Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот COVINI » 07 дек 2017 20:56

Манчестър Юнайтед-Шахтьор
Пари Сен Жермен- Ювентус
Барселона-Челси
Рома-Байерн Мюнхен
Тотнъм-Севиля
Манчестър Сити-Реал
Ливърпул-Порто
Бешикташ-Базел
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13257
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 07 дек 2017 22:05

Тук хубаво осмивате нещо Ливърпул, ала феновете им броят дните до купата. :roll:

lyubomir_v написа:Във формата в която в момента са атакуващите ни играчи, мисля, че Реал, Байерн и Ювентус са доста притеснени от възможността да им се паднем на жребия. Който е в понеделник. Ако задържим тази форма, и опазим атаката от продажби, контузии и алкохолни изцепки по празниците, не ние , а другите трябва да се страхуват от мачове с Великия Ливърпул. От изброените евентуални съперници, не виждам име, което да е с по-голяма история и традиции от ЛИВЪРПУЛ.


slash1912 написа:Да идва Реал 8-)


plmar написа:За Байерн съм съгласен- нищо общо с оная машина на дедо Юп. Двама старци, Лева играе от дъжд на вятър и най-вече правещия ужасяващ сезон Мюлер. Нойер -бонус. Кои са Юве- лепим Ловрен за 90млн. бидон и остава един- макар и супер Дибала, отзад нищо особенно и вратар, скоро ставащ на половин век. Т'ва е моят избор. Що ли си мисля, че точно тия 2 отбора изобщо не притреперват за нас. И кой ли изобщо иска да се блъсне в това каре в два мача? И какво значи тръгне ли им на четиримата убийци? Справка- 62 гола от началото!
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 07 дек 2017 22:09

Не че нещо, но вчера 100% дузпа не дават, днес наказват Карвахалката за неща, които всеки отбор прави. При това за втори път след случая с Рамос и Алонсо.

Нещо Уефа много серат върху главата на фена на Мойс.... :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14702
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот smoothc » 08 дек 2017 02:04

Мърсисайдци и Шахтьор са в една категория точно на куково лято.

Юнайтед и Реал от една и съща категория хаха това ме разсмя.


Маркираните в черно са ТОП фаворитите според букмейкърите.
От другата страна са Ливърпул, Тотнъм, Рома, Порто, Базел, Севиля, Шахтьор, Бешикташ.


В случая:
ТОП фаворитите(8) според букмейкърите - категория 1(ПСЖ, Сити, Реал, Барса, Байерн, МанЮ, Челси, Юве)
От другата страна(8) - категория 2(Ливърпул, Тотнъм, Рома, Порто, Базел, Севиля, Шахтьор, Бешикташ)

Както казах и по-назад, мисля че на 1/4 финалите съотношението ще бъде:
6:2 или 5:3 в полза на отборите от категория 1.
Или с други думи, със сигурност два от т.нар. ТОП фаворити(според букмейкърите) ще отпаднат на 1/8 финалите.

Много неща зависят от жребия, но ако трябва да избера кои евентуално ще бъдат "печелившите" бих заложил на Ювентус и някой измежду ПСЖ/Сити/Реал.
Това всъщност са и трите ТОП фаворита на букмейкърите, но аз лично мисля, че троицата ще се разпадне още на този етап.
Да, реално може и да има пряк сблъсък помежду им(което да улесни задачата), но дори и да не се паднат ПСЖ-Реал или Реал-Сити, мисля че така или иначе, някой от тях ще гризне дървото.

От маркираните в червено, със сигурност два ще продължат напред, като по обективни причини двата английски отбора Ливърпул и Тотнъм са с най-големи шансове, но...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18030
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 08 дек 2017 06:14

sapio0o написа:Тук хубаво осмивате нещо Ливърпул, ала феновете им броят дните до купата. :roll:

lyubomir_v написа:Във формата в която в момента са атакуващите ни играчи, мисля, че Реал, Байерн и Ювентус са доста притеснени от възможността да им се паднем на жребия. Който е в понеделник. Ако задържим тази форма, и опазим атаката от продажби, контузии и алкохолни изцепки по празниците, не ние , а другите трябва да се страхуват от мачове с Великия Ливърпул. От изброените евентуални съперници, не виждам име, което да е с по-голяма история и традиции от ЛИВЪРПУЛ.


slash1912 написа:Да идва Реал 8-)


plmar написа:За Байерн съм съгласен- нищо общо с оная машина на дедо Юп. Двама старци, Лева играе от дъжд на вятър и най-вече правещия ужасяващ сезон Мюлер. Нойер -бонус. Кои са Юве- лепим Ловрен за 90млн. бидон и остава един- макар и супер Дибала, отзад нищо особенно и вратар, скоро ставащ на половин век. Т'ва е моят избор. Що ли си мисля, че точно тия 2 отбора изобщо не притреперват за нас. И кой ли изобщо иска да се блъсне в това каре в два мача? И какво значи тръгне ли им на четиримата убийци? Справка- 62 гола от началото!




тия избиват рибата :mrgreen:


букитата навсякъде са спрели залозите за траснфер на Коу при нас, което означава, че явно още януари ще дойде :oops: :oops: :oops:

ще е яко, ако дойде, да се паднем с тях на 1/4 финала и да ги ушие :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 08 дек 2017 07:25

Той шивач ли ще става? :lol:
Принципно дори да премине при вас (в което дълбоко се съмнявам, освен ако не кихнете 150-200 млн кеш без клаузи) той пак няма да играе в ШЛ. Този сезон е играл за Пул и не може да бъде използван от друг отбор.

пп И първо минете 1/8 финала и след това прави сметки за 1/4 финал :lol: Да не вземе онзи мустакатко педрито да разпечата вас :lol:


edit:

и нз кво е затворено, но като цъкна на скай...
https://m.skybet.com/football/transfer- ... te_stick=1

Loan deals do count
Barcelona
4/1
PSG
10/1
To Stay at Liverpool (Does not include returning on loan following a permanent deal elsewhere)
1/5
To Leave Liverpool
10/3
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Plovdiv_1926 » 08 дек 2017 08:59

Реално погледнато, ако стигне до 1/4-финал, ще си е едно добро постижение за Ливърпул след 10 години извън елиминационната фаза на турнира. И все пак това е Ливърпул, факт е, че хората пишат доста глупости след тази победа срещу Спартак, ама вие си го подценявайте, колкото искате. Мане, Салах, Фирмино и Коутиньо могат да раздупчат всеки отворен срещу тях отбор и в контролите с Байерн този сезон и Барса миналия се видя ясно. Да, това са само контроли, ама вие тука подценявате отбора все едно са анимационните герои на Брендини, а не на Клоп. Пилците се броят на есен или на пролет в случая.

Колкото до Коутиньо в Барса още зимата, не се надявайте според мен. Не виждам как ще изкарат 150 милиона през зимен прозорец или Ливърпул няма да изчакат края на сезона, в който Коутиньо е в пика на формата си, или пък световното, на което отборът на Бразилия е по-балансиран от предния път и се очакват добри игри.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот slash1912 » 08 дек 2017 18:08

Форумните разбирачи,начело с анализатора ни бяха отписали още срещу Хофенхайм,така че не знам с какви очи ни коментират.
Дотук целта минимум е изпълнена,по-нататък всичко ще е бонус.
Само ще припомня едни мачове,в които бяхме отявлени аутсайдери:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VXCpD8hdlsM[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w4jzGFILbuk[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oLseCBsenXA[/youtube]
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот slash1912 » 08 дек 2017 18:10

kingofpop написа:


тия избиват рибата :mrgreen:


букитата навсякъде са спрели залозите за траснфер на Коу при нас, което означава, че явно още януари ще дойде :oops: :oops: :oops:

ще е яко, ако дойде, да се паднем с тях на 1/4 финала и да ги ушие :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Остави рибата,кажи кога представяте Коутиньо :mrgreen: Взе да се проточва като "Дързост и красота" :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот plmar » 08 дек 2017 18:27

slash1912 написа:
kingofpop написа:


тия избиват рибата :mrgreen:


букитата навсякъде са спрели залозите за траснфер на Коу при нас, което означава, че явно още януари ще дойде :oops: :oops: :oops:

ще е яко, ако дойде, да се паднем с тях на 1/4 финала и да ги ушие :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Остави рибата,кажи кога представяте Коутиньо :mrgreen: Взе да се проточва като "Дързост и
красота" :mrgreen:


Slash, аз пък им се кефа на разбирачите, още от Хофе ние все отпадаме. Един беше написал: Тия от Пуул да си мислят за евро мачове напролет- полудяха ли". Забележи-ЕВРО не ШЛ. Истината е че ние сме там където ни е мястото- в ШЛ на осминафинал. Другата истина - всички ни завиждат адски много за карето отпред, защото видяха че то вкарва много повече, отколкото карето отзад пуска!
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта