Серия А - 2018/19

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38907
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот tevez » 01 авг 2018 19:54

Лацио обяви официално трансферите на аржентинеца Хоакин Корея и хърватина Милан Бадел, като ги описа като “нови орли”. Първият пристига от Севиля срещу 16 млн. евро с договор за пет сезона, а вторият подписа като свободен агент с контракт за четири сезона.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот sinfen14 » 02 авг 2018 04:08

Най-после Лацио направи по-сериозни трансфери!Особено Кореа си е направо удар.Много добър флангови играч,който хем е млад,хем идва само срещу 15 млн евро.Бадел също е добър трансфер за центъра на терена,още повече и без трансферна сума.Сега остава да се намери и един централен нападател,който да е резерва на Имобиле.Всичко това обаче ще загуби смисъл,ако СМС бъде продаден.
Иначе е съвсем ясно,че Лацио няма как да надскочи в толкова дълъг период от време потенциала си,за да преследва нещо по-сериозно.Целта би следвало да е атакуване на зона ШЛ,но това ще е дори по-трудно от миналия сезон.Ювентус ще е още по-силен и няма как да има сериозна конкуренция за титлата.Интер и Рома обаче направиха/правят много силни селекции.При тях очаквам повишаване на нивото,макар,че вероятно ще си останат далеч от Юве.Наполи с Анчелоти ще е интересна за наблюдаване но...при тях нещо липсва селекцията засега.През миналия сезон,късата им резервна скамейка и липсата на ротации им попречи да спечелят Скудетото.Плюс е,че запазиха почти изцяло състава без Жоржиньо,който обаче им беше супер основен и важен играч в центъра и е голяма загуба.Милан пък са ми пълна мистерия.Игуаин и Калдара са добри трансфери,Стринич също.Халилович....без коментар.Считаше се за ОГРОМЕН талант,но се оказа пълен провал.Все пак бе взет без трансферна сума и може да се пробва. :lol: Лошото е,че едва ли точно Гатузо би му възвърнал формата от Динамо Загреб.Ако назначат Конте вече....При всички случай обаче Серия А се развива в правилната посока и лека по-лека започва да възвръща позагубения блясък.Очаквам новия сезон с нетърпение,въпреки,че както казах за мен първото място е "капарирано" за Юве... :x

AvantiLazio!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот JackPackage » 02 авг 2018 10:14

Недейте да имате големи очаквания към Корея - средно качество играч, може да ти скъса нервите с пропуските си - много слаб завършващ удар, често доста егоистично играе, симуилира - пълен пакет манго :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот JackPackage » 02 авг 2018 13:48

Изображение

Божеството!!! :!: :!: :!:

Чакаме хеттрик на Алианца :twisted: :twisted: :twisted:



Юда се завърна :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43832
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот rhaegar » 02 авг 2018 17:54

JackPackage написа:
Чакаме хеттрик на Алианца :twisted: :twisted: :twisted:



И в Неапол.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 02 авг 2018 18:45

Кореа и Фелипе Андерсон се препокриват, дори и като неумение да завършват атаките. Лацио просто замениха един техничен, бърз и пробивен играч с абсолютно същия профил футболист.

Бадел изглежда като по-дефанзивен вариант на Пароло- много подценяван и страшно полезен играч. Създаде име в Италия и е един от доказаните футболисти там.
Лотито може да не хвърля пари за популярни имена, но действа много внимателно на пазара. За това и Лацио, макар да не показват класа за нещо голямо, винаги се задържат на едно стъпало под четворката, понякога петицата(ако не са в най-доброто си състояние).

Рома също подхождат разумно- доста тихо и спокойно, без много шум, изграждат балансиран състав.

Наполи вярно остават някакво усещане за празнота... ще видим какво ще направят през сезона.

Ако подреждането зависеше преди всичко от селекцията( а не различни фактори като: спортна форма, сработка, треньорски решения, контузии, и т.н).

Би трябвало да изглежда нещо от сорта на:

1 Ювентус.
2 Интер
3 Рома
между 4 и 6 място Милан, Наполи, Лацио.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Sardukar » 03 авг 2018 00:05

Много съм разочарован от трансферния прозорец на ЮВЕ.
Всичките ни трансфери са подчинени на целта да спечелим ШЛ до 1-2 сезона. Пълният комфорт от абсолютната доминация в Серия А се използва грешно. Поемаме прекалено големи рискове с трансферите, които направихме. На практика се опитваме да вдигнем един мъртвец в лицето на Милан. Игуаин си е Игуаин, дори знайни и незнайни войни да му се подиграват. Милан разчитаха на Калинич, а сега ще имат Шиши.... Калдара не направи толкова силен последен сезон, но има огромен потенциал. По-предната година беше феноменална за него и ЮВЕ са идиоти, че не му дадоха веднага шанс.
Връщаме Лео? Нищо против неговата особа, но така не сме си плюли в лицето!
Правим свръх усилия като клуб, за една краткосрочна цел, заради която губим опции, с които можехме да градим едно устойчиво бъдеще :arrow:
Да видим как ще се справим със свръх очакванията към клуба! Приватизираната Серия А все повече ме съмнява, а в ШЛ няма нищо сигурно.
Все още не мога да повярвам, че клуба действа толкова агресивно! Дай Боже да е за добро!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Groucho » 03 авг 2018 00:20

Sardukar написа:На практика се опитваме да вдигнем един мъртвец в лицето на Милан.

Що, не искате ли да има повече силни отбори в първенството, които да са конкуренция на вашия отбор :?: :lol: Ти не си ли защитник на тезата, че вътрешния шампионат е по-труден за печелене от ШЛ? Повече силни отбори в Калчото работят за тази теза. Милан вдигна един мъртвец през 2011-a, като му даде Пирло. Всичко е точно. Трябва да се взимат смени с дефибрилатора :lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Sardukar » 03 авг 2018 00:30

Groucho написа:
Sardukar написа:На практика се опитваме да вдигнем един мъртвец в лицето на Милан.

Що, не искате ли да има повече силни отбори в първенството, които да са конкуренция на вашия отбор :?: :lol: Ти не си ли защитник на тезата, че вътрешния шампионат е по-труден за печелене от ШЛ? Повече силни отбори в Калчото работят за тази теза. Милан вдигна един мъртвец през 2011-a, като му даде Пирло. Всичко е точно. Трябва да се взимат смени с дефибрилатора :lol:

Да, Пирло много ни вдигна. След две поредни 7 места бяхме голямо дъно!
Моят проблем е, че връщаме играч, на който много му знаеше устата. Взехме друг играч, който не ми е от "любимите" и сега ще трябва да търпя неговите фенове да анализират ЮВЕ (а те не са гледали как Палермо и Парма ни бия с по 3/4 гола в Торино).
В същото време махаме Шишо, който си е КЛАСА. Двамата ни перспективни защитници - Калдара и Ругани постоянно ги спрягат, че ще напускат(първият вече е аут).
Действаме прекалено агресивно с трансферите и очакванията на повечето хора към този ЮВЕ са огромни, а реално рисковете, които направи ръководството са огромни. Имам много лоши спомени от фаворизирането на клуба, но да видим.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Groucho » 03 авг 2018 01:01

Не знам, Ювентус срещу Тотнъм и Реал миналия сезон беше много зле в защита, отделно падна с 3-0 от Барселона в груповата фаза, но този мач не го гледах. Така че трансфер на класен бранител изглеждаше задължителен, ако ще се гони нещо сериозно в ШЛ. Връщането на Бонучи и мен ме изненада. Чисто спортно-технически има някаква логика. Играл е дълго време с Киелини и останалите, може бързо отново да влезе в синхрон с тях. Вече другите аспекти на това връщане... не се наемам да коментирам. Вие си го знаете по-добре Бонучи.

Калдара е 50 на 50 процента риск, като при всеки млад футболист. Може да излезе нещо голямо от него, може и нищо да не излезе.

Трансферът на Роналдо по принцип качва Ювентус сред топ 3 претендентите за ШЛ, заедно с Барселона и Байерн, за сметка на Реал. И след този трансфер беше ясно, че ще има раздяла с нападател, защото хем няма как да има игрово време за всички атакуващи футболисти, които не са случайни имена, хем трябват финансови постъпления, които да оправят баланса на клуба след привличането на португалеца. Игуаин е утвърден нападател в Калчото, ще се види през предстоящия сезона дали торинските шефове са сбъркали с неговото освобождаване. Интересно е и самият Роналдо как ще се впише в новата обстановка, защото се чака много от него.
Последна промяна от Groucho на 03 авг 2018 01:11, променено общо 1 път.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта