Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот organzata » 14 юни 2018 16:19

YANTRA_FOREVER написа:Само тия две страни имат над 120млн души население. Да не би СП да се прави за българските расисти/киселяци? :mrgreen: Как да е, тоя спор е безсмислен, защото е очевидно как се развива света и в частност футбола 8-)
Впрочем на мен разширяването на бройката на отборите също не ми се нрави особено, но по други причини. Подобно нещо води до пренасищане с футбол, а и до свръхексплоатация на играчите. Нека повече страни имат шанс да се класират, но това да е за сметка на клубния футбол. Иначе щом Египет са си заслужили участието, нека участват. Който не се е справил, да си гледа по тв.



По тая логика дай директно да се класират Индия,Китай,Индонезия и Пакистан и ей ти почти половината световно население(явно някой си търка макарите вечер у мама от контингента)!

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Stanimir_81 » 14 юни 2018 22:51

защо написа:
Stanimir_81 написа:На ЕВропа квотата не скача ли твърде малко? С 1 или 2 отбора само!?
Северна Америка щом са 6+1 бараж, значи квалификации ще играят всички държави за 3+1 места, няма как да е иначе.
Корея и Япония също се класираха директно, като домакини. Океания трябва да има поне едно место, екзотика са. Африка искаше 10 места..
Не разбирам защо Южна Америка, където е по-качествения футбол (верно, че са само 10 играещи държави в зоната) получават колкото северна - 6 отбора!? Те сега имат 5 (4+1, по-скоро).

Плюс домакинската квота, останалите северни амерканци ще играят за 4 места и половина.


Ми не е вярно, 6+1, минус домакинската квота прави точно 3+1, а ако е плюс домакинската (както е по правило), значи 9+1 страни от северна америка ще имат право да участват на световното....

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот emi_cska » 15 юни 2018 04:09

Stanimir_81 написа:
защо написа:
Stanimir_81 написа:На ЕВропа квотата не скача ли твърде малко? С 1 или 2 отбора само!?
Северна Америка щом са 6+1 бараж, значи квалификации ще играят всички държави за 3+1 места, няма как да е иначе.
Корея и Япония също се класираха директно, като домакини. Океания трябва да има поне едно место, екзотика са. Африка искаше 10 места..
Не разбирам защо Южна Америка, където е по-качествения футбол (верно, че са само 10 играещи държави в зоната) получават колкото северна - 6 отбора!? Те сега имат 5 (4+1, по-скоро).

Плюс домакинската квота, останалите северни амерканци ще играят за 4 места и половина.


Ми не е вярно, 6+1, минус домакинската квота прави точно 3+1, а ако е плюс домакинската (както е по правило), значи 9+1 страни от северна америка ще имат право да участват на световното....

защо една домакинска квота броите и трите страни с пълно право получават домаминска квота
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Stanimir_81 » 15 юни 2018 06:24

Ясно, разбрах сега. Благодаря ти за информацията.
А правилно ли ми е разбирането, че европа получава 1 или макс 2 квоти (не съм брои) от тоя нов формат 48 отбора?
И последно - той кога влиза - за Катар '22 или за световното през '26-та?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот защо » 15 юни 2018 11:23

Stanimir_81 написа:Ясно, разбрах сега. Благодаря ти за информацията.
А правилно ли ми е разбирането, че европа получава 1 или макс 2 квоти (не съм брои) от тоя нов формат 48 отбора?
И последно - той кога влиза - за Катар '22 или за световното през '26-та?

За Катар още не са решили окончателно, което май ще рече, че няма да ги увеличават, щото няма за кога да се организират катарците. А Европа сега има 13 квоти, та с 3 се увеличават. То все пак трябва да има и някой да отпадне на квалификациите.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот fullmoon » 15 юни 2018 11:49

В Катар, Мароко или Мексико през Юни и Юли не знам какъв футбол ще се играе, та дори да е в късните часове на деня да не гледаме играчите как едвам се влачат преди да получат топлинен удар.

[offtopic]Канада има ли вътрешно първенство по футбол и национален отбор? :roll:[/offtopic]
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот защо » 15 юни 2018 11:52

То в Катар ще е зимата.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Alexx » 15 юни 2018 13:39

YANTRA_FOREVER написа:
organzata написа:Мани ги нашие цървули,тях ги не гледа никой вече!Ама не ми се гледат мачове като тези:
Saudi Arabia-Egypt,Moroccо-Iran,Panama-Tunisia,Japan-Senegal и други подобни,а след 8 г. не ми се мисли какви ще са!

На стотиците милиони жители на тия страни, техните съседи, както и на повечето почитатели на международния футбол като цяло (а не на определени отбори и играчи) обаче им се гледат.


Еи? Те ще се гледат техния отбор макар и играчите им да не могат да спрат топката ала ние неутралните зрители какво да правим? Защо трябва да търпим такива тъпи мачове? Я си представи,че България не се класира! Аз кой отбор трябва да гледам като има толкова много плява?

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Stanimir_81 » 15 юни 2018 14:28

В Катар ще се играе през декември мондиала, което отлага следващия мондиал с половин година повече (не на 4, а на четири и половина години)....

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Домакини на СП 2026 са САЩ, Канада и Мексико

Мнениеот Stanimir_81 » 15 юни 2018 14:29

защо написа:
Stanimir_81 написа:Ясно, разбрах сега. Благодаря ти за информацията.

А Европа сега има 13 квоти, та с 3 се увеличават. То все пак трябва да има и някой да отпадне на квалификациите.


Ние винаги отпадаме! Да не забравяме, че при европейско с 24 отбора - почти половината от всички участващи в квалификациите, ние не се докосваме и до бараж дори!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта