Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32569
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот 1914.1902 » 13 дек 2018 18:50

В цял кръг да не победят: Атлетико Мадрид , Барселона , Реал Мадрид , Ювентус , Байерн Мюнхен , Манчестър Юнайтед .

Не знам дали това се е случвало някога .

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43882
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 13 дек 2018 18:58

Тоя каун Мюлер само за физиономия трябва да го гонят всеки мач. :lol: Жив и здрав да е Облак, откак му хвана оная дузпа копае дъното гадната каска. Все така да продължава.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот slash1912 » 13 дек 2018 19:02

Ние понеже сме слаби, не искам Барселона и Ювентус,че те се водят някакви фаворити.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16751
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Udoji90 » 13 дек 2018 20:04

Впрочем, аз и до момента продължавам да се чудя защо дузпата за Байерн не беше повторена. Левандовски се спря ДВА ПЪТИ, докато се засилваше, половината играчи се подведоха и влязоха в наказателното преди удара му... От това по-неправилно изпълнение на дузпа не знам дали е възможно. (Освен ако някои от последните промени в правилата не засягат точно тези 2 момента.) А си беше важен момент в мача и с този гол се обърна класирането. Не казвам, че при втори опит щеше да изпусне, но при всички положения щеше да се увеличи напрежението и рискът от издънка. По принцип много харесвам Аякс, но в случая нямам нищо против Байерн. Коментарът ми касае единствено френския рефер.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот plmar » 13 дек 2018 22:47

slash1912 написа:Ние понеже сме слаби, не искам Барселона и Ювентус,че те се водят някакви фаворити.


Само торинските мафиози, само те slash.
Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот doktora25 » 14 дек 2018 14:09

Мен ме интересува в момента Байерн да си направи селекцията в идните 2 трансферни прозореца. Ако успеем да вземем Гризман на фона на цялата трансферна сага около него неотдавна, ще ме топли поне 1 година. Няма такава подигравка :oops: и дори с 10:0 общ резултат да ни бият в елиминациите напролет не бих се трогнал.
Тоя сезон като цяло съм го отписал. Важното е да се случват положителни неща в отбора и в немския футбол (представянето на клубовете в Европа е по-добро от миналата година) и Сити или лилавите да не вдигнат купата. Другото е да сме живи и здрави.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот ivan56 » 14 дек 2018 14:52

doktora25 написа:Мен ме интересува в момента Байерн да си направи селекцията в идните 2 трансферни прозореца. Ако успеем да вземем Гризман на фона на цялата трансферна сага около него неотдавна, ще ме топли поне 1 година. Няма такава подигравка :oops: и дори с 10:0 общ резултат да ни бият в елиминациите напролет не бих се трогнал.
Тоя сезон като цяло съм го отписал. Важното е да се случват положителни неща в отбора и в немския футбол (представянето на клубовете в Европа е по-добро от миналата година) и Сити или лилавите да не вдигнат купата. Другото е да сме живи и здрави.


Както винаги нагъл и безочлив 8-)
За Гризман :) :) :) :) :) :)
Дано това е началото на мъките на Байерн, дюнерлигата и немският футбол.
И Сити-ПСЖ финал :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот sapio0o » 14 дек 2018 18:25

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот doktora25 » 14 дек 2018 19:11

ivan56 написа:
doktora25 написа:Мен ме интересува в момента Байерн да си направи селекцията в идните 2 трансферни прозореца. Ако успеем да вземем Гризман на фона на цялата трансферна сага около него неотдавна, ще ме топли поне 1 година. Няма такава подигравка :oops: и дори с 10:0 общ резултат да ни бият в елиминациите напролет не бих се трогнал.
Тоя сезон като цяло съм го отписал. Важното е да се случват положителни неща в отбора и в немския футбол (представянето на клубовете в Европа е по-добро от миналата година) и Сити или лилавите да не вдигнат купата. Другото е да сме живи и здрави.


Както винаги нагъл и безочлив 8-)
За Гризман :) :) :) :) :) :)
Дано това е началото на мъките на Байерн, дюнерлигата и немският футбол.
И Сити-ПСЖ финал :lol:

Аз лилавите на други викам. За ПСЖ също си го мислех, но като изключим Неймар, ръководството, неговите методи и визия за развитие на клуба, в отбора играят добри и достойни футболисти, разполагат с качествен треньор, изповядващ атрактивен футбол, така че няма да ме е чак толкова яд ако спечелят. Но все пак бих предпочел някой измежду Дортмунд, Тотнъм, Ливърпул, Ювентус, Атлетико или Аякс.

И между другото ако се съди единствено по представянето на Байерн през този сезон излиза, че "дюнерлигата" е по-силна от шампионската лига.
Последна промяна от doktora25 на 17 дек 2018 11:42, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот nghcvth » 14 дек 2018 21:44

Дузпата на Левандовски беше култова, имаше сигурно 3 нарушения на правилата- спря 2 пъти, а играчи на Байерн влязоха в наказателното. Ако пък беше изпуснал също трябваше да се повтори, то един от играчите на Аякс беше няколко метра вътре. :lol: По- нередовно изпълнение не помня да съм виждал.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта