Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2968
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JimBeam » 19 май 2018 19:14

Хаха колко си жалък и предвидим. Като няма какво да кажеш и се криеш зад ей тези детски глупости само че не знам с какво си ме поставил на мястото след като се вижда че тебе те поставиха на място и то не за един път. И не само аз те подканихме да коментираш мача с Рома и Леванте ама то така е лесно да се правим на ударени и слепи, когато не ти изнасят въпросите и отговорите които трябва да дадеш. Показва се за пореден път каква мишка си и как пъчиш гърди само когато ти изнася.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 май 2018 21:15

SilentKiller написа:Не съм кълнял никого, нещо си се объркал и отново лъжеш. Гаврил съм ви - да, но вие друго не заслужавате.



:lol: :lol: :lol:

Аз защо ли не си спомням нито веднъж да си "гаврил" някого. По скоро на теб ти се подиграват, а ти в един момент изперкваш и почваш с обидните квалификации или директно да псуваш и заплашваш.
Много жалко ако си мислиш, че някой ти се връзва :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 19 май 2018 21:18

Напротив, бая пъти съм ги хващал на къс пас всичките ми опоненти и съм ги унижавал на макс, а тебе специално те отказах да пишеш в спортния раздел на датата, така че тихичко и айде със здраве. Темата е Примера е не "на лафче". :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 май 2018 23:17

Чики... ти вярно живееш в някаква паралелна реалност. Никой не си унижавал... освен себе си. И няма как да предизвикаш нищо друго освен подигравки и веселие.
Мен пък още по малко може да ме откажеш от каквото и да било. Би трябвало да си забелязал, че аз се забавлявам много със спорове и подигравки. Няма как нещо такова да ме откаже. В спортния раздел спрях да влизам заради зачестилото пускане на разни извратени снимки на анормални същества с неясен пол в гол вид и толерирането от страна на модераторите. Аз подобни неща не желая да гледам и не желая да влизам някъде където мога да попадна на такива изображения.
По отвратителни от комунистите са само тези.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот paceto » 19 май 2018 23:21

JimBeam написа:Хаха колко си жалък и предвидим. Като няма какво да кажеш и се криеш зад ей тези детски глупости само че не знам с какво си ме поставил на мястото след като се вижда че тебе те поставиха на място и то не за един път. И не само аз те подканихме да коментираш мача с Рома и Леванте ама то така е лесно да се правим на ударени и слепи, когато не ти изнасят въпросите и отговорите които трябва да дадеш. Показва се за пореден път каква мишка си и как пъчиш гърди само когато ти изнася.


Не си прави труда няма да ти отговори, защото той на неудобните теми си мълчи както и се вижда.
Знаем му номерата и за мен лично не е изненада, ама някой който не го познава ще му се върже и ще му вярва колко е "обективен".

Thsmith написа:Чики... ти вярно живееш в някаква паралелна реалност. Никой не си унижавал... освен себе си. И няма как да предизвикаш нищо друго освен подигравки и веселие.
Мен пък още по малко може да ме откажеш от каквото и да било. Би трябвало да си забелязал, че аз се забавлявам много със спорове и подигравки. Няма как нещо такова да ме откаже. В спортния раздел спрях да влизам заради зачестилото пускане на разни извратени снимки на анормални същества с неясен пол в гол вид и толерирането от страна на модераторите. Аз подобни неща не желая да гледам и не желая да влизам някъде където мога да попадна на такива изображения.
По отвратителни от комунистите са само тези.


От много време там е спокойно и си се водят нормални дискусии.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 май 2018 23:29

Въпроса е принципен : ) Знаеш, че още тогава протестирах и това беше единствения път за 15 години с използване на опцията за доклад от мен. Никога не съм мрънкал заради това, че някой обижда или нещо подобно. Просто няма как да ме засегне някой пъпеш. Това обаче да влизам и да гледам разно същество с цици и пенис как се развява, а не как го водят към психиатрия... :lol:

Онзи идиот белов е ясно, че го правеше за да провокира, но не е това идеята...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот paceto » 19 май 2018 23:32

Нарочно го правеше да, защото те дразнеше и искаше да те изгони един вид. Е то малко след това беше наказан и сега е доста по примерно момче и може и да е пораснал знам ли. :lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот insaneboy1 » 19 май 2018 23:44

белите даже и второто място изпуснаха :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот 1914.1902 » 19 май 2018 23:47

Реал Мадрид го беше изпуснал и преди този мач с Виляреал , ако визираш това , че днес е станало ясно , че го изпускат .

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 19 май 2018 23:48

paceto написа:Нарочно го правеше да, защото те дразнеше и искаше да те изгони един вид. Е то малко след това беше наказан и сега е доста по примерно момче и може и да е пораснал знам ли. :lol:

абе мен малко ме съмняваха двамата със сроад : ) Можеше и двойка да излязат накрая : ))))
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта