Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 17 апр 2019 00:53

Капело и Алегри в едно изречение е кощунство, ама карай. Щом ще спите по-добре довечера, мислете си го за добър треньор.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Groucho » 17 апр 2019 01:08

Tiberius написа:Гроучо ги прокле и те НЕ се класираха.

Ем, заслугата е изцяло на Манджукич значи, вбеси ме по-миналия кръг :lol:

Иначе, Аякс е голямо име в Европа, но Тотнъм и Сити не са били на финал в ШЛ. Радвам се, че един от трите отбора ще стигне последния мач. Барселона - Ливърпул също ще е хубав полуфинал, ако англичаните не направят някоя глупост срещу Порто.

rhaegar написа:Айде сега, те Аякс понеже са Златна топка до Златна обувка в състава си. Ама бъдещи. Евентуално. Не много сигурно. Единствената тактика на Юве в двата мача беше "Кансело центрира за Роналдо". За тия пари толкова, както е казал народът.

А, нямам намерение да защитавам Алегри. По принцип още миналата година срещу Тотнъм стана ясно, че имат проблеми в защитата. Дадоха много пари за Роналдо, но не се подсилиха кой знае колко в останалите линии. На няколко пъти им се наложи в ШЛ да правят сериозни обрати в реванша след негативни резултати в първия мач: срещу Тотнъм, Реал, Атлетико... Това също не е добър атестат за комплексната сила на даден отбор. Един път да се случи иди-дойди, ама няколко пъти значат проблем със стомната. Мнението ми за Алегри е добро към момента, ще видим какво ще постигне, ако отиде в друг отбор.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Furious_Monk » 17 апр 2019 01:14

rhaegar написа:Капело и Алегри в едно изречение е кощунство, ама карай. Щом ще спите по-добре довечера, мислете си го за добър треньор.


Ако знаеш по едно време какви псувни бе отнесъл Капело от някои фенове, той пък взе, че спечели титлата, а и постави доста солидна основа за следващата... егати, ти го псуваш, той те прави шампион. 8-)
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот CSKA69 » 17 апр 2019 01:19

Капело беше най-добрият шампионатен треньор, който съм виждал.. до появата на Гуардиола :lol: Освен това италианецът наистина беше добър в изграждането на отборите си (макар че не в смисъл толкова на тактика и тренировки, а по-скоро на точни трансфери ;) ) Че беше типично по италиански прагматичен, това няма кой да отрече, но за мен допусна огромната грешка да се захване с националните отбори - работа тотално различна от тази да си ежедневно с отбора и това предопредели залезът на кариерата му ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Groucho » 17 апр 2019 01:26

Furious_Monk написа:А Ювентус определено изглежда уморен и леко захабен отбор, но пък и Аякс са много силни тази година.

Те по принцип са в ситуацията на Реал - предстои им изграждането на нов отбор. Във вътрешните шампионати това може да мине по-незабележимо, да стане бързо и да се запазят добрите класирания, но в ШЛ рядко се случва, само Барселона са го постигали, откакто аз гледам футбол. Алегри не знам доколко ще успее в тази задача, ако той я прави. Според мен най-добри в изграждането на отбори от нулата в момента са Клоп и Конте.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот kingofpop » 17 апр 2019 01:28

Groucho написа:
Furious_Monk написа:А Ювентус определено изглежда уморен и леко захабен отбор, но пък и Аякс са много силни тази година.

Те по принцип са в ситуацията на Реал - предстои им изграждането на нов отбор. Във вътрешните шампионати това може да мине по-незабележимо, да стане бързо и да се запазят добрите класирания, но в ШЛ рядко се случва, само Барселона са го постигали, откакто аз гледам футбол. Алегри не знам доколко ще успее в тази задача, ако той я прави. Според мен най-добри в изграждането на отбори от нулата в момента са Клоп и Конте.



и Байерн са така....интересни години предстоят при тези три отбора.....и при нас ще е така като избяга Меси след 3-4 сезона....не ми се мисли, дотогава трябва да вдигне поне още 2 ушати :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 726
Регистриран на: 25 мар 2008 17:39
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот gacobacov » 17 апр 2019 02:40

Добре че Юве даде 100 млн за Роналдо, та от дубъл и финали в ШЛ да отидат на една купа и отпадане още преди полуфиналите :oops:


Тоя капитана на Аякс Де Лихт, Спас Делев го правеше пиян едно време, какво нещо е съдбата :mrgreen:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=j28TXD6mPKs[/youtube]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Furious_Monk » 17 апр 2019 02:47

Като стана дума за Капело- човекът по принцип си е възпитан и винаги се е стремял да се държи кулурно, на Бернабеу обаче всички ги разкриват. :lol:

Не си спомням някога да е имал друга подобна проява.


Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот insaneboy1 » 17 апр 2019 08:40



Това е... просто страхотно.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 17 апр 2019 10:42

Tiberius написа:Гроучо ги прокле и те НЕ се класираха. Гроучо президент! :lol:

Сър Гроучо Грандисимо!

Сега да прокъсне Пул, Барса и Пепо :!:
Картофите няма нужда, те и без проклятия се оакват :mrgreen: :mrgreen:

Гранде Аякси! Дано я вдигнат, ама дори да не успеят направиха страхотен турнир с победи на Бернабеу и в Торино :!:
Картофчетата да се класират довечера - по-лесен съперник за Аякс и ще играят на два фронта и може да изгубят мястото в топ 4 като бонус тъпата физиономия на плешивия наркоман, отстранен от картофите :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта