Висша лига - сезон (2018-19)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот rhaegar » 05 юни 2018 00:19

Дано това мнение е достатъчно добро за някой си-отбор, излизащ на терена с 11 играчи ще стане шампион.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот smoothc » 05 юни 2018 04:18

Поздравления за темата!
Единствената прогноза, която още сега може да се направи - ТОП6 ще е същият(като имена) като м.г и п.м.г.
Но в какъв ред ще завършат, ще разберем след една година.

Що се отнася до моя любим Манчестър Юнайтед - крайно време е да спечелим първа титла след ерата Фъргюсън!
Коефициентите обаче са доста любопитни:
1,57 - Сити
6,00 - Ливърпул
8,00 - Юнайтед
13 - Челси
17 - Тотнъм
29 - Арсенал


p.s.

Сити счупиха доста рекорди и не вярвам, че ще успеят да се доближат да постигнатото, и сякаш напълно естествено е да настъпи известен спад при тях. Въпросът е - в колко точно точки ще се изрази?
Едно на ръка, че според мен и не само, през 2018-2019 топ целта пред Гуардиола ще е Шампионската лига, което предполагам и се надявам, че леко ще измести фокуса им от Висшата лига.


Ливърпул през 2017-2018, мисля че достигнаха пика си под ръководството на Юрген Клоп.

Челси се намира на нещо като кръстопът, не следя честно казано в детайли случващото се при тях, но сякаш има едни "административни" процеси по високите етажи, които се отразяват негативно и върху чисто футболната част.
Към всичко това като добавим, че отборът ще има нов мениджър, няма да участва в Шампионската лига, навярно ще има и напускане на ключови фигури + още толкова входящи трансфери, то цялостното положение не изглежда особено цветущо.
То и през лятото на 2016 беше горе долу такава ситуацията, като впоследствие видяхме и какво се случи, но не вярвам, че новият мениджър ще успее да повтори подвига на Конте от първия сезон.

Тотнъм са ясни - борба за зона Шампионска лига.

Арсенал и Емери са интересна комбинация, аз лично харесвам част от идеите на испанеца и определено ще е любопитно да видим неговия дебют, още повече че има и тежката отговорност да бъде наследникът на Венгер.
Определено ще бъде доста горещо около Артилеристите и напук на критиците, аз мисля че отборът ще се представи много по-добре от предварителните(за момента може би скептични) очаквания.

За Манчестър Юнайтед - 81 точки от 2017-2018 чисто-технически са много добро-отлично постижение, което съвсем естествено остана и в сянка, следствие доминацията на Сити.
НО...парадоксалното е, че играта и вкараните голове като цяло бяха доста далеч от тези 81 точки, което от една страна е положителна новина, защото ако се запази тази работа и математически(с акцент върху домакинствата) надградим с минимум 3-4 победи, това ще означава 90-93 точки, които може и да ни стигнат да изпреварим Сити в битката за титлата.

Та, грубо казано, за 2018-2019 си пожелавам следното:

Сезон 2017-2018(81 точки) + 3 победи гарниран със спад от -11 точки за Манчестър Сити
14x :twisted:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23320
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Thsmith » 05 юни 2018 05:38

Какви 91 т с циганина и тоя от порто бре? : ) Един отбор ако не се подсилва е в низходяща линия, а не обратното. С настоящите играчи не ви давам повече от 75 т, да не кажа 70.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32566
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот 1914.1902 » 05 юни 2018 16:34

Арсенал привлече първото си ново попълнение, след като Унай Емери замени на мениджърския пост Арсен Венгер. Това е 34-годишният десен бек Стефан Лихтщайнер, който пристига на "Емиратс" със свободен трансфер от Ювентус.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23320
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Thsmith » 05 юни 2018 16:36

супер, сега да вземе и торес и е тип топ трансферната стратегия ; )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот JackPackage » 05 юни 2018 16:58

Thsmith написа:супер, сега да вземе и торес и е тип топ трансферната стратегия ; )

Не, следващия е Фелайни! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23320
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Thsmith » 05 юни 2018 17:02

Фейлани колкото и да е плют във форума си е играч, който може да е мн полезен ако е здрав. Мачове когато очевидно играта не върви и накрая просто разчиташ на късмет и центрирания е идеален за 15 мин футбол. Когато е свеж, а другите уморени е с мн добри изяви на втория етаж и почти не прави нарушения при единоборствата :lol: Вкарваш го и поне изсипванията имат някакъв смисъл.
За мен е човек, които има място във всеки отбор от ЕПЛ. Не за да играе повече от 15 мин и в различни от гореспоменатите мачове или нещо за купата на лигата и по разни групи в ЕКТ, но все пак е достатъчно.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот JackPackage » 05 юни 2018 17:04

Thsmith написа:Фейлани колкото и да е плют във форума си е играч, който може да е мн полезен ако е здрав. Мачове когато очевидно играта не върви и накрая просто разчиташ на късмет и центрирания е идеален за 15 мин футбол. Когато е свеж, а другите уморени е с мн добри изяви на втория етаж и почти не прави нарушения при единоборствата :lol: Вкарваш го и поне изсипванията имат някакъв смисъл.
За мен е човек, които има място във всеки отбор от ЕПЛ. Не за да играе повече от 15 мин и в различни от гореспоменатите мачове или нещо за купата на лигата и по разни групи в ЕКТ, но все пак е достатъчно.

Еми имаха Жиру, махнаха го и го сменят с Фелайни - хвала на таквиз трансфери :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Tiberius » 05 юни 2018 17:08

JackPackage написа:
Thsmith написа:Фейлани колкото и да е плют във форума си е играч, който може да е мн полезен ако е здрав. Мачове когато очевидно играта не върви и накрая просто разчиташ на късмет и центрирания е идеален за 15 мин футбол. Когато е свеж, а другите уморени е с мн добри изяви на втория етаж и почти не прави нарушения при единоборствата :lol: Вкарваш го и поне изсипванията имат някакъв смисъл.
За мен е човек, които има място във всеки отбор от ЕПЛ. Не за да играе повече от 15 мин и в различни от гореспоменатите мачове или нещо за купата на лигата и по разни групи в ЕКТ, но все пак е достатъчно.

Еми имаха Жиру, махнаха го и го сменят с Фелайни - хвала на таквиз трансфери :lol:

:lol: :lol: :lol:
Лорд Фелайни е пълното олицетворение на погрешна трансферна политика в един отбор.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13805
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Pichichi » 05 юни 2018 17:10

Е кво му е на траснфера, за Жиру взеха пари и го сменят с фрий трансфер!
Далавера отвсякъде!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта