Висша лига - сезон (2018-19)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот SilentKiller » 09 окт 2018 13:18

CSKA69 написа:Моуриньо приключи като треньор още 2013-а година, обаче някои хора още не са го осъзнали :lol: Неговото най-силно качество, неговото оръжие - да накара отборът му да ''умре'' на терена за него приключи с изпускането на контрола над съблекалнията на Реал :idea: Оттам нататък Моуриньо повтаря навсякъде - и в Челси и в Юнайтед едни и същи грешки, надявайки се на различен резултат - както се казва само глупаците и лудите го правят :lol: Сами си изберете какъв е Моу :?: За мен той е свършен..

Чисто идейно е приключил с футбола и отказва да се развива спрямо новите тенденции, затова и страда - просто е изчерпан. А той съблекалнята я изтърва навсякъде и винаги се оправдава с други неща, но никога той не е виновен за нищо - като котките не пада по гръб. :lol:
До смотльото рмфан5 - чета всякакви форуми даже предимно чуждестранни, вкл. и испански - ама не разни лаическо-кръчмарски където пишат такива като тебе. Хората са много повече наясно с нещата и мнението за Моуриньо е крайно отрицателно... а ако ги питаш дали искат да се върне в Реал ги напушва смях...е разбира се доста неща зависят от строителния мафиот - той е президента, но мисля че не би се решил на такъв самоубийствен ход. Отделен е въпросът дали Моуриньо изобщо желае да се връща в Реал. :mrgreen:

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот SilentKiller » 09 окт 2018 13:24

Гледам тука фенчетата носят от 9 кладенеца вода само и само да оправдават Моуриньо за провалите. По тая логика и на Вили Вуцов навремето играчите на Левски му попречиха да стане шампион или...да бие БАТЕ Борисов за да играе в ШЛ. :mrgreen: Стига вече оправдания. Добрият треньор винаги ще намери точния подход за да строи и най-разглезените момченца, без да е нужно да ги налага с пръчката като някоя учителка от времето на комунизма. :mrgreen:
Навремето беше добър, беше и актуален, вече не е. Както се казва навремето и дядо ви е можел да такова и да направи баща ви за да се пръкнете вие, но - "беше". :lol: В случая с Моуриньо разликата е че бързо деградира, а сега през 50те години на живота му трябваше да са му най-добрите години и да печели титли и ШЛ. След 20 години и кусур треньорски стаж и натрупани вече опит и познания сега трябваше да е по-добър отколкото през 2009-2012 да кажем или първите му периоди в Порто и Челси.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2563
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот rmfan5 » 09 окт 2018 17:47

SilentKiller написа:
CSKA69 написа:Моуриньо приключи като треньор още 2013-а година, обаче някои хора още не са го осъзнали :lol: Неговото най-силно качество, неговото оръжие - да накара отборът му да ''умре'' на терена за него приключи с изпускането на контрола над съблекалнията на Реал :idea: Оттам нататък Моуриньо повтаря навсякъде - и в Челси и в Юнайтед едни и същи грешки, надявайки се на различен резултат - както се казва само глупаците и лудите го правят :lol: Сами си изберете какъв е Моу :?: За мен той е свършен..

Чисто идейно е приключил с футбола и отказва да се развива спрямо новите тенденции, затова и страда - просто е изчерпан. А той съблекалнята я изтърва навсякъде и винаги се оправдава с други неща, но никога той не е виновен за нищо - като котките не пада по гръб. :lol:
До смотльото рмфан5 - чета всякакви форуми даже предимно чуждестранни, вкл. и испански - ама не разни лаическо-кръчмарски където пишат такива като тебе. Хората са много повече наясно с нещата и мнението за Моуриньо е крайно отрицателно... а ако ги питаш дали искат да се върне в Реал ги напушва смях...е разбира се доста неща зависят от строителния мафиот - той е президента, но мисля че не би се решил на такъв самоубийствен ход. Отделен е въпросът дали Моуриньо изобщо желае да се връща в Реал. :mrgreen:


Противняк не обиждай,пак ти казвам НЕ ЧЕТЕШ,никъде не ти казвам че феновете на Реал искат Моуриьно обратно никъде,то трябва да са луди ако го искат,казвам ти че и 300 форума да четеш пак си много далеч от истината и пишеш небивалици като цяло,абстрахирай се от темата Жозе.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Furious_Monk » 11 окт 2018 12:34

За Моуриньо мога да добавя- когато бе в Реал, най-високото мнение за него бе дадено от интелигентните играчи в отбора- Алонсо, Модрич, Йозил, Арбелоа. От другата страна бяха по-първичните и такива, които загубиха статуса си на безспорни титуляри- Марсело, Касияс, Рамос, Пепе.

Не знам в какви форуми и къде се бута капитана, но мнението за Моуриньо, специално за престоя му в Реал Мадрид, гравитира между двете крайности. Така че, ако някой твърди че е мразен от мадридистите, то това е абсолютна лъжа, породена голямото пискане на анти настроените фенове, като остават впечатление, че това е всеобщо мнение.

Така си тръгна Моуриньо от Бернабеу.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KlEbmr-HdEw[/youtube]




Колкото за личността му, заради нея стана това което е, промяната ще убие целия му образ. С тези успехи зад гърба си, може да си позволи да бъде такъв какъвто е, дори и това да доведе до самоунищожението му като треньор за големи отбори. Той вече остана в историята и е едно от легендарните лица на съвременната игра.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот CSKA69 » 11 окт 2018 12:59

Любопитно, къде слагаш Кристиано в цялото уравнение? Определено Роналдо и Моуриньо не питаят добри чувства един към друг, легендарен е случаят, когато почти са се сбили в съблекалнията... :lol: Препоръчително четиво за периода на Моуриньо в Реал са спомените на Йежи Дудек, както и книгата на Диего Торес - Тъмната страна на Специалния...
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Furious_Monk » 11 окт 2018 15:13

Препоръчително за хейтърите... Все едно ти да напишеш книга за Моуриньо или Смит за Гуардиола.

То и самото заглавие е такова.


Роналдо никъде не го слагам. Той може да се кара с всеки, за всичко, но накрая всичко си остава към момента. 100% са имали своите лоши моменти и с Зизу, но вторият е доста по-спокоен и дипломатичен, като по този начин е стопирал нещата да излезнат извън съблекалнята.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот SilentKiller » 15 окт 2018 19:11

Той и Анчелоти е спокоен и дипломатичен ама накрая всички му се качват на главата - блага душица. :lol:
Такива не виреят много-много. На мен ми е интересно Моуриньо ако трябваше да е треньор на чешити като Вини Джоунс, Кантона или Рой Кийн дали щеше да се прави на диктатор в съблекалнята. :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот rhaegar » 15 окт 2018 22:25

Рос Баркли разкъсва Испания, жив да не бях. :lol: :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот slash1912 » 15 окт 2018 22:27

Случайно игралия полуфинал на световното изнася лекция на незаслужено отпадналия на осминафинал :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот SilentKiller » 15 окт 2018 22:35

Тая лига на нациите нещо ми намирисва, сякаш са полу-приятелски мачлета, а реалните квалификации се другата година. Как ще обясните иначе Испания бие финалиста Хърватска с 6-0, а сега пада с 0-3 вкъщи от Англия ? :lol:
Яко залагане и печелене (от определени субекти) пада с това новото турнирче. :roll:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта