Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

CSKA69
Мнения: 4473
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 10 мар 2018 16:42

Клоп няма да спечели трофеи с Ливърпул - това мое усещане се засилва с всеки изминал ден :| Затова няма как да му симпатизирам - той беше взет с една единствена цел - клубът да започне да печели отново трофеи и да се бори за титлата :idea: За две години и половина Ливърпул не е мръднал и САНТИМЕТЪР оттам, откъдето беше взет от германеца.. Съжалявам.. Изказването на Моуриньо преди време за ''поетите'' във футбола, които не печелят нищо важи с пълна сила за Клоп ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 10 мар 2018 16:42

vasilnv написа:
Furious_Monk написа:Започнал си яка анти-Клоп кампания. :roll:

Моуриньо обаче убива вярата в тази игра на по-младите и почитатели с тази подредба- Лукаку напред и Фелайни като фалшива 10-ка зад него. :lol:

На Фелайни най-силните му мачове и в Евертън, и при нас са точно на позицията зад нападателя.


Вероятно защото там не му трябва техника при изнасянето на топката и точно подаване на крак, имайки предвид че топката е насочена предимно към главата му.

По принцип тази идея май тръгна от ЛвГ, но тогава холандецът нямаше таран като Лукаку и не е лоша като разнообразие и нещо променящо целия облик на един отбор, но когато с нея е натоварен футболист като Милинкович-Савич.

Лацио на Индзаги използа по много подобен начин сърбина и вади големи позитиви от това, но той е доста по-техничен от белгиеца.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 10 мар 2018 16:45

Вие феновете на Ливърпул имате много крива представа за отбора си. Не знам защо се чувствате фаворит, срещу отбор, който е на поне две нива над вас тактически. Който има много по-грамотен и класен треньор, има невероятно по-голям опит, а ви превъзхожда и по-класа. Вие тази година в Лигата не сте срещнали сериозен отбор. Не знам откъде го имате това самочувствие.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 10 мар 2018 16:51

bilyaletdinov написа:Вие феновете на Ливърпул имате много крива представа за отбора си. Не знам защо се чувствате фаворит, срещу отбор, който е на поне две нива над вас тактически. Който има много по-грамотен и класен треньор, има невероятно по-голям опит, а ви превъзхожда и по-класа. Вие тази година в Лигата не сте срещнали сериозен отбор. Не знам откъде го имате това самочувствие.


Дори да си прав, Тотнъм ви направи на нищо и това че ви покри късмета - не значи, че ако една от 10-те ситуации на Тотнъм не беше влязла - нямаше да има коментари за, това колко по-слаби сте.

Да след победата, може да се разказват истории колко феноменални сте в тактическо отношението, а реалността поне за мен е съвсем друга.

Няма спор, че ще сте фаворити срещу нас - но не виждам как чак толкова лесно ще ни победите

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 10 мар 2018 16:55

Пич, ако ще говорим за късмет, дай да коментираме как щеше да завърши първия мач, ако Игуаин беше вкарал за 3-0 или за 3-1? Тотнъм изиграха две добри полувремена срещу нас, нищо повече.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Tobacco » 10 мар 2018 16:56

bilyaletdinov написа:Вие феновете на Ливърпул имате много крива представа за отбора си. Не знам защо се чувствате фаворит, срещу отбор, който е на поне две нива над вас тактически. Който има много по-грамотен и класен треньор, има невероятно по-голям опит, а ви превъзхожда и по-класа. Вие тази година в Лигата не сте срещнали сериозен отбор. Не знам откъде го имате това самочувствие.

Изображение

Истината..
[offtopic][center][wrapimg=]http://i.imgur.com/VZjqcZD.png[/wrapimg][/center][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DEOQhrUXgAI61xY.jpg:large[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3984
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот UltraBlue » 10 мар 2018 17:36

bilyaletdinov написа:Вие феновете на Ливърпул имате много крива представа за отбора си. Не знам защо се чувствате фаворит, срещу отбор, който е на поне две нива над вас тактически. Който има много по-грамотен и класен треньор, има невероятно по-голям опит, а ви превъзхожда и по-класа. Вие тази година в Лигата не сте срещнали сериозен отбор. Не знам откъде го имате това самочувствие.

Ще се получи подобен на днешният мач, но поне ще отпаднат с утехата, че са играли извънземен футбол(също като Тотнъм)... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 10 мар 2018 17:52

CSKA69 написа:Not good enough. Вината за загубата днес е изцяло на Юрген Клоп, който не беше подготвил тима си за това дерби нито тактически, нито ментално ;) KLOPP OUT!

Изображение

Ако Пул го махат, дано го вземем в Реал. Само дето ще си е още дълго време в Пул.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот insaneboy1 » 10 мар 2018 18:16

И как точно не ги беше подготвил като головете паднаха от индивидуални грешки? Футболистите са посредствени не треньорът.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

CSKA69
Мнения: 4473
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот CSKA69 » 10 мар 2018 18:24

Thsmith написа:
CSKA69 написа:Not good enough. Вината за загубата днес е изцяло на Юрген Клоп, който не беше подготвил тима си за това дерби нито тактически, нито ментално ;) KLOPP OUT!

Изображение

Ако Пул го махат, дано го вземем в Реал. Само дето ще си е още дълго време в Пул.

Смити, точно пък ти от всички да харесваш стила и качествата на Клоп като треньор, направо ми звучи абсурдно :lol: Та почти всичко, което той изповядва като футболна философия противоречи на твоите разбирания за играта - играе изключително атакуващо и хазартно, дефанзивна част от играта е на втори план, липсва му прагматизъм, изключително идеалистично настроен (направо футболен поет). Та той вече 3 години играе в Ливърпул с любимата ти "фалшива деветка"..
Изображение

Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта