Серия А - 2018/19

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот JackPackage » 12 юни 2018 10:32

Интересни трансфери стават в Калчото - ромите с добър трансфер на Клуйверт, но пък дават Раджата на пряк конкурент за ШЛ :roll:
Наполи Верди не знам за какво ще им е - дълбок бекъп на титуляра, с нищо не им вдига класата :roll:

Гранде Милан май ще харчат бая и без това ще ги изхвърлят май от ЛЕ :? :mrgreen:
Голяма битка за 3-тото място ще е, след като Гранде Сасуоло си е фаворит, а и Юве си е фактор :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот JackPackage » 12 юни 2018 10:32

paceto написа:Това може да означава, че в Бтв ще отиде испанското понеже те остават така без първенство, а и испанското се държеше от БСК до този сезон, който сега свърши.


За правата - ьТВ накрая ще останат с Купата на Краля и направо могат да се самозакрият с изключение на януари месец, когато са всички мачове там - ония катили Булсата с тяхното кретенско предаване на испанските мачове с "уникална атмосфера" ала народен театър "Иван Вазов" къртят, ама уж всяка година няма да са те и все ги взимат правата....аз ще си продължа май да ги гледам по испанските канали Примера, и без това ще си спестя разни Бойко Величковци/Веселиновци и другите там ботски коментатори :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Groucho » 12 юни 2018 11:31

JackPackage написа:Гранде Милан май ще харчат бая и без това ще ги изхвърлят май от ЛЕ :? :mrgreen:

Ще харчат... чушки. Къде го прочете това? Последно като погледнах тема за трансферите на Милан се обсъждаше някакъв наем на Фалкао или нещо подобно :roll:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Warped » 12 юни 2018 13:19

Супер махат Серия А точно в сезона на Парма....!!! Бтв да се самозакриват. Сега ще натрапват испанците дето имат по 1 мач на полусезон. Дано да им вземат и шамп. лига да иде по MAX Sport та хептем да стане за резил
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Tiberius » 12 юни 2018 13:38

Warped написа:Супер махат Серия А точно в сезона на Парма....!!! Бтв да се самозакриват. Сега ще натрапват испанците дето имат по 1 мач на полусезон. Дано да им вземат и шамп. лига да иде по MAX Sport та хептем да стане за резил

Как така един мач на полусезон? Не те разбрах. В БГ единственото първенство, което се натрапва е английското.
Специално аз гледам Примера и Серия А. Така е от дете и това няма да се промени. Испанското беше на Булсат, а аз съм абонат на друг доставчик. Гледам мачовете, които искам по интернет, а ако нямам възможност да ги гледам в реално време, има предостатъчно сайтове, от който да си ги изтегля. Не ми е голяма болка, но е показателно за отношението към потребителите.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Warped » 12 юни 2018 14:08

Меко казано е показателно. А мача който имах предвид е Реал- Барселона. Друго от испанците не гледам
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот paceto » 12 юни 2018 18:37

JackPackage написа:
paceto написа:Това може да означава, че в Бтв ще отиде испанското понеже те остават така без първенство, а и испанското се държеше от БСК до този сезон, който сега свърши.


За правата - ьТВ накрая ще останат с Купата на Краля и направо могат да се самозакрият с изключение на януари месец, когато са всички мачове там - ония катили Булсата с тяхното кретенско предаване на испанските мачове с "уникална атмосфера" ала народен театър "Иван Вазов" къртят, ама уж всяка година няма да са те и все ги взимат правата....аз ще си продължа май да ги гледам по испанските канали Примера, и без това ще си спестя разни Бойко Величковци/Веселиновци и другите там ботски коментатори :mrgreen:


Всяка година уж да се махат, ама сега под заплахата да останат Бтв без футболно първенство може и да се случи. Чак всяка година да се говори не е така понеже БСК взеха правата за 2 години през 2016 и се знаеше до кога ще ги излъчват там. По скоро преди това беше така понеже те взимаха година за година ако може въобще да се говори за някакви права за цял сезон понеже ако взимаха правата то нямаше да излъчват така махленски мачовете. Май взимат на чисто само някои мачове, а другите ги излъчват на тъмно и заради това заглушават звука понеже отзад има друг коментатор и заради това слагат и черните ленти. Това с лентите беше преди де сега не знам как ги излъчват през последните 1-2 години.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот pomiqr272 » 12 юни 2018 18:56

Мале, каква новина достигна до мен :-D Наполи уволнили Сари и назначили Боратино. Колко да е зле президентчето им! Тази година ще се борят със зъби и нокти за четвъртото място.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот pomiqr272 » 12 юни 2018 18:59

Tiberius написа:
Warped написа:Супер махат Серия А точно в сезона на Парма....!!! Бтв да се самозакриват. Сега ще натрапват испанците дето имат по 1 мач на полусезон. Дано да им вземат и шамп. лига да иде по MAX Sport та хептем да стане за резил

Как така един мач на полусезон? Не те разбрах. В БГ единственото първенство, което се натрапва е английското.
Специално аз гледам Примера и Серия А. Така е от дете и това няма да се промени. Испанското беше на Булсат, а аз съм абонат на друг доставчик. Гледам мачовете, които искам по интернет, а ако нямам възможност да ги гледам в реално време, има предостатъчно сайтове, от който да си ги изтегля. Не ми е голяма болка, но е показателно за отношението към потребителите.


[offtopic]Доколкото ми е известно ШЛ не може да бъде излъчвана по платен канал.[/offtopic]

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Серия А - 2018/19

Мнениеот Middlesbrough » 13 юни 2018 12:17

Юве взима Икарди и печели първенството със 38 победи голова разлика 150-1 :oops:
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта