Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 18 май 2018 22:12

Не съм кълнял никого, нещо си се объркал и отново лъжеш. Гаврил съм ви - да, но вие друго не заслужавате. Спорталът е просто смешно да го цитираш, защото там всеки може да напише моя ник горе в полето и да напише каквото си иска. Ето сега и аз мога да се пиша сапио там, да направя провокация, че искам да убивам каталунски деца и да ги давам за храна на прасетата, след което хората ще помислят че това е сапио от гонг.бг! Впрочем аз самия съм отнасял клетви и дори заплахи за убийство от "свръхинтелигентните" ви фенчета, така че сам си прави изводите. Ако някъде съм прекалявал, то винаги е било като отговор на обиди, клетви и заплахи от страна на ваши дебилни фенчета, които за съжаление съставляват 95% от цялата ви фенска маса (поне в България)! За другите неща вече ти написах. Едва миналия сезон спечелихте ШЛ+Примера в един сезон и хората не могат да ви кажат нищо за 2016/2017г., но както казах вече по старите правила и малкото ви титли на Испания от края на 90те до днес, то вие нямаше да се класирате изобщо за ШЛ, в сезони които печелехте турнира без преди това да сте били шампиони на Испания. Затова казах че изглеждате смешни като започнете да се надувате като пуяци без да имате основа за това. :lol:
И не са 10 години, а 8 години от последното ви отпадане на 1/8финал...ти така го написа все едно е минало цяла вечност или 1 век. Виж сега ако ти си някой пубер дето не помни до 2010г. какви смешници представлявахте в ШЛ това си е твой проблем, по-големите помнят. :lol:
Прякорът ви осминареал още си седи и всички го знаят, нищо че са минали "цели" 8 години от тогава. :lol: :mrgreen:

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 18 май 2018 22:22

Всеки фен на Реал има пълното право да се ''дуе'', ''ежи'' и каквито си искате епитети да употребите, защото сме фенове на Кралския клуб, който с гордост може да се определи като най-големия клуб в света на футбола ;) 8-) Останалите да се подреждат както си искат, особено отцепниците от провинцията :twisted:
Изображение

Изображение

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 18 май 2018 22:48

Айде поне ти не дрънкай глупости...мислех те за по-интелигентен. :roll:
Сам знаеш че дузина клубове в Испания се водя кралски и съществува името "Реал" в цялото наименования на съответния клуб. Онези от Шалке също се мислят за крале, но не вярвам да тече някаква аристократична кръв във вените на ръководството им, още по-малко на играчите. Същата работа и при вас - нарекли се крале, а в поведението ви няма нищо аристократично нито на ниво ръководство, нито на ниво играчи - напротив! Поведението ви на важните фигури в клуба на всички нива от президент до играчи е махленско-циганско и долнопробно, все едно сте някой клубче от циганското гето в Мадрид. :lol:
И не знам кой е столица и провинция, след като Барселона си е столица на Каталуния, стандартът на живот доста по-висок от този в Мадрид и не е като в България всичко да се струпва да работи в София за повече пари, точно обратното мадридски работници бачкат в Барселона, даже още преди 1 век клубът Еспаньол в Барселона е създаден именно от мадридски бачкатори дошли да си изкарват хляба в Барселона. :lol: Това е все едно у нас софиянци да хукват да работят в Пловдив или Варна, където ще получават 2 пъти повече отколкото в София. Така изглеждат точно нещата в Испания, така че свиквайте с картинката, мадридски роби. :lol:

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 18 май 2018 23:44

Капитане, не си интересен. Удобно си трайкаш за чудовищната издънка на каталунците, които вместо да завършат сезона без загуба (постижение, което наистина можеше вие, феновете им да натяквате с години) се издъниха по-възможно най-левашкия, даже срамен начин срещу титаничния Леганес :lol: Ами за това как на собствения си стадион изглеждахте ЖАЛКИ срещу Реал :?: Не е ли срамно точно Мадрид да играе на моменти и да се доближава до идеала за футбол, който беше наложен от Кройф и после доразвит от Гуардиола, а Барселона да изглежда като отбор, ръководен от Моуриньо :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2968
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JimBeam » 19 май 2018 00:04

SilentKiller написа:Не съм кълнял никого, нещо си се объркал и отново лъжеш. Гаврил съм ви - да, но вие друго не заслужавате. Спорталът е просто смешно да го цитираш, защото там всеки може да напише моя ник горе в полето и да напише каквото си иска. Ето сега и аз мога да се пиша сапио там, да направя провокация, че искам да убивам каталунски деца и да ги давам за храна на прасетата, след което хората ще помислят че това е сапио от гонг.бг! Впрочем аз самия съм отнасял клетви и дори заплахи за убийство от "свръхинтелигентните" ви фенчета, така че сам си прави изводите. Ако някъде съм прекалявал, то винаги е било като отговор на обиди, клетви и заплахи от страна на ваши дебилни фенчета, които за съжаление съставляват 95% от цялата ви фенска маса (поне в България)! За другите неща вече ти написах. Едва миналия сезон спечелихте ШЛ+Примера в един сезон и хората не могат да ви кажат нищо за 2016/2017г., но както казах вече по старите правила и малкото ви титли на Испания от края на 90те до днес, то вие нямаше да се класирате изобщо за ШЛ, в сезони които печелехте турнира без преди това да сте били шампиони на Испания. Затова казах че изглеждате смешни като започнете да се надувате като пуяци без да имате основа за това. :lol:
И не са 10 години, а 8 години от последното ви отпадане на 1/8финал...ти така го написа все едно е минало цяла вечност или 1 век. Виж сега ако ти си някой пубер дето не помни до 2010г. какви смешници представлявахте в ШЛ това си е твой проблем, по-големите помнят. :lol:
Прякорът ви осминареал още си седи и всички го знаят, нищо че са минали "цели" 8 години от тогава. :lol: :mrgreen:


О моля те не се прави на ударен и прекрасно знаем какъв си. Ти се подвизаваше като Капитан Пуйол по сайтовете като спортал много преди да започнеш да влизаш във форумите на Дата и тук. Постоянно кълнеше и в сайтовете и във форумите на Дата като след като те изгониха от там тук се държеше горе долу прилично но не издържа много и пак си показа рогата. Може да е имало впоследствие копиране на ника ти като се представя друг човек за теб, но това се дължи именно на грубото ти държане, които ти отвръщаха по този начин. Кълнеше и в дата и там си имат архив и лесно може да ти извадят мненията за това как пожелаваше на този или онзи да му счупят краката, да му стъпват на лицето с двата крака и подобни отвратителни неща. Затова те изгониха от там защото им дойде до гуша от детинското ти поведение, глупостите си, грубият ти език и от това винаги да извърташ нещата както на теб ти е удобно. Високомерен си без покритие и имаш явно умствени недостатъци за да се държиш по този начин. И тук са ти вдигнали явно мерника ама да видим до кога ще е това и до кога ще се опитваш да не показваш истинската си същност. Няма да е за дълго време като те знам какъв си.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 19 май 2018 00:19

Недей да лъжеш форумна въшко и да си измисляш ! Заплахите за убийство спрямо мен във вече за жалост несъществуващия форум - forum.realmadrid.com бяха реални, впрочем хостинга е един и същ с този на Барса и на други форуми с подобно име и архивите се пазят и то там ме заплашваха публично, а не на ЛС, т.е. всичко може да се види ако се възстанови архива с постингите. После разбира се по-разумни модератори/админи изтриваха всичко за да няма следи, защото можех да ги подведа под наказателна отговорност, но както знаете всичко в нета е възстановимо, дори изтритите постинги от форуми, фейсбук, инстаграм и т.н., всичко може да се открие в една огромна световна база данни архив, където се съхранява всичко написано в нета сигурно 25-30 години назад, откакто съществува. ;)

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2968
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот JimBeam » 19 май 2018 00:33

Ето дори в момента обиждаш и се държиш като хлапак и ако наистина си такъв е разбираемо ама ако си голям това е тревожно. Доказа се за пореден път и как извърташ нещата в твоя полза и се изкарваш жертва и си искал да съдиш не знам си кой, но тези заплахи които ти отправяше не ги коментираш, а и за да те нападат така значи си им отвръщал по същият начин. Всички те знаем какъв си, така че не се опитвай да се правиш на добричък защото не си и хората са казали че може да се криеш и да се правиш на някой който не си, но от миналото си не можеш да избягаш.

CSKA69 написа:Капитане, не си интересен. Удобно си трайкаш за чудовищната издънка на каталунците, които вместо да завършат сезона без загуба (постижение, което наистина можеше вие, феновете им да натяквате с години) се издъниха по-възможно най-левашкия, даже срамен начин срещу титаничния Леганес :lol: Ами за това как на собствения си стадион изглеждахте ЖАЛКИ срещу Реал :?: Не е ли срамно точно Мадрид да играе на моменти и да се доближава до идеала за футбол, който беше наложен от Кройф и после доразвит от Гуардиола, а Барселона да изглежда като отбор, ръководен от Моуриньо :lol:


Той както виждаш не коментира и отпадането от Рома и то при такъв сигурен резултат от първия мач а ти го караш да говори за Леванте. :lol: Не очаквай от него обективно мнение защото няма да получиш такова и никога неговата Барса не е виновна и вина има някой друг.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот Tiberius » 19 май 2018 00:37

хахахах... тоя вярно е капитана, а аз си мислех, че се майтапите. :lol: :lol: :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 19 май 2018 11:39

CSKA69, смешен си! На Кампа изглеждахте като пияни калинки и то баш Барса като остана с 10 човека ви НАДИГРА и ви поведе, а лакомията на Меси там при една контра попречи резултата да стане 3-1 (т.е. Барса да ви набучи 2 гола с човек по-малко). Бяхте разпрани на контраатаки второто и можеше да получите няколко гола! Отвори си темата за мача във вашия подфорум да видиш какви ги пишете самите вие от началото на второто полувреме до гола на Бейл - "Как може, Барса ни скриват топката с човек по-малко", така че най-добре си мълчи. И отборът не е Леганес, а Леванте. От Леганес вие смешковци отпаднахте за Купата по най-срамния възможен начин, когато ви убиха на Бернабеу! :lol:

П.П. Другият въшльо да не се опитва да влиза в диалог с мен, с него не разговарям след като беше поставен на място. Точка по въпроса !

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Примера Дивисион - сезон (2017-18)

Мнениеот boys85 » 19 май 2018 11:46

SilentKiller написа:Айде поне ти не дрънкай глупости...мислех те за по-интелигентен. :roll:
Сам знаеш че дузина клубове в Испания се водя кралски и съществува името "Реал" в цялото наименования на съответния клуб. Онези от Шалке също се мислят за крале, но не вярвам да тече някаква аристократична кръв във вените на ръководството им, още по-малко на играчите. Същата работа и при вас - нарекли се крале, а в поведението ви няма нищо аристократично нито на ниво ръководство, нито на ниво играчи - напротив! Поведението ви на важните фигури в клуба на всички нива от президент до играчи е махленско-циганско и долнопробно, все едно сте някой клубче от циганското гето в Мадрид. :lol:
И не знам кой е столица и провинция, след като Барселона си е столица на Каталуния, стандартът на живот доста по-висок от този в Мадрид и не е като в България всичко да се струпва да работи в София за повече пари, точно обратното мадридски работници бачкат в Барселона, даже още преди 1 век клубът Еспаньол в Барселона е създаден именно от мадридски бачкатори дошли да си изкарват хляба в Барселона. :lol: Това е все едно у нас софиянци да хукват да работят в Пловдив или Варна, където ще получават 2 пъти повече отколкото в София. Така изглеждат точно нещата в Испания, така че свиквайте с картинката, мадридски роби. :lol:

Да ме извиняваш Кептън, но Еспаньол е създаден от каталунски студенти в цветовете на известния арагонски адмирал Рохер (Роже) де Лурия. Същите са били недоволни от пълния с чужденци по това време клуб на Барселона и това на практика е първият испански клуб създаден от местни жители. За сравнение Барселона е създаден от швейцарец, който на всичкото отгоре ги заставя да носят екипите на любимия му Базел. Дори в първите години след създаването на Еспаньол, от Барселона ги обвиняват в ксенофобство, а ако трябва да търсиш някаква местна идентичност през тези години, то тя е единствено при първите. ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта