Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот slash1912 » 10 мар 2018 18:37

bilyaletdinov написа:Вие феновете на Ливърпул имате много крива представа за отбора си. Не знам защо се чувствате фаворит, срещу отбор, който е на поне две нива над вас тактически. Който има много по-грамотен и класен треньор, има невероятно по-голям опит, а ви превъзхожда и по-класа. Вие тази година в Лигата не сте срещнали сериозен отбор. Не знам откъде го имате това самочувствие.

Тук пак бяхте фаворит май :oops:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=p_732GmlcFU[/youtube]
Не знам вие откъде имате самочувствие,след като въпреки тоталното превъзходство в Италия,в ШЛ сте доста зле.Може би защото не ви свирят италиански съдии?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43830
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rhaegar » 10 мар 2018 18:51

Ловрен правел 2-3 такива мача на сезон? Да не си искал да кажеш на месец? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23279
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 10 мар 2018 19:19

CSKA69 написа:Ако Пул го махат, дано го вземем в Реал. Само дето ще си е още дълго време в Пул.
Смити, точно пък ти от всички да харесваш стила и качествата на Клоп като треньор, направо ми звучи абсурдно :lol: Та почти всичко, което той изповядва като футболна философия противоречи на твоите разбирания за играта - играе изключително атакуващо и хазартно, дефанзивна част от играта е на втори план, липсва му прагматизъм, изключително идеалистично настроен (направо футболен поет). Та той вече 3 години играе в Ливърпул с любимата ти "фалшива деветка"..

Принципно ми харесваше най вече в Борусия с Левандовски, но и Пул играе интересен футбол... за разлика от Спърс примерно. Не се опитва да убива мачовете с напречни пасове и отбора му играе изчистено от към цигански изпълнения. Доста наивно, но все пак интересно за неутралния фен. :lol:
Ако има достатъчно качествени играчи, при всички случаи би било интересно как ще се справи.
Пък и като цяло ми е симпатичен като личност. Примерно Пардю играе футбол, който се вписва в базовите ми представи за нужно представяне на отбор от низините, но като личност и характер ми е ядски неприятен и никога не ме забавлява.

--
По скоро на мен ми е чудно защо те дразни, а харесваш едва ли не най скучните мениджъри.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот bilyaletdinov » 10 мар 2018 19:35

Тогава имахте, по-добър треньор, а и отбора ви беше сравнително приличен. Сега реалността е доста различна и не разбирам, защо не я приемате? Ще станете лесна плячка за всеки малко по-балансиран отбор, който ще се възползва от версиите, които Ловрен и дружките му отбрана ще предоставят.
Щом за теб 2 финала в последните 3 години са зле, е тогава е излишно да дискутирам повече :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот slash1912 » 10 мар 2018 20:56

bilyaletdinov написа:Тогава имахте, по-добър треньор, а и отбора ви беше сравнително приличен. Сега реалността е доста различна и не разбирам, защо не я приемате? Ще станете лесна плячка за всеки малко по-балансиран отбор, който ще се възползва от версиите, които Ловрен и дружките му отбрана ще предоставят.
Щом за теб 2 финала в последните 3 години са зле, е тогава е излишно да дискутирам повече :lol:

Не знам как направи толкова генерален извод от един шампионатен мач.Щото примерно 2:1 като гост в ШЛ не е най-лошия резултат.Това,че не сме фаворити преди мачовете не значи,че не можем да продължим.Барселона,Реал,Челси,Милан вече са го изпитвали ;)
През 2005 не сте били фаворит,а сега сте?
Карсън,Финан,Бисчан,Траоре и Льо Талек срещу Буфон,Тюрам,Канаваро,Замброта,Недвед,Дел Пиеро и Ибрахимович?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18030
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот kingofpop » 11 мар 2018 01:37

bilyaletdinov написа:Вие феновете на Ливърпул имате много крива представа за отбора си. Не знам защо се чувствате фаворит, срещу отбор, който е на поне две нива над вас тактически. Който има много по-грамотен и класен треньор, има невероятно по-голям опит, а ви превъзхожда и по-класа. Вие тази година в Лигата не сте срещнали сериозен отбор. Не знам откъде го имате това самочувствие.



и аз същото нещо се чудя, убеден съм, че ако се паднем с тях мачовете ни ще са доста лесни на 1/4 финала, ако бием Челси де.....няма как с такивав халфове и такива защитници да имаш претенции за 1/2 финал или финал в ШЛ....триото им отпред, дето днеска не създаде нио 1 положение, ще е толкова безполезно и на 1/4 финалите на ШЛ срещу който и да е от отборите, освен Рома/Шахтьор
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот matador » 11 мар 2018 10:16

CSKA69 написа:Клоп няма да спечели трофеи с Ливърпул - това мое усещане се засилва с всеки изминал ден :| Затова няма как да му симпатизирам - той беше взет с една единствена цел - клубът да започне да печели отново трофеи и да се бори за титлата :idea: За две години и половина Ливърпул не е мръднал и САНТИМЕТЪР оттам, откъдето беше взет от германеца.. Съжалявам.. Изказването на Моуриньо преди време за ''поетите'' във футбола, които не печелят нищо важи с пълна сила за Клоп ;)

Аз пък мисля ,че Клоп е точният човек за Ливърпул в момента и каква титла очакваш като най-добрите футболисти продължават да напускат Ливърпул ? Този сезон просто нямаше как някой да спре Сити печелят с лекота имат и доста по-добър състав от останалите....Да все още няма спечелен трофей но ми харесва как се развива отбора с Клоп Ливърпул достигна европейски финал от 2007 година и след дълги 9 година отново ще играе на 1/4 финал в ШЛ.С този състав това никак не е малко и за мен ще трябва още време на Клоп да превърне Ливърпул в отбор който отново да печели значими титли и купи.С друг треньор не си мисли ,че Ливърпул ще постигне нещо повече за толкова малко време.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3510
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот rebelheartous » 11 мар 2018 11:11

slash1912 написа:Не знам вие откъде имате самочувствие,след като въпреки тоталното превъзходство в Италия,в ШЛ сте доста зле.Може би защото не ви свирят италиански съдии?


Къде сме зле па тоя? 2 финала в рамките на 3 години. Елиминирани Барса и Реал в хода на тези турнири. Сега елиминирахме невероятния и красиво играещ Тотнъм. Все така да сме зле.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38907
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот tevez » 11 мар 2018 11:38

В Уест Хям положението е меко казано напечено. :roll:
За 8 мача имат само 1 победа, а загубите им са с по 4-1, 3-0, 3-1,4-1, 3-0.
Съжалявам само, че ни отложиха мача с тях другия уикенд. Беше идеалният момент да им гостуваме. :evil:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот slash1912 » 11 мар 2018 11:45

rebelheartous написа:
slash1912 написа:Не знам вие откъде имате самочувствие,след като въпреки тоталното превъзходство в Италия,в ШЛ сте доста зле.Може би защото не ви свирят италиански съдии?


Къде сме зле па тоя? 2 финала в рамките на 3 години. Елиминирани Барса и Реал в хода на тези турнири. Сега елиминирахме невероятния и красиво играещ Тотнъм. Все така да сме зле.

Щом сте доволни от загубени финали,в които бяхте зрители на терена-ок.Аз лично предпочитам отпадане на 1/4 или 1/2 финал -мъката е по-малка просто.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта