Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 18 мар 2018 15:01

Икарди се забавлява! В каква криза бяха Интер, когато го нямаше, а сега се върна и мачка здраво. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 18 мар 2018 16:41

Ами те Интер си бяха в кризата и когато той играеше. Икарди е човек, който завършва усилията на целия отбор(а не като Бензема да ги пропилява). Много по-техничен и чевръст от Чичарито, но с неговия нюх в наказателното поле... но си е консулматор. Ако не го захранваш, няма да работи...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 18 мар 2018 17:53

Никой в тоя отбор ли не може да бие дузпи, ебаси?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот tevez » 18 мар 2018 18:13

Силва най-накрая се отпуши.
В най-важния момент.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 18 мар 2018 18:22

Втори пореден победен гол в края на мача.

Ще е хубаво да вземем нещо в Торино, но да видим. По-скоро ще е тактическа репетиция за финала.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот Groucho » 19 мар 2018 01:14

rhaegar написа:Ще е хубаво да вземем нещо в Торино, но да видим. По-скоро ще е тактическа репетиция за финала.

Няма да е репетиция на нищо, ако Гатузо излезе с днешната формация на защитата :lol:

Добро равенство на Лацио за надеждите на Милан да се добере до последната квота за ШЛ.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот tevez » 19 мар 2018 12:34

Наполи за малко да направят огромен гаф.
В този мач имаше достатъчно положения и за двата отбора, но падна само един гол.
Дженоа заслужават поздравления за играта си. Измъчиха до последно Наполи, от които се очакваше да бият с по-внушителен резултат.
Милан ги би в последната минута, сега бяха близо пак до равенството, не мисля, че такъв отбор ще изпадне.
Треньорът им върши много добра работа. Стегнати в защита и много опасни на контри.
Гълъбинов печеше всяка първа топка, добро представяне и от неговата страна.

Наполи освен от победата, от друго не могат да са доволни.
Играта им не вървеше, личеше си, че играят с голямо напрежение, а от там много сбъркани пасове, еднообразни действия в атака, а защитата им отново се пропукваше и само късметът в някои ситуации ги спаси от допуснат гол.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 19 мар 2018 15:29

Важното е че биха. Не може всеки мач да играят на макс и да вкарат 3-4 гола, ще има и такива закучени, в които накрая просто трябва някак да измъкнеш точките. Юве са имали десетки такива за последните 5-6 години. За тях е добре, че грешката на Юве дойде бързо и ги запази в играта. Ако бяха минали още 3-4 кръга, в които разликата от 4 точки да остане, по-вероятно беше Наполи да се предадат окончателно. Все още не им вярвам, че ще се преборят за титлата, но остават в играта и имат директен мач. Там ще се види дали могат да надскочат себе си, или ще са типичните симпатични загубеняци.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Италианска Серия ''А'' - сезон (2017/18)

Мнениеот 1914.1902 » 19 мар 2018 21:01

Вчерашната гръмка победа на Интер с 5:0 в гостуването на Сампдория накара феновете на "нерадзурите" отново да мечтаят за така желаното четвърто място, което ще върне отбора в Шампионска лига след 7 дълги години.

Точката преднина пред Лацио и срещата по-малко, която Интер има в актива си (дерби с Милан), дадоха глътка въздух на привържениците на отбора, които изживяха кошмарни два месеца. Любимците им попаднаха в един безкраен тунел, редувайки редица слаби резултати, които смъкнаха тима до петото място в класирането на Серия "А".

Но на какво се дължи това събуждане от тежкия зимен сън, в който Интер попадна? Старши треньорът на гранда от Милано Лучано Спалети приложи интересен приом върху своите футболисти, поставяйки под сериозно съмнение качествата им след равенството с Наполи на “Джузепе Меаца”. Специалистът от Черталдо хвърли топката към своите играчи и като истински тактик смени подхода си към тях.

Допреди седмица Спалети бе този, който ревностно защитаваше футболистите на Интер, въпреки слабите резултати на отбора срещу тимове от долната част на таблицата. Макар и да постигнаха наглед добър резултат срещу “адзурите”, завършвайки наравно, италианският треньор атакува словесно Мауро Икарди и комапния. Ход, който бе приет от много специалисти по света като самоубийство и разваляне на отношенията в съблекалнята на отбора. Това обаче имаше обратен ефект и “жегна” Икарди и съотборниците му. Резултатът е налице! Капитанът на “нерадзурите” заби четири попадения във вратата на Емилиано Вивиано, а футболисти като Марсело Брозович, Иван Перишич и Антонио Кандрева излязоха от онази летаргия, която ги обвахана в началото на месец декември.

В играта на Интер отново може да се наблюдава хъс и непримиримост, характерни за тима от началото на сезона, а феновете на отбора могат да мечтаят за мачове с големите в Европа. Сега всичко е в ръцете на “нерадзурите”, които имат привилегията сами да решават бъдещето си.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта