Ла Лига - Сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 08 окт 2018 19:08

Los Che написа:....



С глас се смях, човече. :lol: Както казваше една наша видна съфорумничка, също фенка на Валенсия (ако не е сменила, че ѝ се случва), "класиката си е класа". 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот SilentKiller » 08 окт 2018 20:25

https://www.yoursoccerdose.com/2018/10/ ... ighlights/
Сега видях детайлно повторение на гола от камерата откъм корнера, който беше изпълнен (откъдето се вижда най-добре). Дадено е на забавен каданс и се вижда, че дори топката се отклонява не просто от тялото, а от РЪКАТА на Гамейро преди да достигне до Гарай, който вкара - двойно порязване на Барса - Засада и игра с ръка ! Тия отрепки в стаичката на ВАР дето са какво гледат ?!? :evil:
Не знам дали ще доживея испанската федерация да накаже някой съдия или тия престъпници в стаичката на ВАР, където виждаме как дори при очевадни ситуации заблуждават главния съдия с грешни интерпретации на дадена ситуация ! :evil:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот slash1912 » 08 окт 2018 23:48

Kва засада и ква ръка те гони не знам,след като топката се удари в гърба на радетеля за каталунски свободи Пике :shock: Тоя шаран е с пряка вина за последните 4 гола във вратата ви :lol:
Освен това гола на Валенсия е във 2 минута,имахте още 92 да обърнете.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 09 окт 2018 02:10

Нито има ръка, нито има засада, ама той иска да вижда това което му изнася. Не иска да свали очилата и това си е и от толкова повторения се вижда, че Пике е приклекнал и топката го удря в гърба и се отклонява към Гарай.

Просто е смешно да говори такива неща, ама то се очакваше това от негова страна.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот rebelheartous » 09 окт 2018 11:12

Los Che написа:Така.
На любопитното хайдушко Сърце отговарям в прав текст.
Месси е юноша на Варса. Но е аржентинец. И играе за "албиселесте". А темата която подхванахме със сеньор Jack беше за националния отбор на Испания. Тема , която смятам че съм по-запознат от Ваша милост след като имам открита цяла тема La Furia Española ¡TRICAMPEONES! и за която нямам достатъчно време да пиша. А ФК Варса снощи излезе с трима испанци които Лучо да може да използва.
Пике, юноша? купен за 5М от МU, вече се отказа от нац.отбор и всички са го изпратили с видимо облекчение.
Jordi Alba , юноша ? купен за 14 М от VCF, на 29 години вече , може да се каже че е трайно изместен от по-добър играч от него, по-млад чийто име ще запазя като загадка-закачка.
И остава юношата Busquets.
Останалата бройка юноши, които Сърчицето ни навира, са периферни играчи с по малко минути игра, просто за запълване на групата.
И като завършек по темата констатираме: "Чифлика" вече не произвежда играчи за Ла Фурия.


Ами не знам за какво сте си говорили. Въпросът е, че ти беше споменал нещо за някакви юноши и аз ти се включих да ти обясня, че има повече от 1 (Серхио). Общо взето разтягаш локуми, за да стигнеш в крайна сметка до това, което ти написах аз без особено много емоции – 8/23 играчи от настоящия състав са юноши. Ти направи сметка какъв процент е това. :idea:

Los Che написа:юноша?


Юноши са, да. Или за теб някой ако е от друга националност или е играл и за друг отбор, автоматично престава да е юноша, така ли? :lol:

Останалата бройка юноши, които Сърчицето ни навира, са периферни играчи с по малко минути игра, просто за запълване на групата.


Кой е периферен? Сержи Роберто ли? Че гледам си забравил да споменеш играча, дето заби победният гол при 6:1 над ПСЖ. Ами 100+ мача има за клуба. Ти ше кажеш това периферен ли те прави...

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 09 окт 2018 11:20

Оттук тръгна целият разговор между мен и сеньор Che и оттам вашият спор :roll:


JackPackage написа:

Само един от отцепниците в състава :o :shock: Нещата се подобряват :lol:

Да живее Краля! Да живее Испания! :twisted:

Изображение
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Tiberius » 09 окт 2018 11:58

Тези от кой филм са Джаки?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот Pichichi » 09 окт 2018 12:21

Относно владеенето на топката!

Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот JackPackage » 09 окт 2018 12:24

Tiberius написа:Тези от кой филм са Джаки?

Как от кой са ве пъпеш :lol: :mrgreen:

Новите съседи (La que se avecina) - гранде сериал еспаньол :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига - Сезон 2018/2019

Мнениеот SilentKiller » 09 окт 2018 13:39

пацето и фенчето на Ливърпул, абе вие кьорави ли сте ? Има отклонение от ръката на Гамейро макар и леко и неволно след рикошета в Пике - да, не е умишлено но от това последва гол, така че трябваше да бъде отменен след намеса на ВАР. Съдиите на терена нямаше как да го отчетат, защото стана за частица от секундата, но нали затова има видеоповторение и в стаичката съм сигурен, че са го видяли ! Престъпници ! :evil:
А вие двамцата си сложете 5 чифта диоптри очила, както и всеки който не вижда отклонението в ръката на Гамейро - минимално е но го има след което беше вкаран и нередовен гол, а Гарай беше в засада поне 1м. ! Пореден обир срещу Барса и за съжаление се повтарят нещата от 2016/2017г., а тогава оправданието беше, че още нямаше ВАР, ама сега има и оправдания за такива грешки не може да има ! :evil:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта