Серия А - 2018/19

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот paceto » 19 мар 2019 18:59

Може да се вдигнат на крака само ако ги вземе сериозен инвеститор или някой шейх, за да налива пари и да започне да става привлекателен и от към тази гледна точка. В момента не виждам кое голямо име би отишло там и дори един Бейл няма да иска да чуе за отбора на Милан. Игуаин отиде под наем ама не му се стоеше там и отиде насила само заради Роналдо, ама видяхме че набързо смени клуба и се премести в Челси пак под наем.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Groucho » 19 мар 2019 19:53

Авалокитешвара написа:ммм, не :!:
Така си е добре. Пък и има симетрия с резултата от есента :mrgreen:

Честито.

Дербито тръгна зле, можеше да стане равен накрая, заслужена победа за Интер. Аз съм доволен. Милан не се обезвери и тръгна да обръща от два гола пасив, което е добър знак.

paceto написа:Може да се вдигнат на крака само ако ги вземе сериозен инвеститор или някой шейх, за да налива пари и да започне да става привлекателен и от към тази гледна точка. В момента не виждам кое голямо име би отишло там и дори един Бейл няма да иска да чуе за отбора на Милан. Игуаин отиде под наем ама не му се стоеше там и отиде насила само заради Роналдо, ама видяхме че набързо смени клуба и се премести в Челси пак под наем.

Релакс, всички миланисти са благодарни на Игуаин, че хвана пътя за Челси.
Всички миланисти, които не са и от Челси, де :lol:
За Бейл: искрено се надявам, че и на "Сан Сиро" не искат да чуят за него :lol: :lol: :lol: :lol:

На линия
drvasko98
Мнения: 6951
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот drvasko98 » 20 мар 2019 13:43

Аз съм сигурен и че всички миланисти продължават да се радват, че некадърник като Алегри не е при тях и ежедневно пишат за това в богататата на мнения тема на клуба във форума

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43886
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2019 14:42

Само ако можеш да обясниш какво общо има Алегри с умрелия форум, ще е много хубаво. Вие имахте 6 мнения в темата за полуфинал в ШЛ, ма намерил на Милан да се заяжда.

Иначе Алегри си беше и е пън който в Милан беше жалък. И има адския късмет в Юве да няма никаква конкуренция и безапелационно най-качествения състав. Даже миналата година беше загубил титлата, ама добре че Наполи са същите картофчета като Тотнъм и я върнаха.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Groucho » 20 мар 2019 16:02

drvasko98 написа:Аз съм сигурен и че всички миланисти продължават да се радват, че некадърник като Алегри не е при тях и ежедневно пишат за това в богататата на мнения тема на клуба във форума

Грешна ти е сигурността. Може да провериш в българския форум на Милан, а не в подфорума тук.
Едва ли има повече от 5 процента, които все още смятат Алегри за некадърник. А българският форум на Милан е доста по-богат на мнения от форума на всеки друг чуждестранен гранд.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот bilyaletdinov » 20 мар 2019 16:37

rhaegar написа:Само ако можеш да обясниш какво общо има Алегри с умрелия форум, ще е много хубаво. Вие имахте 6 мнения в темата за полуфинал в ШЛ, ма намерил на Милан да се заяжда.

Иначе Алегри си беше и е пън който в Милан беше жалък. И има адския късмет в Юве да няма никаква конкуренция и безапелационно най-качествения състав. Даже миналата година беше загубил титлата, ама добре че Наполи са същите картофчета като Тотнъм и я върнаха.


Какви са успехите на Милан без Алегри и имат ли топ 3 класиране без него?
Е-ах тоя неговия късмет дето продължава 5-ти сезон поред.
Прави глупости от време на време, но е в състояние да размаже всеки един треньор в света. Ама пък щом не е достоен за гранд като Милан, чиито последни успехи са от преди 10 години, постигнати от същия този треньор - ОК :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Tiberius » 20 мар 2019 16:54

Явно някои не помнят какви успехи имаше Милан преди маестрото на Ливорно да започне работа там. Преди да започне работа там никой не го знаеше кой е. Спечели една титла с отслабена конкуренция и се провали с гръм и трясък в ШЛ. Аз не знам титлите на Ювентус колко са негова заслуга или по-скоро на класата на играчите, слабата конкуренция и лобито на Аниели в италианската федерация. По-скоро е съвкупност от тези три неща. Миналата година почти загуби сигурна титла, но добре ,че бяха Талявенто и Орсато, иначе ситуацията си беше на кафяво. :lol: :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Groucho » 20 мар 2019 17:10

Все тая какво е нивото в Калчото. Алегри има два финала в ШЛ, а там нивото винаги е високо.
Отстранявал е и Реал, и Барселона, а кадрово Ювентус никога не е бил по-силен от тях в годините, в които ги води Алегри. Едва с трансфера на Роналдо може да се каже, че този сезон торинци стават с по-добър състав в сравнение с Реал.
Конте отпадна в групите със същите футболисти. И аз бях с лошо мнение за Алегри, най-вече заради отпадането от Тотнъм, но си го промених с течение на времето.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43886
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2019 17:18

bilyaletdinov написа:
Какви са успехите на Милан без Алегри и имат ли топ 3 класиране без него?
Е-ах тоя неговия късмет дето продължава 5-ти сезон поред.
Прави глупости от време на време, но е в състояние да размаже всеки един треньор в света. Ама пък щом не е достоен за гранд като Милан, чиито последни успехи са от преди 10 години, постигнати от същия този треньор - ОК :lol:


Това че политиката на Милан е пълен фейл в последните години, не прави Алегри по-голям треньор. Факт е, че не е печелил нищо в условия на конкуренция. Нищо. Nada. Zero. Ничего. Както щеш го върти, но това е истината.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот insaneboy1 » 20 мар 2019 21:09

Алегри в първенство с конкуренция ще се провали гръмко - в Испания, в Англия не би могъл да вирее. В Ювентус качеството на състава му е 10 пъти по-добро от останалите отбори, бива си и да не става шампион.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта