Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 26 май 2018 23:50

bilyaletdinov написа:Ей така ги печели Роналдо финалите, инвизибъл :lol: :lol: :lol: Добре, че нашите пенсии му пуснаха да вкара някой гол :lol:
Заслужена купа на Реал. Да благодарят на Оливър и Чакър за усилията.
Финалът си го взеха заслужено. Рамос man of the match :lol:

Оливър пък за какво? Признавам, че срещу Байерн имаше съдийски грешки в наша полза, които повлияха на резултата. Аз и да искам не мога да променя това.
След мача с вас, Кристиано е безобразен, факт!

[offtopic]ПС: Честита титла и на вас! Без Орсато и Таля, тя нямаше да бъде реалност.[/offtopic]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот fen1914 » 26 май 2018 23:50

Без Салах и без вратар - толкова. Жалко, защото тази игра заслужава отбори като този на Ливърпул да триумфират. Омръзна ми съдийски клубове като Реал да "печелят". Може би някой ден ще има справедливост. Дано Салах се възстанови и да играе на световното.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 26 май 2018 23:50

Мнозина очакваха Ювентус и Ливърпул да са препъни камък на Реал Мадрид, но мачовете с Атлетико М бяха най-мъчителни. Тук, както и миналата година Реал наложи волята си над един малко по-наивен противник. Нищо подобно не се случи във финалите с комшиите.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Sardukar » 26 май 2018 23:57

След три поредни ШЛ каквото и да си говорим тук ще е смешно.
Реал Мадрид е най-успешния отбор в КЕШ/ШЛ - факт.
Феновете им имат право да се дуят и да си пишат каквото искат.
Играта продължава.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 26 май 2018 23:58

Много слаб финал, което се очакваше. Мадрид си го взе спокойно, но тоя сезон и те не са в състояние да направят някакво шоу. Не, че има нужда, но за нас неутралните зрители има :mrgreen: Ливърпул без Салах (не, защото той е някакво извънземно, но просто играта им без него и Мане рухва, губи всякакъв смисъл) е на ниво Ейбар и нямаше какво толкова да направи. Все пак се бориха и заслужават голямо уважение.
Дано египтянина се възстанови за СП. Ще е жалко да няма възможност да помогне на родината си точно сега.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 27 май 2018 00:00

Ай честито на Реал Мадрид за победата. Докато има такива балъци като Ливърпул , Реал Мадрид ще си печелят всеки финал. Много жалко за Салах оказа се като Меси носи целия отбор на гърба си.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Балкански Орел » 27 май 2018 00:01

Незнам испанските отбори ли са толкова силни, или просто другите са прекалено слаби.Тази година и двата финала в ШЛ и ЛЕ си бяха слаби и то само заради опонентите на испанските отбори АМ и РМ.
Феновете на Ливърпул няма кво да се оправдават, вратаря им бил виновен незнам си какво.При 1:1 и психологическо предимство за Ливърпул, Реал си им вкара мега гъзарският гол без да им е виновен ни вратар, ни съдия.

Честита 13-та.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 27 май 2018 00:03

Аз очаквах Реал да спечели дори по-леко ( не че много се препотиха) на нула. Та гола за 1:1 малко ме изненада.

kalo_340
Мнения: 34
Регистриран на: 14 апр 2016 19:02
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kalo_340 » 27 май 2018 00:05

Жалко, жалко, стисках толкова силно палци на Ливърпул, обаче като излезе тоя Салах и бетон ли им наляха в краката, кво станааа... А дотогава Реал просто не знаеха къде се намират на терена. Това футболно недоразумение, наричащо себе си Серхио Рамос и имащо се за велик защитник, за тая смотана балтия в рамото дето направи трябва простооооо не знам... На Световното ако испанците се издънят, помнете ми думата, един от виновниците ще е той. Само ми помнете думата. А другото, още по-умопомрачително недоразумение Лорис Кариус веднага да спира с футбола и да си търси поприще в друг занаят. Едно време Никито Михайлов от Левски - дето пускаше смешни голове в ШЛ - беше 100 пъти по "не"-некадърен от тия подаръци тая вечер... Аааах, Барса Барсааа, дето се излигавихте така мощно с Рома - ако финалът беше Ел Класико, щеше да е съвсем друга бира, но уви, наште хора си бяха наумили да се лигавят... А за Роналдо просто нямам думи - цяяяяяял мач нищо не направи, нищичко... Излезе на стрелкови позиции и нищо - и този ми го сравняват с Меси......... Е, свободен свят, всеки си има право на мнение, да сме живи и здрави :) Айде да идва световното, че там кви изпълнения ще са сигурно скучни...

П.С. Съдията Мажич според мен се справи окей, като за балканец да свири финала на ШЛ, но това със Салах и Рамос просто за мен беше преднамерено и трябваше да го санкционира. Но пък, с това ми се изчерпва критиката към съдиите - добре че първото полувреме оня гол от засада го отмениха овреме...

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2570
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rmfan5 » 27 май 2018 00:09

kalo_340 написа:Жалко, жалко, стисках толкова силно палци на Ливърпул, обаче като излезе тоя Салах и бетон ли им наляха в краката, кво станааа... А дотогава Реал просто не знаеха къде се намират на терена. Това футболно недоразумение, наричащо себе си Серхио Рамос и имащо се за велик защитник, за тая смотана балтия в рамото дето направи трябва простооооо не знам... На Световното ако испанците се издънят, помнете ми думата, един от виновниците ще е той. Само ми помнете думата. А другото, още по-умопомрачително недоразумение Лорис Кариус веднага да спира с футбола и да си търси поприще в друг занаят. Едно време Никито Михайлов от Левски - дето пускаше смешни голове в ШЛ - беше 100 пъти по "не"-некадърен от тия подаръци тая вечер... Аааах, Барса Барсааа, дето се излигавихте така мощно с Рома - ако финалът беше Ел Класико, щеше да е съвсем друга бира, но уви, наште хора си бяха наумили да се лигавят... А за Роналдо просто нямам думи - цяяяяяял мач нищо не направи, нищичко... Излезе на стрелкови позиции и нищо - и този ми го сравняват с Меси......... Е, свободен свят, всеки си има право на мнение, да сме живи и здрави :) Айде да идва световното, че там кви изпълнения ще са сигурно скучни...

П.С. Съдията Мажич според мен се справи окей, като за балканец да свири финала на ШЛ, но това със Салах и Рамос просто за мен беше преднамерено и трябваше да го санкционира. Но пък, с това ми се изчерпва критиката към съдиите - добре че първото полувреме оня гол от засада го отмениха овреме...

Шматка Меси в Европа от доста време не е фактор.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта