Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот kingofpop » 18 апр 2019 16:11

slash1912 написа:
kingofpop написа:
doktora25 написа:По-голям кеф ще е само ако ВАР отмени победен гол на Чипса на полуфинала в последните минути, ама не вярвам да се стигне до там и да е толкова оспорвано. Не бих се изненадал ако реваншът за Ливърпул е протоколен, какъвто беше тази вечер. Превъзхождат ги в почти всички линии.


:lol: :lol: :lol:

единственият пост, в който ни превъзхождат и то доста е тренера....дано не се окаже фатално :mrgreen:

Арнолд и Матип са им леки дупки отзад и не вярвам да издържат на напъна....за тва съм спокоен като цяло

Момче,защитата на Ливърпул е допуснала 20 гола в 34 шампионатни мача,а вашата -31 в 32 :lol:
Крайните защитници Робъртсън и Трент имат 9 и 7 асистенции дотук.
Единствения ви по-добър футболист е Меси,всичко останало е надолу. ;)




:lol: :lol: :lol:

викаш Джинито Вайналдум, Хендо, Матип, Арнолд, Милнър са зверската класа :geek:

Арнолд в атака е добър, но отзад е страшна дупка и ми помни думата, че ще ви вкараме поне 2 гола през неговата зона
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот plmar » 18 апр 2019 16:21

kingofpop написа:
slash1912 написа:
kingofpop написа:
doktora25 написа:По-голям кеф ще е само ако ВАР отмени победен гол на Чипса на полуфинала в последните минути, ама не вярвам да се стигне до там и да е толкова оспорвано. Не бих се изненадал ако реваншът за Ливърпул е протоколен, какъвто беше тази вечер. Превъзхождат ги в почти всички линии.


:lol: :lol: :lol:

единственият пост, в който ни превъзхождат и то доста е тренера....дано не се окаже фатално :mrgreen:

Арнолд и Матип са им леки дупки отзад и не вярвам да издържат на напъна....за тва съм спокоен като цяло

Момче,защитата на Ливърпул е допуснала 20 гола в 34 шампионатни мача,а вашата -31 в 32 :lol:
Крайните защитници Робъртсън и Трент имат 9 и 7 асистенции дотук.
Единствения ви по-добър футболист е Меси,всичко останало е надолу. ;)




:lol: :lol: :lol:

викаш Джинито Вайналдум, Хендо, Матип, Арнолд, Милнър са зверската класа :geek:

Арнолд в атака е добър, но отзад е страшна дупка и ми помни думата, че ще ви вкараме поне 2 гола през неговата зона


Тебе та знаеме как ги пзонаваш наш'те мачове! Гледай си в твоя двор и се успокой, всеки може да бие Лион и може би най- слабия ман от години!
Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот kingofpop » 18 апр 2019 16:26

ми при положение, че вие играхте с клетниците Порто и най-слабият Байерн от десетилетия и за вас важи същото :mrgreen:

а и аз знам, че ще са два много трудни мача, просто имам добро предчувствие, както и преди мачовете с Юнайтед....като знам кво предчувствие имах преди реванша с Рома, тогава някък усещах, че ще паднем 3-0 :lol:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

На линия
Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6112
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот KOPScousers » 18 апр 2019 17:07

kingofpop написа:ми при положение, че вие играхте с клетниците Порто и най-слабият Байерн от десетилетия и за вас важи същото :mrgreen:

а и аз знам, че ще са два много трудни мача, просто имам добро предчувствие, както и преди мачовете с Юнайтед....като знам кво предчувствие имах преди реванша с Рома, тогава някък усещах, че ще паднем 3-0 :lol:

Добре, че изходът на двубоите не зависи от предчувствията ти. Всеки има право да говори каквото иска, но преди полунощ на 7-ми май нищо няма да е ясно и решено. Имате страхотен шанс да вдигнете ушатата предвид другата двойка, но докато стигнете до финала трябва да минете първо през нас, а всички вие гледате някак с пренебрежение към тоя факт.

И айде стига с тая простотия, дето ти единствен я говориш в целия форум за ТАА. Предвид, че защитата ни е допуснала сериозен брой по-малко голове от вашата и че Арнолд не е имал лош мач почти цял сезон, според мене изключително нелепо да натъртваш постоянно нещо, което няма нищо общо с реалността. Пак казвам, нека се изиграят пустите мачове първо.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот slash1912 » 18 апр 2019 19:12

insaneboy1 написа:
slash1912 написа:
kingofpop написа:
doktora25 написа:По-голям кеф ще е само ако ВАР отмени победен гол на Чипса на полуфинала в последните минути, ама не вярвам да се стигне до там и да е толкова оспорвано. Не бих се изненадал ако реваншът за Ливърпул е протоколен, какъвто беше тази вечер. Превъзхождат ги в почти всички линии.


:lol: :lol: :lol:

единственият пост, в който ни превъзхождат и то доста е тренера....дано не се окаже фатално :mrgreen:

Арнолд и Матип са им леки дупки отзад и не вярвам да издържат на напъна....за тва съм спокоен като цяло

Момче,защитата на Ливърпул е допуснала 20 гола в 34 шампионатни мача,а вашата -31 в 32 :lol:
Крайните защитници Робъртсън и Трент имат 9 и 7 асистенции дотук.
Единствения ви по-добър футболист е Меси,всичко останало е надолу. ;)

:lol: Особено Вайналдум, Хендерсън, Милнър са със сигурност по-добри от Бускетс, Ракитич, Артур/Видал. Робъртсън и той е по-добър от Алба ама как. Алисон пък с един що годе добър сезон + обичайната грешка в големи мачове където или с крак ще им подари топката или ще излезе неразчетено със сигурност е по-добър от Тер Стеген.

Според мен са по-добри в момента,базирайки се на резултатите през сезона.
Ливърпул с Вайналдум,Хендерсън,Милнър (без Меси):
1.място в първенството 26 победи ;7 равни;1 загуба.В ШЛ-полуфинал
Барселона с Бускетс и т.н +Меси
1 място 22/8/2,в ШЛ полуфинал
Айде сега махни приноса на Меси и виж къде отивате :lol:
Хендерсън последните 3 мача има 1 гол и 3 асистенции,защото му смениха позицията и не играе на неудобната му номер 6 (дефанзивен).
Слабия Алисон+палавата ни защита-1 загуба и 20 допуснати гола в 34 мача+18 чисти мрежи
Най-добрия в света Тер Щеген + най-добрата защита-2 загуби и 31 гола в 32 мача :lol: :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13789
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Pichichi » 18 апр 2019 19:31

Udoji90 написа:Аз само не мога да разбера защо (за кой ли път) сравнявате играчите 1 по 1 по позиции, при положение че многократно се е доказало, че представянето на един отбор в даден двубой не е равно на простия сбор от нивото (доколкото може обективно да се изрази числово) на участващите в него футболисти?! Аякс дали имат по-добри титуляри от Реал (дори в сегашното им състояние) и Ювентус? А Тотнъм спрямо Сити? И това са съвсем пресни примери буквално от последните дни, а сте тръгнали пак същите сравнения да правите за Барса и Пуул. :roll:


Това е истината! Да имаш играчите които да изпълнят твоя план за игра.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Sisi 1914 » 18 апр 2019 19:37

Мача между Тотнъм и Ман. Сити ше го помня цял живот и се радвам, че Тотнъм се класира.
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 18 апр 2019 19:40

KOPScousers написа:
kingofpop написа:ми при положение, че вие играхте с клетниците Порто и най-слабият Байерн от десетилетия и за вас важи същото :mrgreen:

а и аз знам, че ще са два много трудни мача, просто имам добро предчувствие, както и преди мачовете с Юнайтед....като знам кво предчувствие имах преди реванша с Рома, тогава някък усещах, че ще паднем 3-0 :lol:

Добре, че изходът на двубоите не зависи от предчувствията ти. Всеки има право да говори каквото иска, но преди полунощ на 7-ми май нищо няма да е ясно и решено. Имате страхотен шанс да вдигнете ушатата предвид другата двойка, но докато стигнете до финала трябва да минете първо през нас, а всички вие гледате някак с пренебрежение към тоя факт.

И айде стига с тая простотия, дето ти единствен я говориш в целия форум за ТАА. Предвид, че защитата ни е допуснала сериозен брой по-малко голове от вашата и че Арнолд не е имал лош мач почти цял сезон, според мене изключително нелепо да натъртваш постоянно нещо, което няма нищо общо с реалността. Пак казвам, нека се изиграят пустите мачове първо.


Той не спря да говори и не спря да се слага на финала и после имам чувството, че ще му се върне тъпкано. Не са си научили урока от миналата година, ама спокойно в следващите няколко години ще го научат и ще спрат да говорят такива неща месеци преди мачовете. :mrgreen:

kingofpop Определено не спираш да говориш за финала и как лесно ще минете през Ливърпул и не ти ли се струва, че така предизвикваш съдбата доста усърдно? :mrgreen:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот 1914.1902 » 20 апр 2019 11:01

Previous semi-finals: who had the most entries?

2018/19: 2, England (Liverpool, Tottenham Hotspur)
2017/18: no nation had more than one
2016/17: 2, Spain (Atlético Madrid, Real Madrid)
2015/16: 2, Spain (Atlético Madrid, Real Madrid)
2014/15: 2 Spain (Barcelona, Real Madrid)
2013/14: 2, Spain (Atlético Madrid, Real Madrid)
2012/13: 2, Germany (Bayern München, Borussia Dortmund); 2, Spain (Barcelona, Real Madrid)
2011/12: 2 Spain (Barcelona, Real Madrid)
2010/11: 2 Spain (Barcelona, Real Madrid)
2009/10: no nation had more than one
2008/09: 3, England (Arsenal, Chelsea, Manchester United)
2007/08: 3, England (Chelsea, Liverpool, Manchester United)
2006/07: 3, England (Chelsea, Liverpool, Manchester United)
2005/06: 2, Spain (Barcelona, Villarreal)
2004/05: 2, England (Chelsea, Liverpool)
2003/04: no nation had more than one
2002/03: 3, Italy (AC Milan, Internazionale Milano, Juventus)
2001/02: 2, Spain (Barcelona, Real Madrid)
2000/01: 2, Spain (Real Madrid, Valencia)
1999/2000: 3: Spain (Barcelona, Real Madrid, Valencia)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот slash1912 » 20 апр 2019 19:49

Поздрав за феновете на Барселона:
[offtopic]Изображение

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xpVfcZ0ZcFM[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта