Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот enguerino » 16 мар 2018 22:49

Ти да видиш - Рома :mrgreen: Барселона би трябвало да няма проблеми с класирането и още след 1 мач почти всичко да е решено.

Байерн пак намаза. Бешикташ и Севиля за 1/2 финал. Разликата в класите е ясна, а Севиля са и без Банега в 1 мач. Тук единственото което може да искаме е поне да има интрига в реванша.

Сити - Пуул е на теория мача който ще е най-отворен и зрелищен, защото няма нужда да се разучават, а и защитите им не са най-силната страна.

Юве - Реал. Мисля, че само статистиката е на страната на италианците, по-слаби са от минали сезони, а и са без Пянич и Бенатия в 1 мач. Титаничен сблъсък който ще бъде решен от титаните пред гола Дървесин и Бензема.

Ако всичко мине без изненади 1/2 финалите ще са страхотни.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 16 мар 2018 23:35

bilyaletdinov написа:
rhaegar написа:Е какъв сеир, те Сити нямат фенове. :lol:


To e достатъчно само да се включат доктора, Смити, Капитана и CSKA69 :lol:

Кое, какво? Да тегля една на плешивия наркоман ли трябва? Толкова ли няма кой да ме замести за 1 ден :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот paceto » 17 мар 2018 00:14

То всички отписват с лека ръка Рома, че дори каталунските фенове вече си чистят полуфинала, ама да не вземе да стане някой гаф? :oops: :mrgreen: Шансовете са минимални за подобно нещо, но в ШЛ и в тази фаза на турнира не бива да се подценява изобщо никой отбор най-вече, защото те няма какво да губят и ще се хвърлят на 101% понеже рядко стигнат до тази фаза.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 17 мар 2018 01:16

Предполагам, че тук замират теориите за ''фаворитът Сити''. Признавам, че точно днес отделих известно време да проверя и друг тип статистики и не открих ни един показател, който да оправдава хайпа около този клуб. Вероятно времето ще покаже повече.

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 09:27

И избра възможно най-глупавата да ни покажеш ли? Че ШЛ е турнир на шампионския манталитет е факт, ама това че някой не е постигал нещо в него преди, не значи че не може да постигне сега, или в бъдеще.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 17 мар 2018 09:33

rhaegar написа:И избра възможно най-глупавата да ни покажеш ли? Че ШЛ е турнир на шампионския манталитет е факт, ама това че някой не е постигал нещо в него преди, не значи че не може да постигне сега, или в бъдеще.


Тук не става въпрос дали могат или не могат да постигнат нещо сега или за в бъдеще, а дали заслужават да бъдат считани за фаворит към днешна дата. Четете малко. :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 09:43

А към коя дата можем да ги считаме за фаворит, въпреки статистиката посочена от теб? След 40 години като са играли 15 полуфинала ли? Очаквах да покажеш някакви компоненти на играта, в които изостават от останалите, а то.....

Челси също имаше един 1/4 финал в ШЛ преди Абрамович, а беше фаворит в турнира за 10 години след това, кажи-речи всеки сезон. Обратното, Реал имаше колко? Девет купи? И не беше фаворит в нито един сезон по времето на "осминаРеал".

В момента фаворити няма. Има два отбора, които са в малко по-благоприятно положение и това са Барса и Байерн, главно заради съперниците им на 1/4 финала. За всеки един от останалите четири, шансът да е на 1/2 финал е около 50%.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 17 мар 2018 11:06

Челси в нито един момент от историята си не е бил фаворитът за спечелване на ШЛ. Никога. Пак се спирам на ''четете''. Ти не четеш. При всичките им аргументи през годините, Челси са били сред потенциалните силни, но никога на челно място. Сити, без да са доказали, че имат тези въпросни аргументи на сцената на Шампионска лига бяха топ фаворит от декември на миналата година до приключването на жребия вчера включително. В момента са втори фаворит след Барселона и то само защото каталунците изтеглиха Рома. С какво Ман Сити заслужи да бъде по-вероятен бъдещ носител на купата от каталунците (по това време), Байерн и Ювентус?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 11:15

Че то никога не е имало един изявен фаворит за спечелване. С изключение на 1-2 сезона на Барса при Гуардиола, когато всичкият хайп на света се беше изсипал върху тях, винаги е било въпрос на един измежду 4-5 отбора със сходни шансове. Естествено че все някой е бил с малко по-напред, да речем като коефициент при букитата, но реално това не значи почти нищо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 17 мар 2018 11:17

rhaegar написа:
Челси също имаше един 1/4 финал в ШЛ преди Абрамович, а беше фаворит в турнира за 10 години след това, кажи-речи всеки сезон.

:lol: :lol: :lol: Кога е било това?

Сапио по-скоро има предвид, че един отбор трябва да си заслужи правото да бъде определян за фаворит. Към момента отбори, които заслужават да бъдат определяни за фаворити са :Реал Мадрид, Барселона, Байерн и Ювентус. Сити много трябва да работят, докато стигнат нивото на тези отбори.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта