Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Sardukar » 16 мар 2018 18:57

sapio0o написа:Е, от неутрални, де. То Пеп е по-голям от Сити и той привлича интерес, а не самия клуб.

SHAME!
Знаеш ли коя година е основан Ман Сити?
Пеп40 няма как да е по-голям от клуб, който съществува от XIX век!
Жалко, че има толкова невежи в БГ, които си нямат и на представа с каква посещаемост бяха Ман Сити, когато цъкаха във второто и третото ниво на английския футбол!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 16 мар 2018 19:03

Sardukar написа:Жалко, че има толкова невежи в БГ, които си нямат и на представа с каква посещаемост бяха Ман Сити, когато цъкаха във второто и третото ниво на английския футбол!


Спартак Плевен съществува много преди раждането на Пеп. По-голям ли е от него? За бога, та каталунецът е спечелил повече титли на страна за няма и десетилетие от Сити в цялата им история. Имай малко уважение, тръгнал за посещаемост да ми говори.

Сложи си ръката на сърцето и кажи, че Ман С привлича повече интерес от Гуардиола. Хората говорят за този човек. Може би най-обсъжданият за добро и лошо мениджър в историята с Моуриньо. Никой не слагаше клуба в сметките за Шампионска лига преди Пеп да ги поеме. За нула време, заслужено или не станаха основен фаворит, а участията им в турнира се броят на пръстите на ръцете. Говори достатъчно.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Red_Neck » 16 мар 2018 19:26

Sardukar написа:Първо, винаги е гадно да играеш срещу отбор от твоята страна, освен ако той не е Арсенал :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
В защита на Арсенал, последните години са изиграли не един и два зрелищни двубоя в ШЛ, лошото е, че винаги се оказват от женската страна на сватбата :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 16 мар 2018 20:53

Alea iacta est! Отново Реал ще трябва да се изправи срещу традицията - а тя е да отпада от Ювентус в два мача ;) След като обаче Мадрид пребори традицията шампионът в турнира да не защитава трофея си през следващия сезон, аз вярвам, че и прокобата с Юве ще отпадне ;)
Барселона ще имат доста по-труден сблъсък с Рома, отколкото повечето си мислят. Очаквано обаче геният на Меси ще натежи везните в полза на каталунците..
Байерн в момента за мен е енигма. Играта на тима не е нещо кой знае колко впечатляващо, обаче с Хайнкес начело като че ли се завърна онзи хищнически инстинкт, който е способен да надделее над всеки противник :idea: Севиля е доста добър турнирен отбор, макар и с недостатъчно класа. Байерн е фаворит, но всичко може да се случи.. Дали пък това не е годината на Самолетчето :lol:
И стигам до топ сблъсъкът на тазгодишните четвъртфинали.. Любимият ми треньор срещу любимият ми отбор в Англия.. Труден избор :lol: Предимство за Сити е, че ревaншът е на Етихад. Убеден съм, че Пеп ще вземе мерки да не се повтори сценарият от януарския мач на Анфийлд, когато халфовата линия на Ливърпул надигра тази на Сити.. Повечето хора очакват зрелище с много голове, но резултат от типа 0-0 или 1-1 на Анфийлд е много вероятен. На Етихад ще има повече голове, сигурен съм в това, въпросът е в чия врата ще са повечето :?: :lol:
Последна промяна от CSKA69 на 16 мар 2018 21:04, променено общо 1 път.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 16 мар 2018 20:56

Скоро време на Хосеп ще му отеснее и вселената. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Sardukar » 16 мар 2018 21:04

sapio0o написа:
Sardukar написа:Жалко, че има толкова невежи в БГ, които си нямат и на представа с каква посещаемост бяха Ман Сити, когато цъкаха във второто и третото ниво на английския футбол!


Спартак Плевен съществува много преди раждането на Пеп. По-голям ли е от него? За бога, та каталунецът е спечелил повече титли на страна за няма и десетилетие от Сити в цялата им история. Имай малко уважение, тръгнал за посещаемост да ми говори.

Сложи си ръката на сърцето и кажи, че Ман С привлича повече интерес от Гуардиола. Хората говорят за този човек. Може би най-обсъжданият за добро и лошо мениджър в историята с Моуриньо. Никой не слагаше клуба в сметките за Шампионска лига преди Пеп да ги поеме. За нула време, заслужено или не станаха основен фаворит, а участията им в турнира се броят на пръстите на ръцете. Говори достатъчно.

егати логиката :mrgreen:
Аз съм сигурен, че много хора са почнали да ги гледат и заради Агуеро.
Това, че даден играч/треньор популяризира един клуб не го прави по-голям от него. Съжалявам, но футболисти и треньори си идват и отиват, а има клубове, които постоянно се радват на пълен стадион. Ман Сити винаги е бил такъв, дори, когато са го били на куче. Говориш за уважение, а храниш клуб, който е създаден XIX век и има титли на Англия преди и след втората световна война.
Ман Сити си има своето място в английския футбол много преди арабите. Периодът, който тече при тях сега само доказва, че всеки отбор може да печели, ако има КЕШ : )
Иначе, дори в тоя форум имаше потребител(и), който говори за Ман Сити като фаворит последните години, дори да не се сбъднаха прогнозите му.
Последна промяна от Sardukar на 16 мар 2018 21:12, променено общо 1 път.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот SilentKiller » 16 мар 2018 21:08

И кое му е лошото на януарския резултат за Сити ? 3-4 е загуба с 1 гол и 3 вкарани гола на чужд терен, след което най-вероятно да се повтори мачът от август и Сити да ги отнесе с 3-4 гола разлика вкъщи. Защитата на Ливърпул е на ниво А група, макар срещу Порто да запази сухи мрежи, от атомното напедение на Сити ще отнесат няколко гола, вкл. и на Анфийлд.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 16 мар 2018 21:12

Между другото, ако не бъркам, Сити май имат повече фенове от Юнайтед в самия Манчестър...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Pichichi » 16 мар 2018 21:26

Сити : Ливърпул- нямам идея за този мач вестниците :mrgreen: казват че Сити били фаворити ама ония другите имат комплект от тия купи!
Барса : Рома- мисля си че Рома нямат големи шансове но топче е! Изхождам и от това че Атлети "разглоби" и в 2- та мача Рома а се видяхме колко безсилни бяхме с/у новата Барса на Валверде.
Байерн : Севиля - все ми се ще да съм оптимист за севилци но не ги виждам с тази защита с/у истинска деветка като Левандовски а и другите офанзивни играчи на Байерн. Все пак ако Севиля изненадат с добра игра в защита имат някакви шансове, но малко вероятно е да отстранят Байерн. Успех им желая все пак аз съм за тях в турнира.
Реал М : Ювентус - как дойде тоя мач. Има доста история в сблъсъка и ще е интересно. Ако ГОЛзало избухне с някой и друг. гол с/у бившия си отбор може да стане интересен сблъсък но Реал е лек фаворит за мен. Все пак ако защитната игра на ювентици се получи имат големи шансове. Ще е интересен сблъсък за мен Юве отстъпват малко като единици но може да го наваксат като отбор.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 16 мар 2018 21:35

бях забравил какво е да изтеглиш най-лесния съперник, чек не мога да повярвам :mrgreen: последно през 2013-та изпитах това чувство...Рома за мен са най-слабият отбор и очаквам лесни два мача, въпреки че ако ни вкарат гол първия мач вторият ще имат шансове, освен ако не допуснат 3-4 на Кампа....Юве и Реал е хубаво, че поне единият ще отпадне....Сити-Пул за мен Сити са сериозни фаворити, имат по-добри играчи и във защита и в халфовата линия, никой от играчите на Пул дори не е играл елиминации на ШЛ, Клоп ще трябва да свърши бая работа да се класира на полуфинал....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта