33
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот batty » 05 окт 2018 10:24

saract написа:Познавам поне трима.Друг е въпросът че точно Биелса не е човекът за Лийдс.Коравите йоркшърци / познати още като перничани на Британия/ са безкрайно далеч като манталитет и ценностна система от лигавия гаучос.

Не мога да се съглася тук с теб. Направи до тук от отбор със същите играчи от предния сезон един съвсем друг отбор. Дръгливите магарета от предния сезон просто заиграха и забравиха, че са магарета.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот saract » 05 окт 2018 10:41

Всеки има право на мнение.Ще говорим в края на сезона.Методите на Биелса са тотално остарели а неговия стил с максимално раздаване на играчите във всеки мач е меко казано неподходящ за маратона в Чемпиъншип.Питайте в Лил,Лацио и Марсилия за Биелса и те ще ви отговорят недвусмислено.

dromihait
Мнения: 797
Регистриран на: 10 сеп 2008 09:07
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот dromihait » 05 окт 2018 10:49

Да. Фен съм им от 1992 г. насам, когато взеха титлата с Ерик Кантона в състава си. Отдавна вече съм свикнал с погледите, когато споделя, че съм им привърженик. :lol:
Където е текло, пак ще тече. Лийдс са фактор в английския футбол и рано или късно ще се завърнат във Висшата лига. Защо пък да не е още този сезон?

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот saract » 05 окт 2018 11:36

Един от проблемите на Лийдс е че нито от големите герои от 1992 година не се върнаха в клуба.Бати,Спийд,Чапмън,Страхън да не говорим за Кантона .Май само Гари Макалистър се пробва за кратко като мениджър.Духът на Лийдс изчезна безвъзвратно.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот saract » 05 окт 2018 11:41

А титлата на Лийдс от 1992 година е историческа по друга причина.Това е последната титла в Англия спечелена с мениджър англичанин /Хауърд Уилкинсън/.Честно казано в следващите 20 - 30 години не ми се вярва това да се повтори.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Останаха ли живи фенове на Лийдс Юнайтед?

Мнениеот ivan56 » 05 окт 2018 13:58

Син до гроб_ написа:Аз също съм фен на Лийдс, но от умерените. Следя ги, гледам когато мога и се надявам славният английски тим да се завърне още този сезон във ВЛ , защото тя има нужда от "Войната на розите" ! Който е запознат ще разбере за кой мач става дума. ;)


Това не беше ли дербито с момчетата от покрайнините на Манчестър :?
Защото в една книга за футболното хулиганство, мисля бях чел, че битките между двете агитки, били едни от най-свирепите в Англия.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта