Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Tiberius » 02 окт 2018 22:29

plmar написа:
Tiberius написа:
plmar написа:А стига бе, макс спорт са ми във виваком! И още не са ми искали пари! Не е истина.

До 14-ти октомври е безплатно. След това трябва да плащаш по 4 лева, ако ги искаш каналите.


Обадих им се веднага, криминално ми беше, 4 лева? 4 мача на Рома и един на Ливърпул за 4 лева? Браво на Спас!

.

Няма как. Пари за зимна селекция трябва. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот plmar » 02 окт 2018 22:31

Tiberius написа:
plmar написа:
Tiberius написа:
plmar написа:А стига бе, макс спорт са ми във виваком! И още не са ми искали пари! Не е истина.

До 14-ти октомври е безплатно. След това трябва да плащаш по 4 лева, ако ги искаш каналите.


Обадих им се веднага, криминално ми беше, 4 лева? 4 мача на Рома и един на Ливърпул за 4 лева? Браво на Спас!

.

Няма как. Пари за зимна селекция трябва. :lol:


Ще го подпра! С кеф.
Изображение

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот CSKA69 » 02 окт 2018 22:40

А Байерн и Аякс правят страхотен мач! Тен Хаг е свършил феноменална работа с тези момчета до момента.. Аякс е по-добрият отбор през това полувреме ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот insaneboy1 » 03 окт 2018 00:09

Браво на ЦСКА и Аякс. Тъпо че Валенсия не успяха да победят ама те са доста слабички в момента.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 03 окт 2018 00:19

Със сигурност Русия няма да е любима дестинация на Лопетеги. Повечето известни исторически личности поне се дънят там по веднъж.
Аякс ме впечатлиха, много силна игра и определено си имат характерен почерк, дано преминат групата. Жалко за Валенсия, но все пак за някои испански отбори и равният е добър резултат на Олд Трафорд :mrgreen: Дано в реванша вземат победата, че второто място ги чака.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23299
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Thsmith » 03 окт 2018 06:06

Абе тези Байерн кво се замесват само в глупости от 5-6 години. Да си бяха позлатили Юп и да не се мъчат с разни плешиви наркомани, ковачици, карлета и тн :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Sisi 1914 » 03 окт 2018 08:04

Реал Мадрид, загуби! :o
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Red_Neck » 03 окт 2018 11:08

CSKA69 написа:А Байерн и Аякс правят страхотен мач! Тен Хаг е свършил феноменална работа с тези момчета до момента.. Аякс е по-добрият отбор през това полувреме ;)

Много зрелищен мач, факт! :) Поздравления за двата отбора.
Поредно шоу на аяксите! Истинско удоволствие е да се наблюдава играта на отбора.
За мое огромно съжаление, не успяха да спечелят мача.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Pichichi » 03 окт 2018 15:06

paceto написа:
Pichichi написа:Интересува ме какъв хокей има по този Макс Спорт, ако е един мач от НХЛ седмично не мерси.
Ако дават повечко мачове плюс вече международната КХЛ може да се замисля!


https://www.a1.bg/max-sport

Виж от падащото меню като отидеш на опцията за НХЛ долу с картинката. Слагаш просто мишката и менюто пада с информацията.
По 5 мача на седмица пише да се очакват на живо, а първият мач за сезона ще се излъчва на 13 октомври по Max Sport 2 между отборите на Едмънтън Ойлърс– Ню Йорк Рейнджърс.

Като пуснат трети канал може и повече мачове да дават.

Tiberius написа:
Pichichi написа:Интересува ме какъв хокей има по този Макс Спорт, ако е един мач от НХЛ седмично не мерси.
Ако дават повечко мачове плюс вече международната КХЛ може да се замисля!

[offtopic]Така като им гледах програмата май ще предават по един мач на два седмици, което крайно недостатъчно. Сезонът започва сега на 3-ти, а първия мач, който са дали по програма е на 13-ти (Ойлер-Рейнджърс). А другият мач, който са го дали в програмата е чак на 27-ми (Айлъндърс-Флайерс). Та от това съдя, че ще предават по два мача на месец, което отвсякъде си е отбиване на номера. КХЛ, ако бяха купили правата за нея, вече щеше да я предават, защото сезона там отдавна започна.[/offtopic]


Всъщност първият мач ще е в четвъртък сутринта т.е. сряда срещу четвъртък

[offtopic]02:30 Хокей на лед: NHL, Вашингтон Кепитълс - Бостън Бруинс, на живо Max Sport 2

Петък

02:00 Хокей на лед: NHL, Питсбърг Пенгуинс - Вашингтон Кепитълс, на живо Max Sport 2

В събота ще има запис

21:30 Хокей на лед: NHL, Ню Джърси Девилс - Едмънтън Ойлърс, запис

неделя

02:05 Хокей на лед: NHL, Торонто Мейпъл Лийфс - Отава Сенатърс, на живо Max Sport 1

понеделник

20:00 Хокей на лед: NHL, Ню Йорк Айлъндърс - Сан Хосе Шаркс, на живо Max Sport 2[/offtopic]


Пише "до 5 мача на седмица"!
Въпроса е че това може да значи и 1 мач на седмица а и 0! Отделно може да пускат и на запис мачове
а то не е интересно като знаеш резултата. От обявените 2 мача се вижда че са 2 мача през 14 дни!
Ще видим, дано пуснат по 5 мача на седмица ще се радвам, може и да си пусна каналите ако дават 5 мача от НХЛ
на седмица.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 03 окт 2018 17:56

Julen Flop-etegui още ли е на работа? :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта