Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6844
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот veni__85 » 13 юни 2018 23:06

LokoMaina написа:
organzata написа:Па домакини на СП 2030 предлагам Австралия,Азия,Европа,Африка,С. и Ю.Америка!От цикъл на цикъл все по безинтересни започват да стават ЕП и СП.Повечето отбори само разводняват надпреварата с куп безинтересни мачове!След 94' все по скучни ми са СП-ва,а с 48 отбора дори не знам какви мачове ще ни очакват нещо от сорта Аруба-Шри Ланка!


Едно време от 32 европейски отбори се класираха 8 или 9, ама то какви отбори- Германия, Англия, Холандия, Италия, Испания, Франция плюс СССР с избор от 15 републики, Югославия избираше от 6-7...
И като почнеше световното, само мачовете на "пълнежа"- дежурните "пепеляшки" /ама тогава те бяха макс. 2-3 отбора/ не бяха интересни, всичко останало от първия ден се хвърляше яко.

А тая система с 16 групи от по 3 тима е нож с две остриета- все ще има един да почива, да му мисли който почива накрая /ако разбира се не си е свършил работата с 2 победи преди това/.
През 1982 г. елиминационната фаза се игра по тоя начин и изгоряха отбори като Бразилия и Аржентина / в група с Италия/, Англия и Испания /в група с Германия/.

Ама те сега още на жребия ще ги натъкмят сигурно...

Дори България в периода 1962-1986 от 7 първенства е участвала в 5.Сега при 24 квоти за последното европейско не се класирахме.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот paceto » 14 юни 2018 00:17

Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Mathias_Coureur » 14 юни 2018 01:05

Ако може и България да се класира след 8 години на Световното ще е чудесно. :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Groucho » 14 юни 2018 09:04

Трябва да пробутаме на функционерите във ФИФА формата на ППЛ-то. Личи си, че са отворени за революционни идеи, могат да дадат 12-13 000 евро за "четвъртият в квалификационната група играе бараж с втория осминафиналист отляво" :lol:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот saract » 14 юни 2018 13:56

Това е безумие.А общо първенство между Китай и Индия няма ли да направят?

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот organzata » 14 юни 2018 14:55

veni__85 написа:
LokoMaina написа:
organzata написа:Па домакини на СП 2030 предлагам Австралия,Азия,Европа,Африка,С. и Ю.Америка!От цикъл на цикъл все по безинтересни започват да стават ЕП и СП.Повечето отбори само разводняват надпреварата с куп безинтересни мачове!След 94' все по скучни ми са СП-ва,а с 48 отбора дори не знам какви мачове ще ни очакват нещо от сорта Аруба-Шри Ланка!


Едно време от 32 европейски отбори се класираха 8 или 9, ама то какви отбори- Германия, Англия, Холандия, Италия, Испания, Франция плюс СССР с избор от 15 републики, Югославия избираше от 6-7...
И като почнеше световното, само мачовете на "пълнежа"- дежурните "пепеляшки" /ама тогава те бяха макс. 2-3 отбора/ не бяха интересни, всичко останало от първия ден се хвърляше яко.

А тая система с 16 групи от по 3 тима е нож с две остриета- все ще има един да почива, да му мисли който почива накрая /ако разбира се не си е свършил работата с 2 победи преди това/.
През 1982 г. елиминационната фаза се игра по тоя начин и изгоряха отбори като Бразилия и Аржентина / в група с Италия/, Англия и Испания /в група с Германия/.

Ама те сега още на жребия ще ги натъкмят сигурно...

Дори България в периода 1962-1986 от 7 първенства е участвала в 5.Сега при 24 квоти за последното европейско не се класирахме.


Мани ги нашие цървули,тях ги не гледа никой вече!Ама не ми се гледат мачове като тези:
Saudi Arabia-Egypt,Moroccо-Iran,Panama-Tunisia,Japan-Senegal и други подобни,а след 8 г. не ми се мисли какви ще са!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 юни 2018 14:59

organzata написа:Мани ги нашие цървули,тях ги не гледа никой вече!Ама не ми се гледат мачове като тези:
Saudi Arabia-Egypt,Moroccо-Iran,Panama-Tunisia,Japan-Senegal и други подобни,а след 8 г. не ми се мисли какви ще са!

На стотиците милиони жители на тия страни, техните съседи, както и на повечето почитатели на международния футбол като цяло (а не на определени отбори и играчи) обаче им се гледат.
Изображение Изображение

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот organzata » 14 юни 2018 15:06

YANTRA_FOREVER написа:
organzata написа:Мани ги нашие цървули,тях ги не гледа никой вече!Ама не ми се гледат мачове като тези:
Saudi Arabia-Egypt,Moroccо-Iran,Panama-Tunisia,Japan-Senegal и други подобни,а след 8 г. не ми се мисли какви ще са!

На стотиците милиони жители на тия страни, техните съседи, както и на повечето почитатели на международния футбол като цяло (а не на определени отбори и играчи) обаче им се гледат.


Не мисля,само мазохист би седнал да гледа Saudi Arabia-Egypt(примерно) ако си не пада по рязани бургии!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 юни 2018 15:15

Само тия две страни имат над 120млн души население. Да не би СП да се прави за българските расисти/киселяци? :mrgreen: Как да е, тоя спор е безсмислен, защото е очевидно как се развива света и в частност футбола 8-)
Впрочем на мен разширяването на бройката на отборите също не ми се нрави особено, но по други причини. Подобно нещо води до пренасищане с футбол, а и до свръхексплоатация на играчите. Нека повече страни имат шанс да се класират, но това да е за сметка на клубния футбол. Иначе щом Египет са си заслужили участието, нека участват. Който не се е справил, да си гледа по тв.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 юни 2018 15:33

hydetoshi написа:...Абе бавно но сигурно нещата отиват към варианта за който аз мечтая и апелирам още от 10-15 години насам- всички отбори отиват на Световно и се почва с 2-3 елиминационни кръга след жребий на принципа на елиминациите в някоя купа и накрая,който оцелее участва в групи на Световното. И така целия турнир вместо 30 ще стане 40-45 дни,без квалификации и други там глупости- квоти и т.н.

Е, сега вече има реален шанс да отидем на световно първенство... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта