Висша лига - сезон (2018-19)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот kingofpop » 23 май 2019 02:10

bubka написа:
kingofpop написа:Извинявай, но само получовек би казал такова нещо. Явно си такъв, дано не се обидиш :roll: Титлата ни през 2015-та е най-заслужената от началото на века изобщо и откакто аз гледам футбол, пък ти си говори твоите хейтърски тъпизми :mrgreen: :mrgreen:


Отдавна не се обиждам на фенове на Барселона. Не е необходимо. Сами показвате що за стока сте. Лично ти откакто изтеглихте Ливърпул, висиш навсякъде по темите свързани с тях да дразниш и се заяждаш с феновете им. Това говори достатъчно. Няма друг потребител тук като теб да е толкова комплексиран-отстрани изглежда мега супер грозно и гротескно. За толкова време не осъзна, че колкото повече омаловажаваш тима на Ливърпул, толкова по-големи НЕУДАЧНИЦИ ви прави, че отпаднахте от тях :lol: .

Иначе, да, имах в предвид подарените от УЕФА титли от 2009-та и 2011-та, изпълнени със скандали от съдийски отсъждания в ущърб на вашите противници буквално в почти всеки мач. Тогава театрото беше на макс, падания, хвърляния на сухо, абе грозна работа. След това намалихте да ги правите тея работи и тази от 2015-та е наистина заслужена.


ами бъркаш, просто си казвам каквото мисля, Ливърпул дори не са ми сред най-омразните тимове на Острова, няма причина да се заяждам с тях, дори и след като са ни отстранили. Да не говорим, че тоя сезон ми донесоха 7-8 хиляди поне и на финала очаквам да ми донесат още 2-3 :mrgreen:

А ти на кой си фен между другото и ти ли подкрепяш 3-4 отбора ? :lol:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Real » 23 май 2019 08:43

Понеже съм добронамерен... Все така да залагаш, и все така да ти носят пари. И Ливърпул, и Барса! ;)

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17573
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот pomiqrat » 23 май 2019 10:00

Thsmith написа:
pomiqrat написа:
Клоп е изхарчил 432 млн евро за 16 футболиста или средно по 27 млн.

Пеп 599 за 22-ма или средно по 27 млн.

??????????????

Mane - 38
Wijnaldum - 24
Karius - 5
Klavan - 4
Matip - 0

Van Dijk - 76
Salah - 37
Chamberlain - 34
Robertson - 8

Becker - 56
Keita - 54
Fabinho - 40
Shaqiri - 13
389

Benteke
Ibe
Allen
Skrtel
Ilori
Alberto
Smith
£76.84m
Coutinho
Sakho
Divock
Lucas
Stewart
Wisdom
£175.05m
Solanke
Karius
Ward
Klavan
£34.65m
Ings - 20

Общо 306 приходи и 389 разходи. 83 млн

Плешивия - разходи 554, приходи 161 или 393 млн

Другия път сложи повече въпросителни : )

пп И да не говорим изобщо, че единия завари гръбнака на отбора си... Агуеро, Де Бройне, Ортаменди, Силва, Компани и тн и тн. Другия завари Деян Ловрен и Лалана.


Приходи от футболисти, които не той е развил...
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот slash1912 » 23 май 2019 19:50

pomiqrat написа:
Thsmith написа:
pomiqrat написа:
Клоп е изхарчил 432 млн евро за 16 футболиста или средно по 27 млн.

Пеп 599 за 22-ма или средно по 27 млн.

??????????????

Mane - 38
Wijnaldum - 24
Karius - 5
Klavan - 4
Matip - 0

Van Dijk - 76
Salah - 37
Chamberlain - 34
Robertson - 8

Becker - 56
Keita - 54
Fabinho - 40
Shaqiri - 13
389

Benteke
Ibe
Allen
Skrtel
Ilori
Alberto
Smith
£76.84m
Coutinho
Sakho
Divock
Lucas
Stewart
Wisdom
£175.05m
Solanke
Karius
Ward
Klavan
£34.65m
Ings - 20

Общо 306 приходи и 389 разходи. 83 млн

Плешивия - разходи 554, приходи 161 или 393 млн

Другия път сложи повече въпросителни : )

пп И да не говорим изобщо, че единия завари гръбнака на отбора си... Агуеро, Де Бройне, Ортаменди, Силва, Компани и тн и тн. Другия завари Деян Ловрен и Лалана.


Приходи от футболисти, които не той е развил...

Бухахаха не ги бил развил...Що Чепа не ги вземе да ги развие,като е толкова велик?
На тия момци тавана им беше осмото място в класирането!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Sardukar » 23 май 2019 23:25

хаха много спам!
Ливърпул са много по-добре от преди. Брендъна го хранят, но той работеше с други пари и е факт, че Коутиньо финансира много от важните трансфери за този състав на Пул. Клоп върши много добра работа, но липсват купите, което винаги е било най-важното в този клуб. Финалът в ШЛ има огромно психологическо значение за работата му. Да загубят от Реал Мадрид може да се приеме някак, но ако Тотнъм ги набие...
Може много да говорим за Гуардиола, но е факт, че той си печели трофеи. На нас може да ни изглежда много лесно да си в топ отбор с топ бюджет, но не е лесно към теб да има огромни очаквания за КУПИ и ти да ги оправдаваш (горе/долу)!
Аз имам съмнения, че Клоп ще печели повече от Гуардиола, ако беше треньор на Ман Сити или Пепо да изгради сегашния състав на Пул. Може би щеше да има отличие/я, но да ги изведе до два поредни финала с този състав...много,много трудно!
Ако питаме 100 средно тъпи "деца" кои са двамата най-добри активни мениджъри, то повечето ще кажат тези двамата. Явно е, че сега се котират много високо. Да видим как ще е след 12 месеца
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот kingofpop » 24 май 2019 00:10

Sardukar написа:хаха много спам!
Ливърпул са много по-добре от преди. Брендъна го хранят, но той работеше с други пари и е факт, че Коутиньо финансира много от важните трансфери за този състав на Пул. Клоп върши много добра работа, но липсват купите, което винаги е било най-важното в този клуб. Финалът в ШЛ има огромно психологическо значение за работата му. Да загубят от Реал Мадрид може да се приеме някак, но ако Тотнъм ги набие...
Може много да говорим за Гуардиола, но е факт, че той си печели трофеи. На нас може да ни изглежда много лесно да си в топ отбор с топ бюджет, но не е лесно към теб да има огромни очаквания за КУПИ и ти да ги оправдаваш (горе/долу)!
Аз имам съмнения, че Клоп ще печели повече от Гуардиола, ако беше треньор на Ман Сити или Пепо да изгради сегашния състав на Пул. Може би щеше да има отличие/я, но да ги изведе до два поредни финала с този състав...много,много трудно!
Ако питаме 100 средно тъпи "деца" кои са двамата най-добри активни мениджъри, то повечето ще кажат тези двамата. Явно е, че сега се котират много високо. Да видим как ще е след 12 месеца


как ще преживееш гледката Хендо да вдигне ушатата, понеже знам, че не обичаш Ливърпул. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот rhaegar » 24 май 2019 00:12

Що не го отменят тоя финал, дееба?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Soulen » 24 май 2019 00:21

rhaegar написа:Що не го отменят тоя финал, дееба?

Е ако картофчетата бият, ще е шоу в северен Лондон, феновете на Арсенал ще режат вени, че Тотнъм ще вземе ШЛ преди тях. Важното е, че ние бяхме първи 8-)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот kingofpop » 24 май 2019 00:59

rhaegar написа:Що не го отменят тоя финал, дееба?


Сега се сещам след като вие взехте ШЛ как цяла година нали както винаги въртят навсякъде сцената дето Франки вдига купата като капитан. Викам си ок, горе долу Франки си е класа и го залужава. Сега обаче не знам как ше преживеем да гледаме как Джордан Хендерсън вдига трофея, честно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: предполагам и теб ти е странно :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Real » 24 май 2019 01:09

Нещо си зациклил на "шибания Джордан"... Ще звънна тук-там. Може да уредим Ориги и Вайналдум да държат по едно ухо, Хендо само да гледа... Или ти предпочиташ Хари Кейн да ти се хили изпод купата?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта