Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 17 мар 2018 21:48

Furious_Monk написа:Погба е в ужасна форма, ако смята върху неговите плещи да хвърли тежестта на цялата халфова линия. Матюиди е много ограничен полузащитник. Нзонзи е доста полезен футболист, но не е някаква извънземна класа, вече е на възраст, а очевидно Дешан търси някакво подмладяване. Тук човек може лесно да го разбере.

Този Докуре изобщо не го знам кой е, но определено Кондогбия има къде да се впише. Дори и ако Погба намери формата си за световното, може да се получи стабилно 4-4-2 с Джофри и Погба като централни, и Гризман и Жиру като нападатели.

Египетския Меси се развихри още в първите минути...

Абсурд е тва дето го мислиш : ) Тоя Джофри няма да влезе вероятно даже в разширения състав, а ти за титуляр го мислиш.
Непоклатим е Канте в средата, пълен абсурд е той да е резерва. Аз лично се надявам Блес също да играе и като цяло много ми харесва.

---

Състава на Ютд ми допада много с изключение на Шоу. Според мен трябва да изглежда така до края на годината, само Ашли вместо Шоу и така. Ако съм на Моуриньо, Погба няма да го пусна 1 мин повече за назидание. Санчес също да си мисли на пейката дали ще играе или не.

* Тоя Салах не е истина колко ме дразни. Само си мисля как не се намира един дето да го върже и да го обръсне и подстриже като бял човек :lol: Като го видя да се хили и да празнува в такъв вид и направо ми се....

Bernaleo написа:На този горе някой чете ли му драсканиците ? :roll: Шизофренията е лошо нещо :!:

Вероятно не, аз по едно време скролвах колкото да репликирам, но той се повтаря и просто използва обемен текст за да не тръгне да спори никой с него ; )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 21:56

Аз съм спрял отдавна. Предполагам е нещо от рода на че ако са вкарвали 2+ гола по-често, са щели да печелят повече. Все едно е някакво феноменално откритие.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 17 мар 2018 22:08

Много се кефя на Жиру, но както не получава много минути ме съмнява да е титуляр - по-скоро ще има голям натиск Мбапе да играе.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 17 мар 2018 22:10

Мбапе десен тъч го ползват
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 17 мар 2018 22:27

Sardukar написа:Да погребвате толкова бързо човек като Моуриньо е голяма грешка. Ще вземе ПОНЕ още 8-10 големи трофея преди края на кариерата си, което ако е погребване, то дай Боже всеки му! Нали си спомняте, къде беше Пеп миналата година по същото време в Ман Сити?

Как ще го сравняваш с Пеп, след като на Пеп единственото празно е 2016/2017г ? Всичко друго е требъл, сумати дубъли и титли ВСЕКИ сезон! Моуриньо е с нулеви сезони 2012/2013 и 2013/2014 с отбори като Реал и Челси, после уволнен 2015г декември оставил Челси на 16то място и на 2 точки от зоната на изпадащите. Впрочем 2 пъти уволняван по средата на сезона или даже още в началото 2007/2008г., което издава лабилност и невъзможност за контрол над съблекалнята, нещо което при Гуардиола никога не се е случвало да бъде уволнен по никое време, защото дисциплината вътре винаги е била желязна и/или ако е имало проблеми между играчи и треньор, то Гуардиола е успявал да удържи нещата и те не излизат наяве както се случва това при Моуриньо, да става за смях по средата на сезона и да го разнасят всички електронни медии и вестници, и на всичкото отгоре публично собствените му играчи да намекват, че е палячо (дори без да го казват директно). :lol:
Затова винаги ще е далеч и от Гуардиола и от Съра, особено шотландеца, чиито авторитет тушираше всякакъв шанс за бунт вътре и дори особени характери като Бекъм, Рой Кийн и Кантона в крайна сметка биваха поставяни на място от Съра за да служат в името на успеха на отбора, а не да демонстрират пред останалите негативните си личностни характеристики. Представям си Моуриньо ако трябваше да е треньор на такива цепнати парчета и чешити като Кантона или Рой Кийн...щеше да бъде изяден още по средата на първия си сезон и позорно уволнен...впрочем примера с Челси 2015/2016г. е показателен, когато не можа да се справи с доста по-меки характери като Азар, Джон Тери и другите.

П.П. А относно трофеите, нека първо спечели тия 8-10 големи трофеи още пък тогава ще говорим. Вече е на 55г. да е жив и здрав ще се пенсионира сигурно след около 10 години, което значи че трябва да печели по 1 голям трофей на сезон.
П.П.2 - Ако считаш Лига Европа и ФА Къп за значими трофеи, то наистина трябва да си скаран с футбола и да не различаваш гранд от среден или средно добър отбор. За отбори тип Тотнъм може и да е успех ФА Къп или Лига Европа, но Ман.Ю е клуб от друга по-горна категория, каквото и да си говорим и целта за топ клубовете в Европа винаги е била ШЛ и/или местното първенство. ;)

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 17 мар 2018 23:22

Няма треньор, който да може да спечели ШЛ с този състав на Юнайтед

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 17 мар 2018 23:53

Но поне 10 други биха отстранили Севиля без проблем с тия играчи. Само Погба струва колкото целия отбор на Севиля. :roll:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот smoothc » 18 мар 2018 00:00

Но поне 10 други биха отстранили Севиля без проблем с тия играчи.

Абсолютно!
В най-лошия случай резултатът трябваше да е 2-1, визирайки кардинално, а не с оглед на представянето ни във вторник, с което максимумът ни беше 0-0 и респективно продължения/дузпи.
Манчестър Юнайтед бе елиминиран главно заради подхода на Моуриньо, а не че Севиля е по-класният отбор.
Неслучайно споменах(връщайки лентата), че това е и най-срамното отпадане на отбора във фазата на елиминациите!
През 2013-2014 много критика се изсипа срещу Мойс след загубата от Олимпиакос, но на реванша Манчестър Юнайтед спечели с 3-0 и продължи напред, където с малко повече късмет можехме и да елиминираме Байерн, все пак и в двата мача поведохме първи, което не е малко срещу текущия носител на трофея воден от Пеп Гуардиола.


Няма треньор, който да може да спечели ШЛ с този състав на Юнайтед

Предположение, което няма как да се докаже.

Предполагам е нещо от рода на че ако са вкарвали 2+ гола по-често, са щели да печелят повече. Все едно е някакво феноменално откритие.

Фундаментът е, че имаме много добра статистика в дефанзивен план, от която следва, че ако вкарваме редовно 2+ гола, то почти 100% от случаите ще печелим.
Например, през 2011-2012 и 2012-2013 редовно ни вкарваха 1 гол, че и над 1,5 гола, но какво от това грубо казано, след като редовно жулехме по 2+, че и 3+ гола?
Горе долу и по това време започна амортизацията на защитата, Де Хеа пък беше голобрад юноша, но сър Алекс акцентира върху ултра-атаката и ако Сити нямаха късмета с онзи гол на Агуеро в 94-та минута, то постфактум си правехме 2 поредни титли.

Всеизвестно е, че на Моуриньо любимият резултат е 1-0. Но за съжаление, той вече не е толкова лесен за постигане както преди 10-15 години, просто защото конкуренцията еволюира и вече не търси само т.нар. почетен гол, а много повече.
Рискът от 1-1 е по-голям отвсякога, не само за грандовете, но и изобщо. И неслучайно този резултат е един от водещите във всички ТОП първенства.
Ако пък вкарването на 2 гола минимум - звучи като едва ли не като мисия невъзможна за Юнайтед, то за какво говорим?
Да, наясно съм, че срещу грандовете е по-трудно да се вкарват голове, но мамка му, повече от половината от всички наши провали в периода 2014-2018 бяха срещу отборите от 2-ро и 3-то ниво.
0-0 и 1-1 - десетки равенства, което просто НЕ е нормално!
Случват се чат-пат издънки, но нашите Х-ове просто преляха чашата, което ни секна пътя към много по-добри перспективи в лигата.

Проблемът кардинално след 2014-та е, че статистически(без значение от стила на игра) имаме в извънредно голям брой мачове т.нар. многопластово дублиране на интервалите 0-1 гола при вкараните и 0-1 гола при допуснатите, което доведе до нарояване на резултатите 0-0 и 1-1.
Е**** ни м**** тези равенства, това е кратката версия!
Последна промяна от smoothc на 18 мар 2018 00:47, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 18 мар 2018 00:27

sunscres92 написа:Няма треньор, който да може да спечели ШЛ с този състав на Юнайтед

Освен "ментално" :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот JackPackage » 18 мар 2018 08:19

SilentKiller написа:
Sardukar написа:Да погребвате толкова бързо човек като Моуриньо е голяма грешка. Ще вземе ПОНЕ още 8-10 големи трофея преди края на кариерата си, което ако е погребване, то дай Боже всеки му! Нали си спомняте, къде беше Пеп миналата година по същото време в Ман Сити?

Как ще го сравняваш с Пеп, след като на Пеп единственото празно е 2016/2017г ? Всичко друго е требъл, сумати дубъли и титли ВСЕКИ сезон! Моуриньо е с нулеви сезони 2012/2013 и 2013/2014 с отбори като Реал и Челси, после уволнен 2015г декември оставил Челси на 16то място и на 2 точки от зоната на изпадащите. Впрочем 2 пъти уволняван по средата на сезона или даже още в началото 2007/2008г., което издава лабилност и невъзможност за контрол над съблекалнята, нещо което при Гуардиола никога не се е случвало да бъде уволнен по никое време, защото дисциплината вътре винаги е била желязна и/или ако е имало проблеми между играчи и треньор, то Гуардиола е успявал да удържи нещата и те не излизат наяве както се случва това при Моуриньо, да става за смях по средата на сезона и да го разнасят всички електронни медии и вестници, и на всичкото отгоре публично собствените му играчи да намекват, че е палячо (дори без да го казват директно). :lol:
Затова винаги ще е далеч и от Гуардиола и от Съра, особено шотландеца, чиито авторитет тушираше всякакъв шанс за бунт вътре и дори особени характери като Бекъм, Рой Кийн и Кантона в крайна сметка биваха поставяни на място от Съра за да служат в името на успеха на отбора, а не да демонстрират пред останалите негативните си личностни характеристики. Представям си Моуриньо ако трябваше да е треньор на такива цепнати парчета и чешити като Кантона или Рой Кийн...щеше да бъде изяден още по средата на първия си сезон и позорно уволнен...впрочем примера с Челси 2015/2016г. е показателен, когато не можа да се справи с доста по-меки характери като Азар, Джон Тери и другите


Пхахаха играчите не недоволствали срещу плешивия наркоман и не излизали на яве конфликтите - я питай Ибра, Ето’о, Манджукич дали е така :lol:

Как Плешо няма да има титли като е тренирал само доминанти в първенствата си като Барса в най-силния им период, Байерн, където дори Ники Митов ще стане шампион и Сити, които от години му подготвят отбора с трансфери и той купи за още 500 млн играчи :roll:

Като е толкова добър, що с Байерн го еваха трите испански гранда за 3г с три различни тактики?
Що първия сезон със Сити и 90% от състава им от тоя сезон едва хвана топ 4 и завърши на 15 ли колко точки от Конте?

Джон Тери бил мек характер :lol: :mrgreen:
Сигурно, а Буси и катареца са твърди като скала :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта