Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sunscres92 » 17 мар 2018 14:09

Е ако трябва да бъдем честни - огромна част от феновете са фенове на точно даден отбор заради успехите. И това, за как фенове на
90% Сити ще изчезнат ако арабите се махнат, със същата сила важи за Барса - ако се махне Меси и отбора нямах успехи 9-10 години, как то и за всеки друг отбор.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот enguerino » 17 мар 2018 14:20

Groucho написа:С две думи: някой отбор може да е фаворит пред Реал и Барса точно на куково лято, докато Меси и Роналдо играят в Барса и Реал :lol:

Така си е. Все пак 2та са печелили Купата 8 пъти от 2006 насам и КР има 1 загубен финал. Тоест са били на 9 от 12 финала ако не бъркам (е, Меси 2006 не игра, но...).

Иначе тва за фаворитите са пълни глупости без голямо значение. Те и ПСЖ бяха фаворити вс Реал и май на 2 място за печелене на турнира след Сити, ама кво стана?
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 17 мар 2018 14:22

Sardukar написа:Не знам, защо феновете на Реал Мадрид тук са толкова комплексирани на тая тема. Все едно аз да рева, че РеалМ са фаворит срещу ЮВЕ. Голям праз, даже още по-добре.

А логиката с представянето в шампионата не е ли такава, че определя Ювентус, като фаворит в предстоящите двубои с Реал Мадрид. Ювентус са на първо място в класирането на Серия А ( с едни гърди напред пред Наполи), докато Реал Мадрид е трети на 20000 точки (както е написал Рейгъра) от Барса. Та, защо Реал Мадрид да е фаворит?

Бай Иване, за Англия Сити са отбор с традиции, но в ШЛ не са. Срещу Ливърпул са лек фаворит, но срещу Барса, Байерн или Ювентус няма как да бъдат. Сити все още не са отстранили сериозен отбор в турнира, че да им се дава такова предимство пред изброените от мен отбори. Нарочно не слагам Реал Мадрид, защото явно не сме мерило за класа според повечето анализатори във форума. :( :cry:

Някои хора е хубаво да правят разлика между мачовете за първенство и директни елиминации в ШЛ.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 14:40

Кво толкова ви болИ, че Сити са първи по някакъв си букмейкърски коефициент? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот ivan56 » 17 мар 2018 14:47

Историята традициите в днешният комерсиален свят и футбол, нямат място.
Важно е моментно състояние, по това се определя кой е фаворит и кой не.
Според мен Барселона е с едни гърди напред за спечелването на ШЛ, следва Сити, Реал, Байерн, Юве и тн.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 17 мар 2018 14:50

rhaegar написа:Кво толкова ви болИ, че Сити са първи по някакъв си букмейкърски коефициент? :lol:

Eм, букмейкърите нарочно подвеждат народонаселението, за да му вземе паричките :lol:
Някой с по-лабилна менталност може и да заложи на Сити, като види, че Гражданите са с най-нисък коефициент за краен победител. Опитите за такива шашми не трябва да се толерират :!:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 14:52

Groucho написа:Eм, букмейкърите нарочно подвеждат народонаселението, за да му вземе паричките :lol:
Някой с по-лабилна менталност може и да заложи на Сити, като види, че Гражданите са с най-нисък коефициент за краен победител. Опитите за такива шашми не трябва да се толерират :!:


Е както виждаш, нашето народонаселение е умно и ще си заложи пачките на Реал. :lol: Не се подвежда лесно Ганьо, неее. :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот ivan56 » 17 мар 2018 14:57

rhaegar написа:Кво толкова ви болИ, че Сити са първи по някакъв си букмейкърски коефициент? :lol:


Явно "сектанти" има и извън пределите на графство Мърсисайд :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 17 мар 2018 15:01

rhaegar написа:Е както виждаш, нашето народонаселение е умно и ще си заложи пачките на Реал. :lol: Не се подвежда лесно Ганьо, неее. :lol: :lol:

Ясно е, че никой българин в ментално здраве няма да заложи на Сити, но британското народонаселение като нищо може да метне няколко десетки милиона паунда за титла на Сити в ШЛ :lol: То е таргетът на лукавите василбожковци в странство :lol:
Затова се пуска нисък коефициент за това невъзможно гражданско дело :lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Sardukar » 17 мар 2018 16:20

Tiberius написа:
Sardukar написа:Не знам, защо феновете на Реал Мадрид тук са толкова комплексирани на тая тема. Все едно аз да рева, че РеалМ са фаворит срещу ЮВЕ. Голям праз, даже още по-добре.

А логиката с представянето в шампионата не е ли такава, че определя Ювентус, като фаворит в предстоящите двубои с Реал Мадрид. Ювентус са на първо място в класирането на Серия А ( с едни гърди напред пред Наполи), докато Реал Мадрид е трети на 20000 точки (както е написал Рейгъра) от Барса. Та, защо Реал Мадрид да е фаворит?

Бай Иване, за Англия Сити са отбор с традиции, но в ШЛ не са. Срещу Ливърпул са лек фаворит, но срещу Барса, Байерн или Ювентус няма как да бъдат. Сити все още не са отстранили сериозен отбор в турнира, че да им се дава такова предимство пред изброените от мен отбори. Нарочно не слагам Реал Мадрид, защото явно не сме мерило за класа според повечето анализатори във форума. :( :cry:

Някои хора е хубаво да правят разлика между мачовете за първенство и директни елиминации в ШЛ.

Ако ЮВЕ и Реал М играеха в едно и също първенство - да, защо не?
Някои хора е хубаво да четат едно мнение преди да го коментират :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта