Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2973
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот JimBeam » 25 апр 2018 23:22

ImmortaL_1000 написа:
slash1912 написа:
ImmortaL_1000 написа:Днешния мач го прогнозирам така : Победа за Реал . Значи резултат 3-2 предполагам Байерн не могат да се предадат без гол или голове . Головете на Реал чрез съдията както винаги подарък де от дузпа или несъществуваща засада. :mrgreen:

Глупости си написал-Реал никога не са ги подпирали,освен това на тях винаги се падат най-добрите отбори ;)

Само заради това гледам мача . Дали Реал ще победят със дузпа или несъществуваща засада . Те по друг начин не могат .


Къде си бе мишок? Да не да гледаш мача на Барселона в ШЛ? :roll:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот NOMER14 » 25 апр 2018 23:36

Очертава се повторение на финала отпреди 37 години.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 25 апр 2018 23:42

Не ми хареса тоя мач, чак ме е яд че не си легнах при положение че имам ранно ставане утре. Реал са фаворити за класиране на финал стига да не повторят играта си от домакинството на Юве.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 25 апр 2018 23:54

ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 25 апр 2018 23:54

Това че Реал са фаворити изглежда доста пресилено.

Първо трябва да се види кой кога ще се завърне. Боатенг е много важен футболист за Байерн, Робен също. Алаба и той.
От друга страна без Карвахал, дясната част на защитата е ужасна. Много неща могат да се случат в тази зона.

Защитата на Реал винаги си е била рехава- Навас прави спасявания, но психически не е на нивото на най-големите вратари.

Много неща могат да се случат на реванша. Хубава победа, но никак не и успокояваща такава.

П.П

Госта в студиото е голям като държане. Страшен симпатяга. Браво, че издържа на гнусната провокация на фена на Байерн с голяма усмивка... изглежда че има голямо сърце... завиждам му искренно... де да имах неговата класа на поведение. Много контрастираща разлика. Направо унизителна за баварците.

По-голямата победа не бе на терена, а в студиото.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 26 апр 2018 00:15

Е не е пресилено. Реал взе добър резултат, без да блести. Нормално е да е фаворит за реванша. Не че и миналата година не беше такъв първия резултат, но сякаш този Байерн не изглежда достатъчно ефективен за обрат.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 26 апр 2018 00:57

като го няма Нойер Байерн изглеждат бая по-лабилни....Робери вече едвам ходят, а Лева изглежда леко незаинтересован от случващото се на терена....не виждам кой ще ги поведе към обрат
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 26 апр 2018 01:27

Това че не виждаш нещо сега, към момента, не значи че не може да го видиш утре, при други обстоятелства.

Едно полувреме в което Реал е повел с гол разлика. Без вторите 45 минути няма как да завърши мача. А 45 минути са много време дори за губещия в резултата отбор, макар да не се струва така от негова гледна точка.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот bilyaletdinov » 26 апр 2018 07:28

kingofpop написа:като го няма Нойер Байерн изглеждат бая по-лабилни....Робери вече едвам ходят, а Лева изглежда леко незаинтересован от случващото се на терена....не виждам кой ще ги поведе към обрат

Koй им е виновен на Байерн, че махнаха Коща с преподписаха с Робери :lol: Аз такива дивотии съм виждал само в един друг клуб и той е Ювентус.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Red_Neck » 26 апр 2018 08:55

На тоя Робери :) и мутрата му е като на крадец ;) :mrgreen:

Байерн тотално разочароваха снощи. Клопо ако ги барне в това състояние, ще ги качи на 3-4 гола разлика ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта