Серия А - 2018/19

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Thsmith » 30 сеп 2018 19:22

Mathias_Coureur написа:Не съм почитател на Роналдо, но "анално изнасилване" случило се преди 9 години. И приела 375 000 евро , за да си мълчи и се сетила да говори едва след 9 години. Тази ни взима за мезе и явно си мисли , че ядем доматите с колците. Това, че си е дала задника под наем срещу определена сума не е изнасилване. Просто иска да стане известна на гърба на Роналдо. Да ме прощава , но такива момичета като нея и останалите Ме too-та се подиграват с истинските жертви на сексуално посегателство, с истинските изнасилвания и злоупотреби!



400 хил $ за едното дупе ; 0 Силно се съмнявам :lol:


---
Силно се надявам да я осъди.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Mathias_Coureur » 30 сеп 2018 21:14

Thsmith написа:400 хил $ за едното дупе ; 0 Силно се съмнявам :lol:
---
Силно се надявам да я осъди.

И на мен 400 000 долара за един секс ми се виждат страшно много. Като я видях как изглежда за нея не бих дал повече от 150 лв на час. :lol: Силно се съмнявам, че е отказала секс на Роналдо , дори и анален. Все едно аз да откажа предложение за секс от Виктория Силствед, Южени Бушар, Мария Шарапова или някоя подобна звезда и после да се жалвам , че са ме изнасилили някоя от въпросните. :lol:
Иначе и аз много искам Роналдо да я осъди.Омръзнаха ми от оплаквания от злобни мъжемразки от типа "Този ме изнасили преди 15 години". :lol:
------------------------------------
Между другото Роналдо вече завежда дело:


Роналдо готов да съди Шпигел за твърдения, че потулил обвинения в изнасилване


Суперзвездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо е платил 375 000 долара на неизвестна жена, която го обвинила в изнасилване. С тази новина гръмна германското издание „Шпигел“. Фирмата, представляваща футболиста, обяви написаното от германското издание за журналистическа фантазия и намекна, че той е готови да съди списанието, съобщава Gong.bg.

От „Шпигел“ уточниха, че са получили документи от Football Leaks, откъдето става ясно, че жената е получила сумата, за да не дава гласност на случая.

Това, което се знае на този етап, е, че повдигналата обвиненията живее в САЩ, като футболистът и е превел 375 хиляди щатски долара. Испанското издание „Ел Мундо“ твърди, че жената вини Роналдо в изнасилване, което се е случило в луксозен хотел в Лас Вегас на 13 юни 2009 година.
От приложените документи става ясно, че двете страни са сключили извънсъдебно споразумение на 12 януари 2010 година пред медиатор в Невада. Твърди се, че адвокат Карлос Осорио де Кастро, който от години се грижи за юридическите дела на футболиста, е подписал договора от негово име.

В 3-страничния документ Роналдо се споменава като „господин Д“, а жертвата – като „госпожица К“. „Шпигел“ веднага опитало да потвърди историята, като потърсило контакт с Роналдо. От негово име отговорил адвокатът му в Мюнхен – Йоханес Крайле. „Предвид въпросите, които задавате, обвиненията трябва да бъдат отхвърлени, тъй като са неверни“, коментира германецът. Крайле също така обяви, че неговият клиент ще предприеме правни действия срещу всички, които опитват да накърнят имиджа му с фалшиви твърдения.

Фирмата, която представлява Кристиано Роналдо – Gestifute, излезе с комюнике, с което опровергава информацията на немското издание „Шпигел“.
„Става дума за чисто журналистическа фантазия. Въпросната „жертва“ така и не е обявена. В цялата информация се използват инициали, обмяна на мейли между адвокати, които нямат връзка с Кристиано Роналдо и чиято идентичност не се посочва“, отбелязва Gestifute.
„Информацията на „Шпигел“ е фалшива и Кристиано Роналдо е решен да вземе всички легални мерки, с които може да си послужи, за да възстанови несправедливо нарушената си репутация“, намеква фирмата, че португалецът е готов да заведе дело в съда срещу немската медия.

Португалските медии също разровиха в случая, като вестник „Жорнал де Нотисиас“ има своя версия. Според изданието жената е получила пари, срещу които да си мълчи за аферата между нея и Роналдо, а не за изнасилване. Медията обаче не уточни откъде има тези данни.

Източник: https://dariknews.bg/novini/sviat/ronal ... ne-2017586

--------------------
Между другото ВАР с поредна грешка, днес Фиорентина бие Аталанта с измислена дузпа, която не е отчетена от ВАР, после ми се обяснава, че ВАР щял да реши проблемите със съдийските грешки:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5GXnRPk8dWw[/youtube]
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот 1914.1902 » 30 сеп 2018 22:36

Много хубав гол на Сусо :oops:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Thsmith » 30 сеп 2018 23:28

Mathias_Coureur написа:
Thsmith написа:400 хил $ за едното дупе ; 0 Силно се съмнявам :lol:
---
Силно се надявам да я осъди.

И на мен 400 000 долара за един секс ми се виждат страшно много. Като я видях как изглежда за нея не бих дал повече от 150 лв на час. :lol: Силно се съмнявам, че е отказала секс на Роналдо , дори и анален. Все едно аз да откажа предложение за секс от Виктория Силствед, Южени Бушар, Мария Шарапова или някоя подобна звезда и после да се жалвам , че са ме изнасилили някоя от въпросните. :lol:
Иначе и аз много искам Роналдо да я осъди.Омръзнаха ми от оплаквания от злобни мъжемразки от типа "Този ме изнасили преди 15 години". :lol:
------------------------------------


Я я покажи?

И как не те е срам да слагаш в едно изречение Виктория Силствед и тази скумрия шарапова :lol: Другата не я знам каква е даже.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Mathias_Coureur » 30 сеп 2018 23:48

Thsmith написа:
Я я покажи?

И как не те е срам да слагаш в едно изречение Виктория Силствед и тази скумрия шарапова :lol: Другата не я знам каква е даже.

https://novini365.com/obvinilata-ronald ... -i-snimki/
На тази новина се виждат нейни снимки. Иначе не бих върнал нито Виктория Силствед , нито Шарапова.
А Бушар е канадска тенисистка, как не я знаеш? :lol:
Ето нейни снимки:
http://kanal3.bg/news/71344-Vidzte-kras ... VIDEO%2529
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Thsmith » 01 окт 2018 00:06

Откъде пък ще я знам. И пак казвам, че е супер странно в едно изречение скумрията и Виктория : )
Все едно да сложиш Хилари и Елизабет Грейсън : ) Ако изключим Уили.... друго общо : ))))
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот LaRgO » 01 окт 2018 21:06

Като стана въпрос за тази драма с Роналдо - ако се окаже, че е виновен, португалецът трябва да я съди за изнудване и неизпълнение на договора. В момента, в който е подписала документа, е продала задника си и е станала шиб*на ку*ва, захвърлила достойнството си в тоалетната и е пуснала водата. Сети се след 9 години да реве, сигурно е закъсала за пари. Никакво съжаление към такива като тая.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот paceto » 01 окт 2018 23:28

Абонатите на Виваком от днес вече ще могат да гледат първенството, защото каналите Max Sport 1 и 2 от днес вече стартират при оператора. До 14 октомври ще вървят безплатно, а след това по 4 лева.

Каналите може да се намерят на позиции 25 и 26.

https://www.facebook.com/VIVAC0M/photos ... =3&theater

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот insaneboy1 » 02 окт 2018 11:35

LaRgO написа:Като стана въпрос за тази драма с Роналдо - ако се окаже, че е виновен, португалецът трябва да я съди за изнудване и неизпълнение на договора. В момента, в който е подписала документа, е продала задника си и е станала шиб*на ку*ва, захвърлила достойнството си в тоалетната и е пуснала водата. Сети се след 9 години да реве, сигурно е закъсала за пари. Никакво съжаление към такива като тая.

Да, то за доброволен секс се плаща 400к особено с тая. Има нещо за да и предлага толкова пари. Не вярвам да има писмен документ в който пише че обещала да пази тайна че я е изнасилил. :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Tiberius » 02 окт 2018 11:59

Факт, че доста платени компаньонки започнаха да си измислят подобни неща за изнасилвания, сексуален тормоз, за да изнудват кого ли не с цел пари. От друга страна Крис, ако е толкова невинен защо и е платил да си мълчи. Май не му е много чиста работата. Ако си невинен не се поддаваш на шантаж. Това, което написах и за проблема му с данъците, ще го повторя. Ако е виновен, да си носи кръста. Ако е невинен няма за какво да се притеснява.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта